NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Nie dla Nadbereżnego, Prosz nie oddawajcie mu miasta!!!
Posty: 35
Dołączył: 8 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 07:12  
Cytuj
Zaniedbane Centrum miasta, prywatne inwestycje na koszt podatników,walka ze sportem w mieście i ludżmi jeszcze łożącymi na ten sport -to działania obecnego włodarza. Traktowanie miasta i podatników jak prywatny folwark - to dożywotnia dyskwalifikacja dla tego gościa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 07:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 07:31  
Cytuj
CYTAT
Tak sobie czytam te wasze wypociny o Lucku, że ma włosy kręcone, że młody itp itd i śmieć mi się z was chce. Cokolwiek by Lucek nie powiedział lub nie zrobił dla was zawsze będzie be. Szkoda że tak ochoczo nie rozliczacie z 12 lat pana Szlęzaka. Nie śmiejecie się że wybudował Inkubator Technologiczny za 50 milionów a tam praca tylko dla jego znajomków. Nie czepiacie się 80 milionów wydanych na puste obiekty uczelniane - bibliotekę międzyuczelnianą bez uczelni, na KUL z 15 studentami i politechnikę której utrzymanie kosztuje rocznie 500 tysięcy. Nie śmiejecie się z parku bez ławek wyremontowanego za 3,5 miliona, ze stadionów bez toalet.

Szkoda że nie wypominacie mu brak zaangażowania w obwodnicę.

To was nie razi nie śmieszy. Szkoda bo to są "cuda" prezydenta Szlęzaka a co gorsza jak ten pan wygra dalej będzie brnął w swoje i tylko swoje bardzo kosztowne wizje. Bo on wizje to ma.


To co wymieniłeś nie uważam za porażkę lub błędy. Masz inne zdanie i to szanuję. Jednak jak na 12 lat rządów wymieniłeś bardzo niewiele i skoro reszta jest ok to naprawdę Szlęzak jest dobrym Prezydentem. Doceniają go ludzie, którzy czasem lub często wyjeżdżają ze Stalowej Woli (podróżują). Doceniają go gdy wracają i widzą jak Stalowa Wola sie zmienia jak to wygląda na tle innych miast.

A co do Lucjusza to bardzo przepraszam ale debata pokazała że to tylko obiecanki bez planu i pomysłu na ich realizacje. Szkoda zawracać sobie głowę tym pisowskim aparatczykiem.

CYTAT
Zaniedbane Centrum miasta, prywatne inwestycje na koszt podatników,walka ze sportem w mieście i ludżmi jeszcze łożącymi na ten sport -to działania obecnego włodarza. Traktowanie miasta i podatników jak prywatny folwark - to dożywotnia dyskwalifikacja dla tego gościa.


Jakie to zaniedbanie w tym centrum miasta? Jakie to są te prywatne inwestycje na koszt podatników? Jaka jest ta walka ze sportem i co to za ludzie, którzy łożą na ten sport - Nazwiska?

Co do Lucjusza jednego jestem pewien. Miasto będzie prywatnym folwarkiem jego i jego kolesi partyjnych.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 07:40  
Cytuj
Na chwile obecna nie jestem do konca zdecydowany na kogo zagłosuje czy na Lucka czy na Endrju. Jednak moj dylemat z dnia na dzien sie zaweza i sklaniam sie raczej by prezydentem pozostał p.Szlezak. Denerwuje mnie u tego Pana kilka niedotrzymanych obietnic jak np. rozbudowa stadionu. A jeszcze bardziej mnie denerwuje ze Pan Lucjusz N. na debacie nie wspomniał pół-słowa na ten temat. Czyzby nie chce rzucac obietnic na wiatr? Bylo o budowie bloków komunalnych, przedszkola i żłobka i tyle. Takie obietnice moze rzucac kazdy. Czy w nastepnej turze bedzie budował sklep osiedlowy, kiosk ruchu i zeby "krecic lody", lodziarnie ? A gdzie w koncu konkrety na temat tego nieszczesnego obiektu-pośmiewiska na całą Polskę. Szczerze mowiac korci mnie by zaryzykowac a nóż sie myle i cos z tego bedzie. Jednak to za powazna sprawa, rozum i logika podpowiada by głosować na Pana Szlęzaka. Tak na boku, żeby Pan Szwedo nie poczuł sie pominięty w tym poście, choć w ogole nie biore jego persony jako kandydata pod uwagę, dobry pomysł jest zeby stworzyc cos naszego, wypromowac jakis stalowowolski produkt. Fajnie sie ogladało np. Alternatywy 4 gdy wjeżdza ciezki sprzet i napis Stalowa Wola.

ps. Nadbereżny otrzyma mój głos jezeli: tak jak w przypadku zmniejszenia opłat za wode w postaci pisma notarialnego z wpisaną karą za niedotrzymania obietnicy, pokaze dokument ze przez te 4 lata bedziemy mieli w koncu Stadion na miare choćby tego z Lublina czy Mielca a nie cytując jego slowa Toi-Toi Arene. Chyba że sie boi zeby ze po jego kadencji ktos go z tego zrozliczy ze zmianą nazwy z Toi-Toi na Pukiel Arena !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Nadbereżny otrzyma mój głos jezeli: tak jak w przypadku zmniejszenia opłat za wode w postaci pisma notarialnego z wpisaną karą za niedotrzymania obietnicy


jesli nie podniesie oplat za wode to podniesie za coś innego nie okłamujmy się ,Nadbereżny dla mnie to chłopaszek z ambicjami ale nic poza tym . Ślęzak znów nie ma konkurencji niestety....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 18:41  
Cytuj
Pan Lucjusz Nadbereżny to kultura inteligencja i przyszłość dla ludzi Stalowej Woli! żeby się o tym przekonać trzeba wybraćumiech

Moderowano przez: el.Banan
zabronione jest !!
2.5. zamieszczanie tych samych lub podobnych informacji w wielu miejscach na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 23:44  
Cytuj
Jak juz wyżej wspomnial Citizen, Lucjusz podczas debaty wogóle nie poruszyl sprawy stadionu. Zrobił pare akcji aby zyskac głosy kibiców Stalówki natomiast podczas debaty kiedy to przedstawiał swoje plany, z których ewentualnie bylby rozliczany o stadionie ani słowa. W sumie to dobrze kombinuje bo napewno zdaje sobie sprawę, że głosy zwolenników budowy stadionu to kropla w morzu tego co musi uzyskać natomiast debatę oglądalo dużo szersze grono ludzi, którym stadion niekoniecznie jest potrzebny do szcześcia. Nie chcialbym być zlym prorokiem ale na miejscu kibiców Stalówki wcale nie byłbym pewny, że akurat Lucjusz ogarnie temat stadionu tak jakby sobie tego życzyli. Przy jego obietnicach typu: budowa blokow socjalnych i tak pewnie bedzie musial sam sobie pieniądze dodrukować żeby dopiąc te inwestycje. A tak z innej beczki to nie zdziwilbym się gdy nie daj Boże został prezydentem a podczas natepnych wyborów parlamentarnych byłby kandydatem na posła bądź senatora bo jak widać w ostatnim okresie długo w jednym miejscu usiedzieć nie może umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2014r. 20:13  
Cytuj
Nadbereżny:

młody, bez doświadczenia, pozer z parciem na szkło i karierę:
ten świstek od notariusza możesz sobie w buty wsadzić będziesz wyższy...

Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu firmy, przedsiębiorstwa, wie, że jeśli nie podniesie cen, firma i tak musi wyjść na swoje więc co zrobi, podniesie ceny czegoś innego i tak zapłacimy za to wszyscy bez wnikania w szczegóły bilans musi wyjść na 0, ot taka sobie ściema a ciemny lud jak to Kurski powiedział kupi wszystko.

jak powiedział klasyk :

" Wam kury szczać prowadzać a nie politykę robić "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 10:41  
Cytuj
Jechać po innych może każdy, nikt nikomu nie zabroni wypowiadać własnego zdania.
Szlęzak jest jaki jest. Przez te lata każdy lepiej czy gorzej go poznał. Jednego mu nie można odmówić ... ten człowiek kocha Stalową Wolę. Wg mnie mówi to co myśli i nie owija g... w papierek. Ja osobiście wolę prawdę, która czasami jest dobitna ale jednak prawdę. On nie obiecuje, że wybuduje przedszkole jeśli tego nie będzie pewien i nie będzie miał takiej możliwości.
Suche obietnice nikogo nie nakarmią.
Wg mnie przez te wszystkie lata co jak co ale Szlęzakowi nie można zarzucić partyjniactwa i kolesiostwa.
Czy ta "nowa młodość" byłaby lepsza? nie wiem ale jedno wiem - "bujna czupryna" jest wystawiany przez kogoś, komu zależy na tym, żeby stać z tyłu i sterować z za pleców!
Czy takiego prezydenta nam trzeba? Dla tego "młodzika" liczy się tylko kasa (bo niby dlaczeg był "wsadzany" na różne ciekawe stołki po okolicach .. nie było kogoś bardziej kompetentnego? ... ale nie o tym) ... czy nie będzie miał zakus na "dodaktową kasę"? Nie wiem ale jedno wiem obecny Prezydent raczej nie ma takich zakus bo już by mu to wyciagnęli.
Mając do wyboru te trzy kandydatury - "bujna czupryna" - za duże niebezpieczeństwo partyjniactwa i kolesiostwa, zbyt populistyczne hasła nie poparte faktami, "stary łysy" doświadczenie ale zafiksowanie w określonej wizji, raczej nie podatny na czyjeś "namowy", o tym trzecim to nawet nie ma co pisać bo ...
Z całej trójki najmniej zła zrobi "łysy stary".
A Stalówka się wyludnia i nikt tego nie zatrzyma choćby obiecywał złote góry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 11:41  
Cytuj
CYTAT

A Stalówka się wyludnia i nikt tego nie zatrzyma choćby obiecywał złote góry.

Na pewno nie jest to zależne od prezydenta czy burmistrza,a od naszego Rządu gdzie widać na każdym kroku po 1989 roku jego nieudacznictwo.
Pamiętacie hasła:"dajcie nam chociaż trzy cztery lata,komuna niszczyła kraj przez czterdzieści lat"?
Jak niszczyła?Odbudowując Polskę po II wojnie światowej,budując fabryki i osiedla mieszkaniowe?Co prawda za kredyty gierkowskie,ale Polska się rozwijała i tym samym rosła,a dzięki temu złodzieje po 1989 roku mieli co sprzedawać i czym się dzielić olewając nas Polaków.
P.s
Nie jestem partyjny i do żadnej partii nie należę nie jestem zatem zwolennikiem żadnej partii i żadnej nie popieram.Nam potrzebny jest gospodarz nie partyjniak,który zaprowadzi ład i porządek w naszym mieście i naszej Polsce.Ciekawe który z obecnie startujących do wyborów samorządowych podjął by ryzyko zastawienia swojego prywatnego majątku za niespełnione obietnice wyborcze po dostaniu się na stołek?Ciekawe czy "bujna czupryna"(Nadbereżny)by tak chętnie rzucał swoje obietnice?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 17:12  
Cytuj
Jakby ktos potrzebowal link do debaty z radia rzeszów audycja z 6.11.14:
http://www.radio(...)em/32469

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 17:26  
Cytuj
Co do samego wyludniania, to wyludnia się Stalowa Wola jako miasto czy jako powiat?? Ktoś sie orientuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 18:52  
Cytuj
Same negatywy piszecie i wam wolno na temat Lucjusza dlaczego ? Hmmmm........Co chcecie od człowieka atakować go myślicie że wam coś to da? Ludzie pewne rzeczy widzą nie trzeba im tych opiniiumiech

+
Każdy ma prawo wyrazić swoja opinię podobno jest demokracjaumiech
+
Podobno nie wolno innych oceniaćumiechWięc jak jest?

Moderowano przez: Jacek
Podobno to mamy punkt regulaminu 2.5 i punkt 3. Kolejne pisanie tych samych postów w różnych tematach i pisanie post pod postem będzie skutkowało kolejnymi ostrzeżeniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 21:50  
Cytuj
@HarryP
CYTAT
Co do samego wyludniania, to wyludnia się Stalowa Wola jako miasto czy jako powiat?? Ktoś sie orientuje?

Wystarczy sobie wygooglować lub po prostu zajrzeć na stronę GUS.

Wg spisu powszechnego z w 2002 roku liczebność ludności Stalowej Woli wynosiła 67 397, natomiast spis powszechny w 2011 roku wykazał 64 756 mieszkańców.
Przez 9 lat ubyło 2641 osób czyli niecałe 4%.

W powiecie stalowowolskim było 110389 mieszkańców w 2002 roku i 107470 osób w roku 2010. Spadek o 2919.
Jeżeli odjąć Stalową Wolę to na okoliczne gminy zostaje spadek ludności o niecałe 300 osób (pamiętając, że porównujemy rok 2010 w powiecie i 2011 w przypadku Stalowej Woli).

Głównie ubywa ludności w Stalowej Woli, a w całym powiecie stalowowolskim spadek jest symboliczny.
Wniosek: Prawdopodobnie ludzie budują domy i przenoszą się do sąsiednich miejscowości. Mieszkanie w swoim domku z ogródkiem jest fajniejsze niż mieszkanie w bloku. Wokół Stalowej Woli powstało sporo nowych osiedli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 01:02  
Cytuj
Zapraszam wszystkich uparcie popierających Nadbereżnego do oglądnięcia na TVPINFO ostatniego wydania programu"minela-dwudziesta"tylko z uwagą,a tam zobaczycie co reprezentują sobą młodzi kandydaci na burmistrzów i prezydentów.Oczywiście Nadbereżnego też,Takie masło maślane lub groch z kapustą jak kto woli,a nasz Nadbereżny żeby się nie ośmieszać wiele się nie wypowiadał,ale na zadane pytanie pani redaktor"czy policzył pieniądze na spełnienie obietnic?" w czasie jego przechwałek o żłobku,przedszkolu itp."odpowiedział,że"tak",ciekawe tylko kiedy ich liczył i czego nie powiedział tego mieszkańcom.Warto oglądnąć ten program przed oddaniem głosu.Tutaj link do programu:
http://vod.t(...)17301173

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 02:25  
Cytuj
CYTAT
@HarryP
CYTAT
Co do samego wyludniania, to wyludnia się Stalowa Wola jako miasto czy jako powiat?? Ktoś sie orientuje?

Wystarczy sobie wygooglować lub po prostu zajrzeć na stronę GUS.

Wg spisu powszechnego z w 2002 roku liczebność ludności Stalowej Woli wynosiła 67 397, natomiast spis powszechny w 2011 roku wykazał 64 756 mieszkańców.
Przez 9 lat ubyło 2641 osób czyli niecałe 4%.

W powiecie stalowowolskim było 110389 mieszkańców w 2002 roku i 107470 osób w roku 2010. Spadek o 2919.
Jeżeli odjąć Stalową Wolę to na okoliczne gminy zostaje spadek ludności o niecałe 300 osób (pamiętając, że porównujemy rok 2010 w powiecie i 2011 w przypadku Stalowej Woli).

Głównie ubywa ludności w Stalowej Woli, a w całym powiecie stalowowolskim spadek jest symboliczny.
Wniosek: Prawdopodobnie ludzie budują domy i przenoszą się do sąsiednich miejscowości. Mieszkanie w swoim domku z ogródkiem jest fajniejsze niż mieszkanie w bloku. Wokół Stalowej Woli powstało sporo nowych osiedli.


Tak myślałem, czyli kolejny z argumentów Lucjusza można sobie wsadzic między bajkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 10:18  
Cytuj
mnie ciekawi, to że cały program ma. wszystko policzył. wie skąd weźmie pieniądze a nie chce powiedzieć.co wszystko zdradzi po wyborach. a może nic nie ma oprócz bajek i liczy ,że wyborcy mu uwierzą i wybiorą, a 17 listopada będą mu już mogli naskoczyćsciana ale się cudotwórca może zdziwić.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 11:02  
Cytuj
Dane GUS tylko to potwierdzają. Wystarczy pojeździć po okolicy Stalowej Woli i zobaczyć ile powstało domów za Sanem.
Jamnica to już powiat Tarnobrzeski, a tam sporo domów budują ludzie ze Stalowej Woli.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 20:35  
Cytuj
Naprawdę nikt nie oglądał pajaca Nadbereżnego w TVPINFO.że nikt tego nie komentuje?......Szkoda......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 21:07  
Cytuj
feniks. co tu oglądać komentować. strata czasu. nadbereżny pokazał już co reprezentuje, gdy mówił o swoim programie a raczej o swoich bajkach na tym portalu. a przypieczętował swoje blade pojęcie o naszym życiu debatą w telewizji miejskiej. ja oglądnąłem dosłownie 3 minuty i wolałem spędzić ten czas z żonką i dzieciakami.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 21:08  
Cytuj
Wyjechali ludzie na wyspy głównie jak otworzyli rynek pracy ale potwierdzam to że mnóstwo domków się pobudowało.w okolicach Pysznicy,Jastkowic,Turbii,Pilchowa szczególnie.ktoś kiedyś mówił czy jest potrzeba budowania jeszczejednej czy dwóch galeri czy innych obiektów handlowychi.no jest.Pysznica z Kłyżowem,Słomianą i Krzakami 6 tys.,Zarzecze,Grębów po 3tys.mieszkańców,Jastkowice 2.5 tys.wszystkie te rzeczyce kolejne 3 tys.Turbia,Pilchów,Agatówka i okolica ponad 5 tys.to najbliższa a nawet zmywająca się z zabudową Stalówki.no i dość bogata.doliczyć Nisko i okolice i powstaje spory zespól miejski.TArnobrzeg i Sandomierz też często zaglądają do Nas.sory że tak się rozgadałem troszkę nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 21:15  
Cytuj
PIKET sądzę,że masz rację,ale mi bardziej chodziło o tych jego zwolenników,że może trafi im coś z tego do rozumu i otworzą im się oczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 07:53  
Cytuj
Zwolennicy Lucjusz są zakodowani. Ich zdanie raczej sie nie zmieni. Nie przyjmują argumentów. To wiara w cuda umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 08:56  
Cytuj
Andrzejek przyznaję,że ci ludzie a przynajmniej do kilku z nich żaden argument nie trafi ale próbować trzeba,
Andrzejek ale Ty masz brzydkie zdjęcie.......nie bierz tego do siebie to tak dla rozluźnienia atmosfery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 18:04  
Cytuj
Macierewicz to mój Idol umiech
Tak dla rozluźnienia atmosfery umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 18:16  
Cytuj
Te same nicki piszace w tematach "NIE", rozumiem ze Panowie glosuja na Pana Szwedo? Czy na wizjonera? Nie wstydzcie sie swojego wyboru. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »