NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Nie dla Nadbereżnego, Prosz nie oddawajcie mu miasta!!!
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 18:22  
Cytuj
Odnośnie kudłatego przypomniał mi się taki obrazek, zmienić tylko wystarczy osobę na zdjęciu umiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 18:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 18:31  
Cytuj
Skoro nie młody, pełen pomysłow i świeżości Lucjusz to kto?????????????obecny rządzacy 3 kadencje??????????????, wybuduje nam nowe molochy jak bibl. i my musimy je utrzymać, wyłorzu brukiem tereny spacerowe, zeby sobie obcasy połamać, co tam jeszcze????????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 18:53  
Cytuj
Beda jeszcze jakies debaty?
Szlezak jak zwykle mocny - kokrety, powtarza to samo od wielu lat.
Lucek obiecal wszystkim wszystko, 0 konkretow. Zamiast skupic sie na Stalowej Woli, atakowal Szreka, a konniec rewelacyjnie pominal Szwedo, a wspomina o kulturze :-)
Szwedo widac ze za granica siedzial, takie oderwane to od rzeczywistosci.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 19:24  
Cytuj
Zarejestrowalem sie tylko po to, aby zwrocic niektorym uwage na jeden "szczegol". Pan Lucjusz startuje z dwoch list - prezydenckiej i do sejmiku wojewodztwa.

Juz ten fakt powinien uczulic potencjalnych wyborcow. Jak nie zostanie prezydentem miasta, to moze sie uda z sejmikiem. Mysle, ze takie dzialanie jest bardzo nie w porzadku w stosunku do wyborcow, bo pokazuje tylko, ze temu kandydatowi nie chodzi o miasto, a o wladze i korzysci z tego plynace.

Co wiecej, mam bardzo duze watpliwosci co do merytorycznego przygotowania tego czlowieka. Nikt po studiach nie zostaje mianowany dyrektorem, bo nie ma do tego najzwyczajniej w swiecie doswiadczenia i ugruntowanej wiedzy.

Tu nie chodzi, aby po czlowieku jechac, ale wykazac to, ze nie nadaje sie do pelnienia danej funkcji. Jesli bedziemy wybierac ludzi niekompetentnych, wowczas nic nam to dobrego nie przyniesie.

Chcialbym jeszcze na jedna istotna sprawe zwrocic uwage. Pan Lucjusz mowi o tym, ze ma dzieci, zone - dobrze. Wspaniale, ale nie jest to zaden atut. To jest jego prywatna sprawa. Mnie nie obchodzi, czy dany kandydat ma rodzine, czy nie. Mnie obchodzi to, czy cos w ogole zrobil dla miasta i czy ma zielone pojecie o zarzadzaniu. Sledzilem z uwaga, na wielu portalach, a takze w lokalnych gazetach, co tez czynili nasi radni, prezydent. Musze stwierdzic, ze jesli chodzi o pana Lucjusza, to niezbyt mam o czym pisac. Zauwazylem czeste przepychanki slowne z prezydentem (szczegolnie w kadencji 2010-2014), ktore do niczego nie prowadzily. Razaca niekompetencje dotyczaca formulowania tekstow uchwal. No drodzy forumowicze - przejrzyjcie sobie internet i sami sprawdzcie.

Obecny prezydent nie jest idealny, ale w porownaniu z tym czlowiekiem wygrywa bez problemow. Prezydentem powinien byc czlowiek doswiadczony, bardzo dobrze wyksztalcony, majacy wlasne zdanie - to jest podstawa.

Pan Lucjusz jest za mlody i nie posiada doswiadczenia oraz wiedzy.
Niestety, ale kandydowanie na dwie pozycje jasno powinno pokazac, ze tu chodzi jedynie o wladze i plynace z tego korzysci. Smutne to jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 19:37  
Cytuj
Nadberezny masz wygrać te wybory! ! Jazda z grubym alkofanem i dz**ami jego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 21:49  
Cytuj
venos w zupełności się z Tobą zgadzam i pytam jak można głosować na człowieka,który tłumaczy kupcom przed kamerami na targu w Stalowej Woli,że głosował na ustawę,której nie przeczytał do końca(co będzie jak zostanie prezydentem i wszystkiego nie doczyta?),albo robi aferę o zakup kompaktora dla MZK,a później wychodzi,że jak zwykle robi szum wokół siebie.Tych jego podobnych popisów można by jeszcze długo wymieniać,ale nasunęło mi się pytanie co Nadbereżny uczynił dla miasta,w którego radzie zasiada dobrego?Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi na moje pytanie?W obietnice jego nie wierzę ponieważ nie podał konkretów jak będą finansowane,a godziwe wypłaty mieszkańców niestety nie zależą od prezydenta,a od właścicieli zakładów pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 00:00  
Cytuj
Dzisiaj oglądałem debatę w tv z udziałem obu kandydatów i jeszcze przed tym programem zastanawiałem się czy warto dać szansę Panu Nadberężnemu, bo młody, może jeszcze napalony zmieniać świat i faktycznie coś zrobi dobrego dla miasta, ale niestety zawiodłem się.
W skrócie poglądy ma socjalistyczne, którymi rzygam, jest z ramienia PISU i ewidentnie to czuć. Osoba partyjna niestety realizuje poglądy partii, jest pionkiem, a to do niczego dobrego nie prowadzi. Natomiast poglądy typu temu dać, tym wybudować, tym obniżyć stawke za śmieci itp to puste hasła. Już nie jeden naobiecywał. Dajcie ludziom wolną ręke, pracować i przestać sponsorować socjalem nierobów, a nie sponsorować budowe mieszkań komunalnych z naszych podatków właśnie takim osobom itp, długo by wymieniać o czym była mowa w programie.
Niestety tego nie zmienią lokalne samorządy, bo to wina rządu jaką polityke nam stosuja. A co do prowadzenia miasta to obecny prezydent ma swoje zdanie, myśli długofalowo i zmierza to powoli w dobrym kierunku.
Nie sądze aby ktokolwiek obecnie mógł to poprawdzić lepiej. Na pewno nie Nadberężny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 07:19  
Cytuj
venos. dobry tekst. kandydowanie na różne stołki, byle do koryta eliminuje zaufanie do kandydata.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 09:11  
Cytuj
Nadbereżny nie powinien tak skakać z kwiatka na kwiatek ( Stalowa -Tarnobrzeg - Rzeszów ) -bo wygląda jakby szukał sobie stołka .Kolesiostwo - jak zostanie prezydentem też wsadzi swoich ludzi . A te jego karawany rowerowe pamięci są żenujące - tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że ten Pan szuka rozgłosu i chce być Widoczny . To że jest w PIS to akurat rozumiem bo musi ktoś go popychać wyżej - ale na kandydata na prezydenta na pewno się nie nadaje bo wizji to on konkretnej nie ma .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 09:12  
Cytuj
Niestety, ale muszę poprzeć Wasze komentarze...Nadbereżny oprócz 100 mieszkań nic konkretnego na tej debacie nie powiedział, zresztą podobne hasła z mieszkaniami miał jeszcze Gierek, a niedawno Kaczyński, co pozostało z tego - wszyscy widzą. Choć nie jestem zwolennikiem obecnego prezydenta, to muszę powiedzieć, iż on jedyny starał się przekazywać konkrety, miał wizję rozwoju miasta. Pan Nadbereżny przedstawienie konkretnych inwestycji skwitował - przedstawieniem ich w ulotce dla mieszkańców - oczywiście nie precyzując ich w trakcie debaty - tutaj wyszło jego doświadczenie i przygotowanie do zarządzania - a raczej jego brak. Pan Szwedo może i chiał coś mądrego przekazać, ale z jego wypowiedzi też nic logicznego nie wynikało, coś próbował, ale większość jego stwierdzeń kończyła się sloganem "coś trzeba zrobić". Miałem wrażenie, że pomysły, które przedstawiał rodziły mu się w głowie dopiero w trakcie debaty. Niestety, ale muszę przyznać w tej debacie wygraną Pana Szlęzaka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 09:24  
Cytuj
Mnie oprócz samej osoby Lucjusza Nadbereżnego przeraża to, że obsadzi stanowiska osobami pokroju Wiesia Siembidy czy też Antoniego Błądka:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 13:55  
Cytuj
Drodzy forumowicze ale tak na prawde co to jest 100 mieszkan na taka Stalowa ???? Moim zdaniem powinna byc jakas pomoc finansowa przy zakupie a nie dawanie za free.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 14:32  
Cytuj
Zdecydowanie pomoc, a nie dawanie. Dawanie demoralizuje i nie uczy zaradności, a lenistwa. POza tym w tym kraju jest tak, że uczciwie pracujący człowiek bez nałogów nie dostanie nic, a patologia i owszem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
Niestety, ale muszę poprzeć Wasze komentarze...Nadbereżny oprócz 100 mieszkań nic konkretnego na tej debacie nie powiedział, zresztą podobne hasła z mieszkaniami miał jeszcze Gierek, a niedawno Kaczyński, co pozostało z tego - wszyscy widzą.

Tak to prawda z tych trzech wychodzi,że tylko Gierek chciał spełnić te obietnice choć za kredyty,które mu się wypomina.Pamiętam wtedy Stalową Wole jeden wielki plac budowy aż po Rozwadów
[/cytat]Zdecydowanie pomoc, a nie dawanie.[/cytat]
Dokładnie tak powinno być przytoczę słowa emeryta z filmu TaxiA:
"dać nie rybkę a wędkę"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 16:26  
Cytuj
Dziekuje za dobre slowo o tym, co napisalem. Obejrzalem wczoraj powtorke debaty kandydatow na prezydenta.

To nie byla debata, to bylo takie luzne gadanie.

1. Pan Henryk nie wiedzial, co zbytnio chcial powiedziec - chyba za dlugo przebywal za granica. Ani to skladne, ani rzeczowe nie bylo. Cos tam chcial przekazac, ale to niklo z sekundy na sekunde. To byl jednym slowem bigos. Jedno musze przyznac, ze celnie wypunktowal w paru miejscach swoich kontrkandydatow.

2. To, co mial do powiedzenia Pan Lucjusz przypominalo mi wystapienie na wiecu. Slowotok wyuczony jakby z kartki. Niestety, ale tak jak sie domyslalem, ten czlowiek niezbyt orientuje sie w prawie i ekonomii. Byl zdenerwowany i to bylo widac. Nie przygotowal sie kompletnie. Zeby zrealizowac, to co mowi potrzebne sa duze pieniadze. O tym, skad je wezmie - nie raczyl wspomniec. Koncowka debaty i zlekcewazenie Pana Henryka tez nie bylo w porzadku.

3. Pan Andrzej staral sie spokojnie tlumaczyc swoja polityke, jak to doswiadczony samorzadowiec. Mam jednak wrazenie, ze niezbyt chcialo mu sie tam przebywac, co mnie troszke zdziwilo. Powinien wykazac wiecej zainteresowania tym, co mowia inni - i nie wazne, ze oni moga mowic cos, co jemu nie pasuje.

Ogolnie to sie srogo zawiodlem. Debata stala na dosc niskim poziomie. Smutne jest to, ze w naszym miescie nie ma nikogo wiecej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
3. Pan Andrzej staral sie spokojnie tlumaczyc swoja polityke, jak to doswiadczony samorzadowiec. Mam jednak wrazenie, ze niezbyt chcialo mu sie tam przebywac, co mnie troszke zdziwilo. Powinien wykazac wiecej zainteresowania tym, co mowia inni - i nie wazne, ze oni moga mowic cos, co jemu nie pasuje.


Być może dlatego, mogłeś tego nie wychwycić (sam początek debaty), że Szlęzak jasno powiedział, iż z Nadbereżnym nie ma o czym dyskutować bo ten zwyczajnie się na niczym nie zna (co też Lucjusz cały czas, jak na politycznego klauna przystało, udowadnia).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 10:51  
Cytuj
Zamiast lansować się i obiecywać mógłby włączyć się w jedną z charytatywnych akcji zorganizowanych przez stalowowolskie stowarzyszenia,np.zbiórkę odzieży używanej na rzecz najbardziej potrzebujących lub akcję zbiórki karmy dla bezdomnych zwierzaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Zamiast lansować się i obiecywać mógłby włączyć się w jedną z charytatywnych akcji zorganizowanych przez stalowowolskie stowarzyszenia,np.zbiórkę odzieży używanej na rzecz najbardziej potrzebujących lub akcję zbiórki karmy dla bezdomnych zwierzaków.


Ale po co?? Przeciez chlopina musi obrobic kilka etatow, wypic kawe, pozowac do zdjec itp Niema czasu na "pierdoly"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 17:32  
Cytuj
monkeymafia82 aaa.....naturalnie zupełnie o tym zapomniałem....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
Niema czasu na "pierdoly"

Nie ma czasu na nic bo ukręcić tyle loków na głowie to schodzi pół dnia...cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niema czasu na "pierdoly"

Nie ma czasu na nic bo ukręcić tyle loków na głowie to schodzi pół dnia...cool


O k..wa ale zianie ja p....ole brzuch mnie boli od smiechu ratunku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 20:19  
Cytuj
Tak sobie czytam te wasze wypociny o Lucku, że ma włosy kręcone, że młody itp itd i śmieć mi się z was chce. Cokolwiek by Lucek nie powiedział lub nie zrobił dla was zawsze będzie be. Szkoda że tak ochoczo nie rozliczacie z 12 lat pana Szlęzaka. Nie śmiejecie się że wybudował Inkubator Technologiczny za 50 milionów a tam praca tylko dla jego znajomków. Nie czepiacie się 80 milionów wydanych na puste obiekty uczelniane - bibliotekę międzyuczelnianą bez uczelni, na KUL z 15 studentami i politechnikę której utrzymanie kosztuje rocznie 500 tysięcy. Nie śmiejecie się z parku bez ławek wyremontowanego za 3,5 miliona, ze stadionów bez toalet.

Szkoda że nie wypominacie mu brak zaangażowania w obwodnicę.

To was nie razi nie śmieszy. Szkoda bo to są "cuda" prezydenta Szlęzaka a co gorsza jak ten pan wygra dalej będzie brnął w swoje i tylko swoje bardzo kosztowne wizje. Bo on wizje to ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 21:08  
Cytuj
Strup a dasz sobie ręce uciąć, jeśli Pan Lucjusz N po tym jak zostanie prezydentem wsadzi swoich do urzedów oraz dokona nietrafnych inwestycji ? Jeżeli tak to zagłosuję na Pana Lucjusza ale stawką będą wówczas Twoje ręce ..... - wchodzisz w układ ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 21:44  
Cytuj
Niech mi ktoś raz wytłumaczy bo albo ja niekumaty jestem całkiem albo tu takie zadupie co wy ludzie ławek bez sztachet nie widzieli ?? ... wszystkie panie na spacer zakładają szpilki ... żeby iść specjalnie na koci łby do parku przy torach smiech2 (no bo poco zakładać na spacer wygodniejsze buty smiech2) ...co do obwodnicy umiech to miejcie pretensje do posłów na których głosujecie bo to oni mają więcej do powiedzenia niż Szreku ... a na Podkarpaciu to chyba najwięcej jest z PiS (13) teraz pomyślcie co dla Was załatwili ... i odpowiecie sobie czy to nie stracone głosy umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 00:37  
Cytuj
Kolo ręki to nie dam sobie uciąć nawet za swoją żonę a co dopiero za kogoś innego. Ale nie musze dawać ręki ucinać, bo demokracja w naszym kraju jest prosta. Jeżeli Lucjusz nie spełni obietnic to nie zostanie wybrany za 4 lata na kolejną kadencje. To jest proste jak drut. A ja będzie rządził beznadziejnie to przecież jest instytucja referendum i odwołać go będzie można zawsze. Jeżeli mam wybrać pomiędzy Szlęzakiem i jego wizjami a Nadbereżnym to wybieram Nadbereżnego.

Banan - skoro posłowie PiS na Podkarpaciu są tak słabi to jakim cudem budowane są obwodnice Mielca, Sanoka, Leżajska, Jarosławia, Przemyśla ? Co ? W tych miastach nie mają Szlęzaka i dlatego obwodnice tam powstają a u nas pole, łyse pole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »