NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
gronkowiec, pilne
Posty: 15
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2014r. 23:11  
Cytuj
Witam, syn ma gronkowca do jakiego pediatry sie udac, zeby byl skuteczny ? Prosze o radę . dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2014r. 23:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Paź 2014r. 08:13  
Cytuj
Gronkowca ma wiekszosc ludzi i nic sie z tym nie robi, tylko paciorkowca co powoduje angine sie leczy. wiec po prostu daj dziecku spokoj - kazdy DOBRY pediatry Ci to powie i nie bedzie ladowal w dziecko antybiotykow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2014r. 14:13  
Cytuj
Gdzie ma gronkowca, w gardle? Bo jeśli tak, to proszę iść do laryngologa Piłata na edukację. On przepisze szczepionkę w postaci zastrzyków, która jest skuteczna już po pierwszej terapii. Ja się tak wyleczyłam. Proszę nie słuchać opinii że przecież wszyscy mamy gronkowca, czasem on naprawdę potrafi być uciążliwy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2014r. 15:01  
Cytuj
Użytkownik eloiza ma rację - lepiej sprawdzić co się dzieje. Mam nadzieję jednak, że to nic poważnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 14:36  
Cytuj
Gronkowca ma KAŻDY na skórze tylko jest to bakteria beztlenowa i rozwija się wtedy kiedy ogranizm jest osłabiony i ma do tego warunki oraz że są odmiany gronkowca których trzeba się bać i takich których nie trzeba się bać.. Tak mi lekarz powiedział gdy ja trafiłam do szpitala z powodu odleżyny spowodowanej właśnie tą bakteria. Brałam na tą bakterie 2 antybiotyki i przeszło ale trzeba zrobić posiew i antybiogram (czy jak się to nazywa) by sprawdzić na jakie antybiotyki jest wrażliwy. Dlatego warto przejść się do lekarza i to sprawdzić. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »