NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wypadek elki,
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 20:43  
Cytuj
Slyszeliscie cos o tym wypadku elki na Jamnicy ? Z jakiej to firmy, cos slyszalem ze z Akademii..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 20:50  
Cytuj
Na www.SpAm.SpAm@SpAm o tym piszą.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 22:06  
Cytuj
Akademia Nauki Jazdy, sprawdzone. Chyba za szybko sobie przycinali... i jeszcze we mgle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 22:11  
Cytuj
A skąd wiesz że to na pewno z Akademii był ten wypadek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 22:17  
Cytuj
bo wiem, znajomy widział auto...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 23:11  
Cytuj
Ludzie, mgła była taka, że mało co było widać. Akurat w tym czasie jechaliśmy do Nowej Dęby, tylko że przez Stale. Widoczność na 5 m, nie dalej. Jeśli ktoś nie miał doświadczenia to nietrudno było o wypadek. Szkoda ludzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Slyszeliscie cos o tym wypadku elki na Jamnicy ? Z jakiej to firmy, cos slyszalem ze z Akademii..
A TY KOLEGO Z JAKIEJ JESTES NAUKI JAZDY ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Akademia Nauki Jazdy, sprawdzone. Chyba za szybko sobie przycinali... i jeszcze we mgle?


Chyba to pływa w wodzie ryba. Jakies dowody ? Protokół policji ? Zdjecie z fotoradaru badz nagranie z videorejestratora ?
NIC ?!

No to pozostaje tylko CHYBA w Twojej głowie.

Ludzie kochani była mgła, auto się wlekło bo za nim był sznurek aut. Skąd to wiem ? Mijałem tą toyote, gdyż jechałem w strone TBG i jeszcze z kumplem podśmiewywaliśmy się, że teraz to nikt ich nie wyprzedzi przy takiej widoczności. Wypadek każdemu się może zdarzyć a tymbardziej osobie, która jest nie doświadczona. Wiadomo instruktor obok, pogoda zła no, ale nie znamy ustaleń najważniejszego organu, który się tym zajmuje mianowicie POLICJI ! Sam wiele razy boje sie mijać w nocy TIRy bo jadą blisko osi jezdni, lecz też nie oskarżam kierowcy cieżarówki. A jakby to nie była elka ? Ktoś zwróciłby uwagę ? Posprzeczalibyście się, że to RTA, RST albo RNI i inne i tyle. A że nauka jazdy to wielkie halo. Mam nadzieje, że Ci ludzie żyją i szczerze współczuje kursantowi, któremu zapewne odechce się jeździć autem i instruktorce. Mogło to się stać naprawdę czy to Akademii czy Motos-owi, Rotransowi czy innemu. Kiedyś w Tarnobrzegu również elka miała dzwon z tym, że wtedy kursant(ka) nie przeżyła.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 17:17  
Cytuj
Popieram cię, qwertyrze. Ludzie szukają taniej sensacji, ale taka to już nasza kołtuńska natura. Przypiąć łatkę każdemu, tylko nie sobie. Zdarzyło się jak tysiące razy wcześniej i zdarzy się jeszcze tysiące razy później. Mam nadzieję, że piszącym te słowa powyżej i że w takich okolicznościach opiszą swoje wrażenia umiech

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »