NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Halmar \"dodatki\" (ceny!),
~~ktos
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:37  
Cytuj
Witam.
Małe ostrzeżenie dla tych co chcą kupić jakieś "dodatki" z Halmaru.
Rolka tapety (akurat tej co chciałem nie było na stanie i dzięki temu nie kupiłem) która kosztuje w okolicach 120-130 zł w Halmarze kosztuje 46zł w Leroy Merlin w RZ.

To już niestety jest chamstwo jeśli chodzi o przebitkę.

Jeśli chcecie dodatki do domu to lepiej się wybrać do RZ.

Pzd.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~Ania W
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:43  
Cytuj
Moja mamusia wyposazała mieszkanie meblami z Halmaru jest zadowolona.A ciebie jak nie stac to bryknij sie do Limby lub d Jabry tam jest taniej.

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:50  
Cytuj
Chwalisz się Aniu,że mamusia bogata-gratuluję.A czy ktoś tu o meblach pisał? Nie, o tapecie!Więc chyba faktycznie nie miałaś sie komu pochwalić zasobnością portfela rodzicielki!

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:54  
Cytuj
~RRJ a tobie jak zwykle zal du...pe sciska.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 20:59  
Cytuj
Jasne,że mi ściska-zadowolony.Ty lubisz nie na temat prawda?

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:02  
Cytuj
To idz sie wkasztan bedzie ci lzej.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:25  
Cytuj
Ale sie wykazałeś-brawo!Zdziwienie mnie nie dopadło znienacka, albowiem twoj poziom jest powszechnie znany.Kończe ten temat, bo miało byc o podpuchach w Halmarze ale ty lubisz "kaszane'robic wszędzie.Mnie nie sprowokujesz!

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:30  
Cytuj
Ania w. - Pisałem o tapecie i w sumie to dotyczy tej całej "galerii dodatków" ale po twojej wypowiedzi widzę że nie jesteś zbyt rozgarnięta także nie będę tracił czasu na dyskusje.

 
 
 
 
~~wieśniak
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Małe ostrzeżenie dla tych co chcą kupić jakieś \"dodatki\" z Halmaru.
Rolka tapety (akurat tej co chciałem nie było na stanie i dzięki temu nie kupiłem) która kosztuje w okolicach 120-130 zł w Halmarze kosztuje 46zł w Leroy Merlin w RZ.

To już niestety jest chamstwo jeśli chodzi o przebitkę.

Jeśli chcecie dodatki do domu to lepiej się wybrać do RZ.

Pzd.


to idź do tesco bedzie taniej sciana

 
 
 
 
~~anii
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Moja mamusia wyposazała mieszkanie meblami z Halmaru jest zadowolona.A ciebie jak nie stac to bryknij sie do Limby lub d Jabry tam jest taniej.
z mężem kupiliśmy meblościankę w halmarze 6 lat zapłaciliśmy 2.500 a dzis okleina nam schodzi z melbi.. mlotek :(((

 
 
 
 
~~~Ania W
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:46  
Cytuj
Jak nie masz kasy to do kogo masz aluzje.Moja mamusia pracuje na P.Polskiej a tatus w Huie i na pewno go nie zwolnia.Biedakom to zawsze wiatr w oczy dmucha.A halmar to jest super Firma.

 
 
 
 
~~prof. Miodek
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
z mężem kupiliśmy meblościankę w halmarze 6 lat zapłaciliśmy 2.500 a dzis okleina nam schodzi z melbi.. mlotek :(((


z mężem kupiliśmy meblościankę w halmarze 6 lat - co to znaczy ?

 
 
 
 
~~Gal.
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
Jak nie masz kasy to do kogo masz aluzje.Moja mamusia pracuje na P.Polskiej a tatus w Huie i na pewno go nie zwolnia.Biedakom to zawsze wiatr w oczy dmucha.A halmar to jest super Firma.


Gdzie tatuś pracuje ???..Aniu po Twoich wypowiedziach wnioskuje że jesteś skrzywdzonym dzieckiem,pogadaj z rodzicami może nie jest za pózno,a jesli nie bedzie efektów zmiany na lepsze no to miej pretensje do nich.Kupowałem tapczan na Halmarze i nie popełnie drugi raz tego błędu ( kupie gdzieś indziej).

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 09:52  
Cytuj
Aniu W.żeby wydawac opinie co jest super a co nie, trzeba albo posłuchać większości albo kupić więcej niż szafę.Masz dziecino problemy jakies najwyraźniej.I kogo to obchodzi gdzie szanowni rodzice twoi pracują.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 09:56  
Cytuj
jest wiele innych sklepow z tapetami na handlowej

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 10:35  
Cytuj
Nie miejcie pretensji do Ani ,jakbyscie pracowali w Halmarze też musielibyście takie bzdury wypisywać. A tak swoja drogą to tragedia ceny mają, ale już niedługo..społeczeństwo ubożeje. Jak bierzesz za 20000 zł daja upust 2% buahahaahahahahahahahaha. Internet drodzy państwo to jest rozwiązanie na takich szubarwców.

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 11:16  
Cytuj
Kupiłam dziecku rozkładany fotel do spania.Materiał tak się "pocił" pod prześcieradłem,że po 3 dniach zareklamowałam.Oczywiście zaczęły się schody.Nie będę opisywać całej "procedury", bo do dziś mnie telepie.W sumie reklamacji nie przyjęto. Na "spanku" po 3 tygodniach zaczęła normalnie jakaś pleśń wychodzić.Wyrzuciłam,bo strach patrzeć na to było a co dopiero dziecko kłaść.Banda i zdziercy.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:29  
Cytuj
Halmar nie jest producentem tych mebli,podobnie jak Limba czy inne sklepy.jest zwyklym hehhe dystrybutorem,fajnie powiedziane co?a tutaj to jesli nie pasuje to nie kupuj,nie chcesz ogladac jakiegos programu w tv to przełącz na inny,nie lubisz jakiejs knajpy to tam nie idż...proste jak drut kolczastyumiech''kiedys byłem bardziej beztroski,nie lubie juz Polski''(chodzi mi o Nasza mentalność).

 
 
 
 
~~blair.
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:48  
Cytuj
aniu w, jestes tak popier... ze powinni ci dawno neta odciacumiech
zebys sie nei przekonala ze ci tatusia zwolnia z pracyumiech w sumie jakbym ja miaal taka corke to bym sie sama wolala zwolnicumiech
a od biednych ludzi sie odsraj, bo widac beida ci nigdy do dupy nie zajrzala, a jak czlowiek pisze, ze gdzies zdzieraja kase to chyba dobre ostrzezenei dla innych, nie?
a ty jeszcze zbiedniejesz glupia krowoumiech

 
 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 14:03  
Cytuj
Jest mi przykro ze forum na rozne temart schodzi na "psy". Mieliscie kometowac temat a nie ludzi ktorzy komentuja. Pozniej niektorzy bedea bali sie jakies temarty skomentowac zeby go pozniej wyzywali od najgorszych a wcale tej osoby nie znacie. ZASTANÓWCIE SIE NAD SOBA.

 
 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
z mężem kupiliśmy meblościankę w halmarze 6 lat zapłaciliśmy 2.500 a dzis okleina nam schodzi z melbi..


Nie wiem dokładnie co to znaczy ale o meble z mdf'u dba się inaczej niż o jakieś wyroby z czystego drewna. Jak traktowałaś to prontem czy innym syfem to się nie dziwie że Ci poodłaziło. Na instrukcji użytkowania mebli z mdf'u jest wyraźnie napisane: "czyścić zwilżoną w wodzie ściereczką, nie stosowac detergentów przeznaczonych do drewna"

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 10:16  
Cytuj
nie potrzebnie jakies dyskusje sa prowadzone na temat wypowiedzi innych ludzi.
ja poprostu zalozylem temat zeby poinformowac ludzi ze przebitka cen "dodatkow" jest bardzo wysoka i lepiej sie wybrac do RZ po dodatki.

pzd wszystkich forumowiczow.

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Chwalisz się Aniu,że mamusia bogata-gratuluję.A czy ktoś tu o meblach pisał? Nie, o tapecie!Więc chyba faktycznie nie miałaś sie komu pochwalić zasobnością portfela rodzicielki!



weś zjedź sobie Gościusciana z palca !

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »