NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Skup starego RTV., Gdzie na terenie STW, można sprzedać stare RTV które zalega w domu.
Posty: 26
Dołączył: 22 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 09:52  
Cytuj
Gdzie w stalwej woli można sprzedać stare odtwarzacze DVD/ stare dekodery tv. Niektóre pół sprawne, niektóre sprawne. mam takich gratów rtv sporo w domu i chciałbym się pozbyc a przy okazji zarobić. Lombard to oczywista sprawa ale tam zepsutego znaku zapytania nie przyjmą. Jakies propozycje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 09:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 09:58  
Cytuj
Prechodzony, polsprawny sprzet to albo masz kogos znajomego kto za grosze do warsztatu wezmie na czesci moze, albo allegro.

W stalowej to chyba tylko graciarnia, tak sie pozbyc mozna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 10:16  
Cytuj
nawet na części nikt nie chce,też szukałam i w końcu pozbyłam się oddając na Rupieciarnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 10:46  
Cytuj
JohnyBravo wez sie ogarnij !!! Bedziesz miał szczescie jak ktoś to zabierze od Ciebie za darmo i nie bedziesz musiał nic dopłacać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 18:38  
Cytuj
Kolego jeśli skupują to nie cały sprzęt tylko samą elektronikę, wszelkie płytki. Nie wiem gdzie dokładnie, ale słyszałem że gdzieś na Piaskach ktoś się tym zajmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 19:51  
Cytuj
Jacky chodzi ci pewnie o ten skup na terenie starego zrywu za torami?? Tam swego czasu ludzie zwozili swoje stare pcty.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 20:09  
Cytuj
Nie wiem dokładnie gdzie. Jakiś czas temu słyszałem ale nie wnikałem w szczegóły bo nie było mi to potrzebne. Wiem że w Rzeszowie też gdzieś skupują i ponoć mają dużo lepszą ceną, ale żeby fatygować się aż do Rzeszowa to raczej by trzeba było mieć tego naprawdę DUŻĄ ilość. Często widzę ogłoszenia ludzi którzy chętnie odbiorą własnym transportem wszelkie agd i rtv z dojazdem nawet do pobliskich miejscowości. Nie dalej jak tydzień temu widziałem ogłoszenie na konkurencyjnym portalu w dziale pozostałe. Człowiek pisał że nawet zapłaci. Tak więc ktoś coś z tym musi robić i musi mieć na tym dobry interes.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »