NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Apteka koło przychodni na Kwiatkowskiego,
Posty: 5
Dołączył: 10 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 18:52  
Cytuj
Czy ktoś się może orientuje ile jeszcze będzie zamknięta Apteka Antidotum koło przychodni na ulicy Kwiatkowskiego ?? któryś już dzień z kolei kartka o remanencie wissi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 18:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 20:09  
Cytuj
Apteka zamknieta a nie inwentaryzacja, wpadło CBA , ponieważ apteka sprzedawała nielegalnie leki za granicę , ale tak to już bywa jak właścicielami aptek nie są farmaceuci tylko dorobkiewicze i ludzie , którzy nie maja pojęcia o leczeniu pacjentów i nie kierują się ich dobrem tylko czystym zyskiem. Apteki takie jak Nova i Panax , które tez pewnie uczestniczą w tego typu procederach ku uciesze nieświadomych pacjentów mogą sobie pozowlić na drastyczne obniżanie cen leków poniżej cen zakupów , ponieważ nikogo nie interesuje skąd mają na ta pieniądze i skąd te leki pochodzą ...a Nasze prawo hmmm ..pani z Kwiatkowskiego pewnie przepisze koncesje apteki na kogoś z rodziny i dalej będzie robiła wałki ...masakra umiechPozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 20:20  
Cytuj
szpadzik Ty masz jakieś dowody na to co napisałeś/aś?! Jeśli nie to będziesz miał/a problemy!!!! Czekam na konkretne wyjaśnienia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 20:55  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Złączone posty 2w1.

Przede wszystkim mówie w trybie przypuszczającym używając słów " pewnie" a co do apteki na kwiatkowskiego mam informację, ze na pewno nie chodzi o inwetaryzację pozdrawiamumiech

I prosze Cie nie strasz a jezęli masz jakiś problem po prostu spotkajmy się w sądzie a dowody Ci przedstawię na papierze i może w końcu zamiast nieudolnych Izb Aptekarskich ktoś w końcu zainteresuje sie tematem!!!Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 20:57  
Cytuj
szpadzik się burzy, bo konkurencja obniża ceny żeby biedni ludzie ze stalowej woli mogli kupować taniej leki. Bo przecież lepiej zedrzeć z chorych i emerytów i z apteki zrobić złoty biznes.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Apteka zamknieta a nie inwentaryzacja, wpadło CBA , ponieważ apteka sprzedawała nielegalnie leki za granicę , ale tak to już bywa jak właścicielami aptek nie są farmaceuci tylko dorobkiewicze i ludzie , którzy nie maja pojęcia o leczeniu pacjentów i nie kierują się ich dobrem tylko czystym zyskiem. Apteki takie jak Nova i Panax , które tez pewnie uczestniczą w tego typu procederach ku uciesze nieświadomych pacjentów mogą sobie pozowlić na drastyczne obniżanie cen leków poniżej cen zakupów , ponieważ nikogo nie interesuje skąd mają na ta pieniądze i skąd te leki pochodzą ...a Nasze prawo hmmm ..pani z Kwiatkowskiego pewnie przepisze koncesje apteki na kogoś z rodziny i dalej będzie robiła wałki ...masakra umiechPozdrawiamumiech
Człowieku zastanów się co piszesz! W twoim tekście "wytłuściłem" ci to twoje zdanie w trybie "przypuszczającym"! Teraz czekam na konkrety albo masz ciepło. Tu nie jesteś anonimowy!!!!!!!Tak na marginesie to sugerujesz że właścicielka nie jest farmaceutą?!Ciekawe! A widziałeś jej papiery poświadczające wykształcenie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
szpadzik się burzy, bo konkurencja obniża ceny żeby biedni ludzie ze stalowej woli mogli kupować taniej leki. Bo przecież lepiej zedrzeć z chorych i emerytów i z apteki zrobić złoty biznes.


Dokładnie. Nic dodać, nic ująć.

Tak odnośnie tego co szpadzik nabazgrał:
CYTAT
ku uciesze nieświadomych pacjentów


Powiem tak: wali mnie totalnie co oni robią, żeby leki były tanie. Najważniejsze, że mogę właśnie tam kupić dany lek tanio i że jest to pełnowartościowy lek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 


Posty: 5
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
szpadzik się burzy, bo konkurencja obniża ceny żeby biedni ludzie ze stalowej woli mogli kupować taniej leki. Bo przecież lepiej zedrzeć z chorych i emerytów i z apteki zrobić złoty biznes.

Dokładnie. Nic dodać, nic ująć.
Tak odnośnie tego co szpadzik nabazgrał:
CYTAT
ku uciesze nieświadomych pacjentów

Powiem tak: wali mnie totalnie co oni robią, żeby leki były tanie. Najważniejsze, że mogę właśnie tam kupić dany lek tanio i że jest to pełnowartościowy lek.[/cytat]. CBA? Bo ja słyszałam , że apteka zmienia właściciela . Że kupiła ją jakaś sieć z malopolski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 23:26  
Cytuj
Czy ten temat nie został przypadkiem wyreżyserowany przez konkurencję?
Rozpoczął się od wymiany myśli miedzy dwoma poczatkującymi forumowiczami o ilości wpisow 5 i 2, a przekaz jakże klarownyumiech
Czyżby anonimy już nie wystarczały...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »