NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Pranie dywanów,
Posty: 1
Dołączył: 1 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 17:01  
Cytuj
Witam dostałem ostatnio ulotke z jakiejs sieci pralnii dywanow i tapicerki dzialajacej w kilku miastach min stalowej .. czy ktos korzystal z ich uslug? cena 10 zl za m2 ? warto ? bo ostatnio ktos przyjechal do mnei na miejsce wzial chlop kolo 7 zl za m2 i jestem szczerze bardzo nie zadowolny, jak mozna wyprac dywan bez zadnego trzepania tylko rozmazanie brudu. W tej ulotnce jest napisane ze trzepia mechanicznie ... pies mi sie zsikal na dywan i teraz dywan nadaje sie do wyrzucenia , tam pisza ze pozbywaja sie tego typu zapachow .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 17:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 17:46  
Cytuj
Drogo, mi przyjechał koleś polecany tutaj, zabrał dywany i z impregnacją po 7 lub 8 za metr i wyszło rewelacyjnie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 18:44  
Cytuj
Ją korzystałam z firmy z osciennej miejscowości dywan zabrany i odwieziony za 8 zł za metr odprawy pięknie a mam zwierzaki które potrafią wybrudzic dosłownie wszystko . Więc tak logicznie myśląc trochę droga firma ta z ulotki :-P

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:05  
Cytuj
A ja wlasnie skozystalam z ich uslug, jezeli ch odzi o tych z
Moderowano przez: Jacek
ciach
z ciekawosci chcialam sprawdzic ich system bo podobno piora para i z tego co widzialam po dywanie to jeszcze tak ladnie dywanu upranego nie widzialam, siersc usunieta zapachow po zwierzakach nie ma, czyli ok , z reka na sercu moge ich polecic
Moderowano przez: Jacek
ciach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:19  
Cytuj
Jacek - dasz radę sprawdzić, czy Mandzia to nie ten sam użytkownik co Andrzej? Oba konta z dzisiaj... Mandzia jeszcze przy okazji odkopała ponad roczny wątek... tak zupełnie przez przypadek... potluczony

http://stalo(...)d=730688

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:30  
Cytuj
Oczywiście że to samo ip.
Szefostwo firmy eco... zapraszam do działu reklama. Temat zamykam.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »