NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Nie dla Nadbereżnego, Prosz nie oddawajcie mu miasta!!!
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:16  
Cytuj
Witam!!!
Otwieram ten temat bo uważam, że w końcu należy powiedzieć prawdę o Panu Lucjuszu Nadbereżnym i jego skłonności do kłamstwa.
Proszę nie oddawajcie Stalowej Woli w ręce tego człowieka, bo to będzie koniec tego miasta.
Wybuduje Pan żlobek? a kto będzie za niego płacił jak ludzie nie mają pracy?
Wybuduje Pan lokale komunalne? A kto je utrzyma jak ludzie nie mają pracy?
AHA Wyślesz ich do MOPSu?
Nie sztuką jest obiecywać ale nie ma nic za darmo. Jak ludzie nie będą godnie zarabiać, jak nie będzie inwestorów kto to wszystko utrzyma? Pewnie dajmy wszystko wszystkim za darmo niech patologia ma się świetnie.
Panie Lucjuszu ja tak jak Pan mam 30 lat (no Pan ma 29, ale dzięki PIS doświadczenie większe niż niejeden 40 - latek) dzięki obecnemu Prezydentowi nie zamierzam stąd wyjeżdżać razem z mężem mamy pracę, opłacamy podatki, płacimy za siebie jak każdy powinien, nie chcemy nic za darmo, chcemy tylko pracować i mieć środki na utrzymanie!!!
To że jesteś młody znaczy że jesteś jeszcze za głupi, by pełnić taką funkcję jaką jest Prezydent Miasta. My chcemy mądrego, doświadczonego człowieka, który nie rozmawia z wiecznie obiecującą chołotą, a zajmuje się pracą, który nie zatrudnił zastępcy prezydenta, tylko sam odpowiada za to miasto!!!
Dlaczego pojawia się Pan tylko tam gdzie zdjęcia robią i TV przyjeżdża?? Dlaczego Pan kłamie? Pan ma niezły interes w tym, żeby zostać prezydentem, niestety tylko i wyłącznie Pan
Aha i ostatnie pytanie

Skoro nie zwiększy Pan opłaty za ścieki i odpady komunalne, to co będzie musiało podrożeć, lub ile kredytów zostanie zaciągniętych? Jeszcze to proszę spisać własną krwią, bo obiecać może każdy!!! Pozdrawiam!!! PS. Spotkałam Pana kilka razy na akcjach i faktycznie Pan się pojawił jak flesze zaczęły błyskać!!
Panie ministrancie sumienia Pan nie ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:32  
Cytuj
Co ty to wypisujesz za bzdury tutaj to się w głowie nie mieści.
NIe jestem ani za shrekiem, ani za kudłatym... ale kur... co gruby robi najlepszego ?? Jest chamem i zacofanym komuchem razem ze swoją świtą. Potrzeba nowej krwi.

CYTAT
Wybuduje Pan żlobek? a kto będzie za niego płacił jak ludzie nie mają pracy?
Wybuduje Pan lokale komunalne? A kto je utrzyma jak ludzie nie mają pracy?


A może żłobek będzie dofinasowywany, bądź będzie za niską cene tak jak przedszkola ? Przy okazji kilka(naście) osób będzie miało prace jako ogrodnik, kucharz, opiekunka, sekretarka itp.
Lokale komunalne... bardzo wiele ludzi wynajmuje mieszkania i STAĆ ich wydać 500-1000 zł na odstepne wiec co ty do cholery pieprzysz ??

CYTAT
Nie sztuką jest obiecywać ale nie ma nic za darmo. Jak ludzie nie będą godnie zarabiać, jak nie będzie inwestorów kto to wszystko utrzyma?


Masz racje umiech Wielki Szu Endrju obiecuje ludziom owszem a pozniej "Wali go to bo nikomu sie tłumaczyć nie musi".

CYTAT
[...]dzięki obecnemu Prezydentowi nie zamierzam stąd wyjeżdżać razem z mężem mamy pracę, opłacamy podatki, płacimy za siebie jak każdy powinien, nie chcemy nic za darmo, chcemy tylko pracować i mieć środki na utrzymanie!!!


A ja przeciwnie i wielu moich znajomych zamierzam uciekać stąd póki jeszcze można bo nic lepiej się nie dzieje. A szczerze mówiąc krótko G...o innych obchodzi co Wy robicie. To Wasza piaskownica i Wasze zabawki, po co więc wpier....ć się w czyjeś ?

CYTAT
My chcemy mądrego, doświadczonego człowieka, który nie rozmawia z wiecznie obiecującą chołotą, a zajmuje się pracą, który nie zatrudnił zastępcy prezydenta, tylko sam odpowiada za to miasto!!!


I nie daje juz rady bo jest gburem i ma w dupie wszystko i wszystkich. No, ale ty ZWOLENNICZKA ENDRJIU masz lepiej... a jak Ty masz lepiej a inni gorzej to Ciebie już to gó**o obchodzi.

CYTAT
Jeszcze to proszę spisać własną krwią, bo obiecać może każdy!!!


Cyrograf jakis czy co ?! Jak już jesteś za Andrzejem to faktycznie szatan Cię opętał.

CYTAT
Panie ministrancie sumienia Pan nie ma?


A shreku kim był za młodu ?? Pieprzonym komuchem i człowiekiem bez jakichkolwiek zasad.

AVE !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:38  
Cytuj
Pewnie ludzie niech Wam wszystko dofinansują albo jeszcze niech dadzą za darmo po co do roboty iść? Skoro wynajmują i stać ich na to aby płacić za nieswoje to niech płacą za swoje ja też kredytem się wspomagam
Do roboty ludzie do roboty tylko tak coś otrzymacie.
Lucek nie miał okazji być ani komuchem a ni nikim innym a przepraszam ministrantem był tak i czarnej mafii służył upps powód do dumy jak cholera ja bym się wstydziła coś takiego mówić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:40  
Cytuj
Nie krwią tylko notarialnie poświadczył że nie podniesie opłat, ale ktoś tu ma trudności ze zrozumieniem ironii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:41  
Cytuj
Szlęzak jest mądrym oczytanym wykształconym i pracowitym człowiekiem ma takie usposobienia, ale go rozumiem, że z chołotą nie gada bo nie ma o czym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
Pewnie ludzie niech Wam wszystko dofinansują albo jeszcze niech dadzą za darmo po co do roboty iść? Skoro wynajmują i stać ich na to aby płacić za nieswoje to niech płacą za swoje ja też kredytem się wspomagam
Do roboty ludzie do roboty tylko tak coś otrzymacie.
Lucek nie miał okazji być ani komuchem a ni nikim innym a przepraszam ministrantem był tak i czarnej mafii służył upps powód do dumy jak cholera ja bym się wstydziła coś takiego mówić


Już Ci pisałem, że gó**o innych obchodzi co TY, co TOBIE, dla CIEBIE... Do roboty są traktory i ciagniki. No, ale widocznie od jutra znowu musisz zasuwać skoro nie masz gdzie żali wylewać. Lucek nie miał okazji być komuchem... Idąc Twoim tokiem myślenia Endriu nie miał okazji byc ministrantem bo był komuchem. Skończ pierdolić i idź spać.


Pssst

HOŁOTĄ a nie CHołotą mądry andrzeju haha

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:45  
Cytuj
Oglądnij debatę to może dostaniesz oświecenia bo widać że twoja wiedza jest żadna a otwarcie twojego wpisu na temat Lucjusza uważam za zamknięteumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:47  
Cytuj
Ty tak uważasz ja jestem mimo wszystko szczęśliwa że mogę pracować a nie wyklinam innych na tym forum. To nie ja tu siedzę godzinami w przeciwieństwie do Ciebie To jest mój pierwszy post, gdyż już nie mogę patrzeć jak ministrant kłamie a proszę mi wierzyć znam go i jego machloje też!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:47  
Cytuj
Możesz sobie prosić galerie można budować w kosmosie i most dla biznesmenów tutaj potrzeba mądrego przywódcy i młodego Lucjusza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:48  
Cytuj
Właśnie po tej debacie nie mogę znieść tej zakłamanej świni jaką jest Nadbereżny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:49  
Cytuj
Chyba młodego karierowicza, który Twoim kosztem będzie się dorabiał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:51  
Cytuj
Najpierw zapoznaj się z programem bo jako jedyny kandydat go posiada a potem zastanów się co mówiszumiechDość już tego co było czas na młodych!!!!!!!!!1 i na zmiany!!!!!!!!!!!!!! Koniec z PO!!!!!!!!!!!!!!!!! jak Ci się nie podoba to do Pani kopacz!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:51  
Cytuj
komuś tu żal dupke ściska :* na dobranoc smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:53  
Cytuj
Załamani to są inny boli Cię tak wysoka kultura i inteligencja + takt Lucjusza no trudno musisz się do tego przyzwyczajaćumiech umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:54  
Cytuj
Nie głosuję ani na platformę ani Pis na SLD również
Jedyna grupa "ludzi", która będzie mieć dobrze z Nadbereżnym to czarna kościelna mafia, która i tak doi ile się da, ale przynajmniej teraz zostało to trochę ukręcone

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:54  
Cytuj
A ten Szwedo to chyba wziął się z kosmosu bo jego sposób powadzenia rozmowy był nie z tej ziemi hehehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:57  
Cytuj
To to w ogóle prostak jakiś i trudności z wysłowieniem się ogólnie prezencja zero wiedza zero i konkrety zero

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 22:59  
Cytuj
Uwierz mi nic mnie nie boli też mam wyższe wykształcenie i na codzień pracuję z ludźmi po prostu poznałam go i niestety wiem że prezencję to ona w TV a inteligencja podyktowana przez PIS niestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:01  
Cytuj
Aha Wiem też, że ten wątek utworzyłam na propisowskiej stronie także liczę się z pomyjami!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:09  
Cytuj
Po pierwsze to ja się pytam gdzie są modertorzy. Przychodzi taki nadworny forumowy zawirusowany człowiek o niskiej kulturze osobistej i "sypie" takimi wspaniałościami jak: "pier.." na przykład i tym podobne. Weź się człowieku pohamuj bo język masz tak piękny jak spod budki z piwem.

Co do Lucjusza Tim... mądrego powiadasz? potluczony
Stalowej Woli potrzeba mądrego i doświadczonego człowieka, Lucek ani nie jest mądry, ani doświadczony. Szlęzakowi przydałby się mocny konkurent, jakby był dobry kandydat to czemu nie. Niestety na dzień dzisiejszy lepszego nie ma, więc ja zagłosuję na obecnego prezydenta.

Co do dofinansowań... tak Lucjusz załatwi dofinansowanie... oazom. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:16  
Cytuj
CYTAT
Nie krwią tylko notarialnie poświadczył że nie podniesie opłat, ale ktoś tu ma trudności ze zrozumieniem ironii


Notarialnie poświadczył - chyba raczej tylko notariusz poświadczył, że świstek papieru jest podpisany przez PiSowca. Tyle. I tylko idiota może się na to nabrać, bo niby co mu grozi, jeśli nie dotrzyma tego co podpisał? Nic, absolutnie nic. Równie dobrze mógł to krwią podpisać i byłoby to tak samo ważne i prawnie wiążące jak teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:19  
Cytuj
Tragedią jest to że dla rozumnego człowieka w w tym mieście, nie ma wyboru . Bo i szrek i aborygen to nie są ludzie warci naszych głosów a innych kandydatów nie ma . Kto bardziej ambitny już dawno wyjechał stad i spalił za sobą mosty .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:20  
Cytuj
CYTAT

Wybuduje Pan żlobek? a kto będzie za niego płacił jak ludzie nie mają pracy?
Wybuduje Pan lokale komunalne? A kto je utrzyma jak ludzie nie mają pracy?
AHA Wyślesz ich do MOPSu?
Nie sztuką jest obiecywać ale nie ma nic za darmo. Jak ludzie nie będą godnie zarabiać, jak nie będzie inwestorów kto to wszystko utrzyma? Pewnie dajmy wszystko wszystkim za darmo niech patologia ma się świetnie.
Panie Lucjuszu ja tak jak Pan mam 30 lat (no Pan ma 29, ale dzięki PIS doświadczenie większe niż niejeden 40 - latek) dzięki obecnemu Prezydentowi nie zamierzam stąd wyjeżdżać razem z mężem mamy pracę, opłacamy podatki, płacimy za siebie jak każdy powinien, nie chcemy nic za darmo, chcemy tylko pracować i mieć środki na utrzymanie!!!
To że jesteś młody znaczy że jesteś jeszcze za głupi, by pełnić taką funkcję jaką jest Prezydent Miasta.



Masz prace jak i wielu podobnych w tym mieście, więc po co się martwisz kto będzie płacił za żłobek. W ostatnim czasie powstało trochę prywatnych przedszkoli, bo było takie zapotrzebowanie.Nadal funkcjonują, więc ludzie za nie płaca. Na mieszkania dziś bierze się kredyty które trzeba spłacać z wysokimi odsetkami, a sytuacja na rynku pracy nie jest idealna. Za Pana Nadbereżnego czy za Pana Szlęzaka stawki płac się raczej nie zmienią, bo oni na to wpływu nie mają - mam tu na myśli cały powiat a nie siedzibę miasta umiech. Argument o młodości i co z niej wynika zaczerpnięty z jakiegoś kabaretu.

Dla mnie ujemnych stron tego kandydata jest kilka - posłuszeństwo wobec góry oraz obawa,że takie akcje jak na Kokoszej górce mogą iść jak po maśle. Obecni kandydaci nie są dobrymi kandydatami, a te grupy jako niezależne,nie partyjne itd. to reszta szopki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:25  
Cytuj
Ja po prostu uważam, że nie powinno się nic rozdawać za darmo każdy powinien na wszystko sobie zapracować, ponieważ jak komuś chce się robić to pracę znajdzie, dlatego nienawidzę takich obietnic, że ktoś coś da albo coś będzie tańsze, bo jeżeli będzie to co innego podrożeje. Też mam dziecko i wiem ile co kosztuje, ale wszystko zawdzięczam pracy a nie obijaniu się i czekaniu, że może ktoś da. Fakt może i nie stać mnie na kolejne dziecko, dlatego nie będę mieć następnego żeby nie czekać od rana przy drzwiach mopsu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Ja po prostu uważam, że nie powinno się nic rozdawać za darmo każdy powinien na wszystko sobie zapracować, ponieważ jak komuś chce się robić to pracę znajdzie, dlatego nienawidzę takich obietnic, że ktoś coś da albo coś będzie tańsze, bo jeżeli będzie to co innego podrożeje. Też mam dziecko i wiem ile co kosztuje, ale wszystko zawdzięczam pracy a nie obijaniu się i czekaniu, że może ktoś da. Fakt może i nie stać mnie na kolejne dziecko, dlatego nie będę mieć następnego żeby nie czekać od rana przy drzwiach mopsu.


Równie dobrze można zapytać dlaczego obecny prezydent umorzył podatki firmą, które mają się bardzo dobrze ? Jak Stalowa się rozbudowała to powstało dużo nowych bloków, ludzie wchodzili do mieszkań i płacili czynsz, w taki sposób można było rozwinąć skrzydła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »