NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Oszust wynajmujący mieszkania.,
Posty: 1
Dołączył: 3 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 16:34  
Cytuj
Witajcie
Chciałam przedstawić temat młodego chłopaka wynajmującego mieszkania w stalowej.Oszust dobrze umie nawiązać bliższy kontakt po czym człowiek szybko staje się naiwny i zaczyna ufać.Otóż przedstawia się jako osoba pracująca w restauracji po czym podpisujemy wstępna umowę a później zaczyna się.....nie płacenie zaległych pieniędzy pożyczki w sklepach na nazwisko prawdziwego właściciela!!!!Po telefonach do naszego bohatera albo nie odbiera albo każe zgłaszać się do restauracji!!po czym okazuje się że tam nie pracuje.Zapewne dużo osób z okolicy stw dało mu się nabrać na jego oszustwa!!!Nie będę podawać nazwiska ale chodzi tu o chłopaka nie ze stalowej ale z okolicznej wsi z tego co wiem nie oszukał tylko mnie lecz inne osoby a także wiem iż pożyczał pieniądze od ludzi po czym znikał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 16:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 17:29  
Cytuj
Yyyyy, możesz jaśniej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 18:00  
Cytuj
Przeczytałem trzy razy i mam przekonanie graniczące z pewnością, że sprawa ma się tak:
1. Młody mężczyzna szuka mieszkania do wynajęcia.
2. Stara się zdobyć zaufanie wynajmującego, deklaruje, że ma stałą pracę w jednej z restauracji.
3. Po podpisaniu umowy najmu (wstępnej?) osoba nie opłaca odstępnego, czynszu, rachunków bieżących.
4. W okolicznych sklepach dokonuje zakupów na tzw. zeszyt, podając nazwisko właściciela mieszkania (dziwna sprawa, równie dobrze mógłby podać dowolne nazwisko)
5. Osoba unika kontaktu, gdy uda się go nawiązać, prosi o stawienie się we wspomnianej restauracji.
6. Na miejscu okazuje się, że osoba nie jest w rzeczywistości pracownikiem tej restauracji.
7. Osoba pochodzi spoza Stalowej Woli.
8. Proceder trwa od dłuższego czasu, a osób poszkodowanych jest bez liku.

Nie ma za co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 18:30  
Cytuj
Potwierdzam taki oszust działa na terenie Stalowej

Oszukana na priv napisze ci dane mojego oszusta, może to ta sama osoba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 21:44  
Cytuj
wiekszosci krajow robii sie kopie dowodu osobistego albo sie sprawdza dane. Tu najwyrazniej glupota lub naiwnosc spowodowaly tego skutki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 01:04  
Cytuj
Wizerunek jego gęby należałoby rozwiesić na każdym słupie i latarni w Stalowej z dużym podpisem OSZUST

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »