NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
kradzież na działkach., kradzież na działkach.
Posty: 20
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 20:20  
Cytuj
Skradziono mi własnoręcznie zrobiona ławkę kolor ciemny machoń konstrukcja stalowa kolor zieleń kanadyjska poza tym ławę kolor orzech może ktoś coś widział lub wie coś na temat a może komuś tez coś zginęło z działki za sanem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 20:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 21:49  
Cytuj
Nie widziałem. Przegladaj lokalne ogłoszenia albo przejedz sie rowerem po działkach, może ktoś ma podobne. Niestety, już po sezonie i działkowiczów coraz mniej a kradzieże eh...

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 22:15  
Cytuj
trza zgaszać na policje niech wyślą chłopaków z quadami niech jeżdżą,które ogrody?dobrze się tez przejść po innych działkach i zobaczyć czy gdzieś nie stoi ta ławka:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2014r. 23:58  
Cytuj
zazwyczaj chlopaki z rzeczycy robia dzialki w stalowej. teraz po sezonie szybciej ciemno sie robi i mniej ludzi sie kreci takze mozna bezpiecznie fanty z altanek wyciagac. ostatnio mieli troche sprzetu w dobrej cenie, szlifierki, podkaszarki itp. za grosze. namiarow nie podam bo nie wypada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
zazwyczaj chlopaki z rzeczycy robia dzialki w stalowej. teraz po sezonie szybciej ciemno sie robi i mniej ludzi sie kreci takze mozna bezpiecznie fanty z altanek wyciagac. ostatnio mieli troche sprzetu w dobrej cenie, szlifierki, podkaszarki itp. za grosze. namiarow nie podam bo nie wypada


Za to zapewne jestes juz na celowniku naszych milicjantów i czy chcesz czy nie... namiary podasz smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 13:49  
Cytuj
widelec wie gdzie jest skradziony pies, gdzie są skradzione "fanty" z działek. Dużo ciekawych informacji posiada, albo ma zaje.iście wybujałą fantazję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2014r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
zazwyczaj chlopaki z rzeczycy robia dzialki w stalowej. teraz po sezonie szybciej ciemno sie robi i mniej ludzi sie kreci takze mozna bezpiecznie fanty z altanek wyciagac. ostatnio mieli troche sprzetu w dobrej cenie, szlifierki, podkaszarki itp. za grosze. namiarow nie podam bo nie wypada


Pogratulować "bystrości".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »