NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Klinika Urologii w Lublinie, opinia
Posty: 22
Dołączył: 27 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 18:27  
Cytuj
Jeśli ktoś z Państwa przechodził operację prostaty w w Klinice Urologii w Lublinie na Jaczewskiego proszę o opinię zw. zarówno z jakością zabiegu,czasem przebywania jak i kosztami. Jeśli ma to być z refundacją NFZ kto wystawia skierowanie poza STW. Czy nasi urolodzy oddają pacjenta do innego szpitala. I czy warto starać się o zabieg w Lublinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 18:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2014r. 19:06  
Cytuj
Mój dziadek przechodził operację w Szpitalu Kolejowym na Kruczkowskiego. Najpierw poszedł prywatnie do Dr Sykuta, który przyjmuje w klinice Sanitas. Został w miarę bardzo szybko umówiony na operację już oczywiście na NFZ w szpitalu. Chyba 2 tygodnie czekał z tego co pamiętam. Dziadek ma teraz 82 lata i cieszy się świetnym zdrowiem. Dr Sykut leczył także mnie z kamieni nerkowych. ogólnie świetny lekarz, rzeczowy, profesjonalny, jak się dowiedział, że wyjeżdżam za granicę, w czasie gdy dziadek był operowany to nawet dał mi do siebie swój prywatny nr, żebym mogła zasięgnąć info. Leżałam na Jarczewskiego na nefrologii, z sepsą i z nierozbitymi kamieniami wysłali mnie właśnie do Kolejowego… Acha a dziadek najpierw miał skierowanie do szpitala w Tarnobrzegu, od stalowowolskiego lekarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »