NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
marcel, stw rzeszow
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 19:42  
Cytuj
Witam,
jakie macie zdanie o firmie przewozowej Marcel?
Komfort jazdy, ceny biletow, uprzejmosc kierowcow?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 19:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 19:53  
Cytuj
jak ja jezdzę to uweilbiam ..MARCELA.;_) I Z WZAJMOŚCIA .;D ON LUBI MNIE HI..
KOMFORT ..CHOCIAZ W TYCH KRZESLĄCH JEST ZA CIASNO ..ALE TO PIKUŚ BO JAZDA SZYBKO UPŁYWA ,,1,20GODZ.
BILET DYSZKĘ ;D
SZYBKO , TANIO , PROfeSKA ,,,,,,,,,,
POLECAM NUMBER ONE MÓJ

Moderowano przez: kamil
2.10. Publikowanie postów/ ogłoszeń/ wątków pisanych wielkimi literami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 21:15  
Cytuj
Kiedyś jeździłem na studia to szczerze wolałem autobusy, choćby pks stalowowolski. Marcel zawsze załadowany, gwałtowne chamowania, i ta dzika walka ludzi o miejsce. Cene biletów chyba mieli mniejszą od pksu. Natomiast teraz dojeźdzam Marcelkiem do pracy codziennie na miesięcznym. Ci sami kierowcy, dzień dobry, do widzenia, zawsze jakieś wolne miejsce się znajdzie, choć rzeczywiście te zielone marcele mają strasznie mało miejsca między siedzeniami, a mały nie jestem:/ Ale 400zł przy samochodzie a 130zł przy busie za dojazdy w całości mi to rekompensujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
Witam,
jakie macie zdanie o firmie przewozowej Marcel?
Komfort jazdy, ceny biletow, uprzejmosc kierowcow?




Jak miałem trasy na Rzeszów to często zarzucałem im brak uprzejmości, zdarzało się przekląć na zachowanie owych kierowców.Tak było kiedyś,nie wiem czy coś się zmieniło pod tym względem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 01:15  
Cytuj
@CYTRYNKA799: A myślałem, że w tych nowych zielonych jest więcej miejsca na nogi. Ostatnio rzadko jeżdżę Marcelem i sytuacja mogła ulec zmianie, ale kiedyś ledwo dało się nogi zmieścić i podróż mocno męczyła. Czas podróży zależy od kierowcy i warunków na drodze. Zanotowałem rekord - 1:00:00.

@Mateusz1988: PKS Stalowa Wola za czasów świetności przewoził tłumy studentów, ale nowy prezes oddał pole konkurencji i wiele połączeń zlikwidowano. Pozostaje pociąg, który jeździ coraz wolniej. Ostatnio 1:48. Co do Marcela, dawniej kierowcy zachowywali się chamsko, obecnie uprzejmie. Dziś busy jeżdżą co 15 minut i to po kilka, ale kiedyś co pół godziny, godzinę, a nawet co 2 godziny. Pamiętam jazdy o 6:00 - już w Kamieniu wszyscy ściśnięci do oporu, a kierowca zażartował sobie, że ma miejsce jeszcze na schodkach. Miał wybór - zabrać pasażerów, aby nie spóźnili się do pracy lub kazać im marznąć na przystanku do 8:00.

@kabe23: Cena za PKS i Marcela jest jednakowa - 10 zł dla wszystkich. Pociąg pełny - 9.50 zł, studencki 4.65 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 20 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 20:43  
Cytuj
A ja lubię jeździć tymi busami ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »