NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Krucze Gniazdo- nowy lokal w Przyszowie,
Posty: 4
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 10:04  
Cytuj
Witam,
chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o nowym lokalu mieszczącym się w Przyszowie pod nazwą Krucze Gniazdo? Otóż byłam tam ostatnio na Andrzejkach, gdzie imprezę muzycznie obsługiwał wychwalany już wcześniej w innym temacie zespół The Brox. Jak dla mnie rewelacja! Impreza do białego rana z pysznym jedzeniem, urozmaiconym dziczyzną i pysznymi deserami. Jestem pod wrażeniem lokalu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 10:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 10:31  
Cytuj
A czy organizują sylwestra i w jakiej cenie?
Oferują jakiś nocleg?

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 10:45  
Cytuj
Jestem pod wrażeniem reklamy

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 11:04  
Cytuj
Trudno mnie posądzić o coś bardziej mylnego.
Nie reklamuję póki nie odwiedzę. Zawsze piszę czy warto i jak jest ... Gdzieś tam we wcześniejszych postach polecałam jakiś lokal. Czy to oznacza reklamę? Chyba nie. Wcześniej czytam różne opinie innych osób z forum i dostosowuję moją obserwację do tych opinii.

A ponieważ StefanS51 nie prowadzisz pewnie jakiegoś lokalu nie jeszcze o tym nie wiesz. A może żal Ci, że nie zwiedzasz lokali tak jak ja i nie masz o czy napisać....Lub też z gruntu jesteś na NIE ... więc tylko narzekasz lub innych oskarżasz o kryptoreklamy??...
Problem u Ciebie widzę....problem....

A tak w ogóle to podobno otwarli nowy lokal w StW dla ludzi >40 w okolicy "Domu Młodego Metalowca".
Czy ktoś coś wie?
Ponieważ StefanS51 oskarża mnie o kryptoreklamy to obecnie nie zapodam nazwy tej restauracji...Co uczynię niebawem...

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 11:11  
Cytuj
Witam
Byłam,zabawa super, zespół THE BROX rewelacja, jedzenie smaczne i bardzo dużo .Jak dla mnie za dużo menu bardzo bogate trudno było spróbować wszystkiego. Właściciele lokalu bardzo sympatyczni staneli na wysokości zadania UŚMIECHNIĘCI BARDZO MILI SUPER BRAWO.Lokal elegancki .Byliśmy do ostatniego goscia rewelacja,a zespół THE BROX jest najlepszy nogi same tańczą. Polecam i lokal i zespół.SUPER

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 11:18  
Cytuj
Skoro wszyscy mogli pochwalić się jak to było w Ordynacie ( jaka orkiestra, jedzenie itp) to nie rozumiem dlaczego ja nie mogę powiedzieć jak było tam gdzie ja bylam. Od reklamy są tu inni- bardzo dobrzy ludzie więc jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie udzielaj- albo wybierz się na dobrą imprezę i podziel się wrażeniami. A jeśli chodzi o sylwestra to podobno będzie organizowany ale więcej szczegółów mają podać na stronie internetowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »