NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Fryzjer męski,
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 18:59  
Cytuj
Witam szukam fryzjera męskiego w stalowej woli który wie co zrobić z włosami doradzi młodemu chłopakowi co mu pasuje co nie lub zrobi fryzurę taka jaka się podoba z porównywanym zdjęciem czy cus. Oczywiście wiem ze nie na każdych włosach coś modzić się da ale no i w przystępnej cenie macie kogoś kto nie sp...oli sprawi. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 18:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 23:09  
Cytuj
Ładna fryzura tutaj drzwi obok kaprysu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 09:08  
Cytuj
tak sie fryzjer nazywa czy jak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 09:41  
Cytuj
piterptf zapewne chodziło o zakład fryzjerski "Ładna Fryzura", mieszczący się tuż obok wejścia do baru "Kaprys" umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 10:46  
Cytuj
ktoś coś wiecej może polecic ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 17:23  
Cytuj
Pani Asia na Okulickiego "Joanna" tanio i nigdy nie s...doli włosów jak inne w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 09:01  
Cytuj
fryzjer męski obok Urzędu Miasta. Telefonicznie umawiasz się na godzinę,nie czekasz,doradzi i strzyże idealnie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 12:22  
Cytuj
Witam. Mogę ci polecić panią Martę salon LOOK po sąsiedzku z DVD na Poniatowskiego. Robi fryzury ze zdjęcia ale doradzi ci od razu czy dana fryzura będzie ci pasować lub zaproponuje coś innego, a nie uparcie robić coś na siłę nawet gdy twoje włosy mogą się kompletnie nie nadawać do danej stylizacji. Osobiście strzygę się u niej już kilka lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 16:18  
Cytuj
Śmiem twierdzić po odwiedzeniu kilkunastu miejsc że dobrego fryzjera męskiego w Stalowej nie ma.
Nie mam skomplikowanej fryzury mimo to nie mogę znaleźć na dłużej kogoś kto dobrze mnie zetnie.
Dla mnie fryzjer który obcina w symetrycznej fryzurze dwie strony na różną wysokość, to nie fryzjer.
Zero wyobraźni ze strony fryzjerów a raczej fryzjerek, czasami widzi się gościa z delikatnym 'irokezem' i najwyższy punkt, najwyższe włosy ma na samym środku lub tyle głowy, zamiast z przodu. Porażka naprawdę.
Ze swoje miejsca powiem że raz byłem w MB - i porażka. 30minutowa usługa za 30zł i obcina oczywiście nie Pan 'kozak' fryzjer tylko pewnie stażystka. Zero wyobraźni, zero umiejętności, jedna poprawka nie wystarczyła do naprawienia mojej fryzury, poszedłem gdzie indziej (pawilon obok sdk, fryzjer chyba Loreal czy coś takiego, firmowy niby) i tam też tragedia.
Odwiedzę miejsca które podaliście i napiszę swoją opinię.
Napiszę jeszcze że często fryzjerka jest dobrą fryzjerką damską, nie męska. A nie odmawia facetom i obetnie jak jej wyjdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Śmiem twierdzić po odwiedzeniu kilkunastu miejsc że dobrego fryzjera męskiego w Stalowej nie ma.
Nie mam skomplikowanej fryzury mimo to nie mogę znaleźć na dłużej kogoś kto dobrze mnie zetnie.
Dla mnie fryzjer który obcina w symetrycznej fryzurze dwie strony na różną wysokość, to nie fryzjer.
Zero wyobraźni ze strony fryzjerów a raczej fryzjerek, czasami widzi się gościa z delikatnym 'irokezem' i najwyższy punkt, najwyższe włosy ma na samym środku lub tyle głowy, zamiast z przodu. Porażka naprawdę.
Ze swoje miejsca powiem że raz byłem w MB - i porażka. 30minutowa usługa za 30zł i obcina oczywiście nie Pan 'kozak' fryzjer tylko pewnie stażystka. Zero wyobraźni, zero umiejętności, jedna poprawka nie wystarczyła do naprawienia mojej fryzury, poszedłem gdzie indziej (pawilon obok sdk, fryzjer chyba Loreal czy coś takiego, firmowy niby) i tam też tragedia.
Odwiedzę miejsca które podaliście i napiszę swoją opinię.
Napiszę jeszcze że często fryzjerka jest dobrą fryzjerką damską, nie męska. A nie odmawia facetom i obetnie jak jej wyjdzie.


Z tego co mi wiadomo to dobrze obcina włosy p.Basia. Ma zakład fryzjerski przy ul.Poniatowskiego (w tunelu).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 12:26  
Cytuj
Osobiście nie doradziłabym chyba żadnego fryzjera w Stalowej.

Sama zaobserwowałam, że jeśli już jakiś konkretny się pojawił to większość ludzi była oburzona ceną. Prawda jest taka, że za dobre usługi się płaci.
Fryzjer który sam się nie szkoli (co kosztuje) stoi w miejscu - nie ma klientów. Więc jeśli ktoś uważa, że 30zł za strzyżenie męskie to sporo, to nie ma o czym rozmawiać. Dobrzy fryzjerzy ze Stalowej uciekają. Z resztą tak jak każdy dobry fachowiec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »