NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Znaleziono prawo jazdy.,
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 14:53  
Cytuj
Znaleziono prawo jazdy młodego chłopaka spoza naszego miasta, koło bloku 21 poniatowskiego, tel 690928172

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 14:53  
Cytuj

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 15:51  
Cytuj
altar82 Znaleziono prawo jazdy młodego chłopaka spoza naszego miasta, koło bloku 21 poniatowskiego, tel 690928172.
Skoro je znalazłeś to należy je zwrócić właścicielowi ewentualnie na policję! Adres zamieszkania chyba jest na prawku więc wkładasz je do koperty adresujesz i wysyłasz listem poleconym właścicielowi albo zanosisz na policję ! Zwykła uczciwość tak nakazuje!Nie licz na duże "znaleźne" a nawet na to że gość z poza Stalowej Woli akurat czyta artykuły na SM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
altar82 Znaleziono prawo jazdy młodego chłopaka spoza naszego miasta, koło bloku 21 poniatowskiego, tel 690928172.
Skoro je znalazłeś to należy je zwrócić właścicielowi ewentualnie na policję! Adres zamieszkania chyba jest na prawku więc wkładasz je do koperty adresujesz i wysyłasz listem poleconym właścicielowi albo zanosisz na policję ! Zwykła uczciwość tak nakazuje!Nie licz na duże "znaleźne" a nawet na to że gość z poza Stalowej Woli akurat czyta artykuły na SM.
dokładnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 16:13  
Cytuj
[cytat]altar82 Znaleziono prawo jazdy młodego chłopaka spoza naszego miasta, koło bloku 21 poniatowskiego, tel 690928172.
Skoro je znalazłeś to należy je zwrócić właścicielowi ewentualnie na policję! Adres zamieszkania chyba jest na prawku więc wkładasz je do koperty adresujesz i wysyłasz listem poleconym właścicielowi albo zanosisz na policję ! Zwykła uczciwość tak nakazuje!Nie licz na duże "znaleźne" a nawet na to że gość z poza Stalowej Woli akurat czyta artykuły na SM.


Meldunek spoza stalowej ja tez mam a mieszkam tu i czytam SM. Poza tym nie mierz ludzi swoja miara. To, że Ty liczysz na wielkie znalezne za wszystko co znajdziesz nie znaczy, ze inni tez. A jak gosc mieszka w Stalowej i to przeczyta to nie bedzie musial jechac kawalek drogi po prawko.

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 17:50  
Cytuj
Kurde, kolega znalazł czyjeś dokumenty zamiast się cieszyć że nie wywalił do kosza to jeszcze trzeba go skrytykować. A może najzwyczajniej na świecie nie może w tej chwili skoczyć na komendę ani na pocztę?? Masakra, jak się nic nie robi to źle, jak się coś zrobi to też źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 18:29  
Cytuj
Cyferek, ja tez w prawie jazdy mam zupełnie inny adres niż zamieszkania. Gdyby ktoś odesłał dokument na ten adres to nigdy bym go nie odzyskał. Świat nie jest czarno biały.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 21:46  
Cytuj
Andrzejku, w przypadku zmiany adresu masz obowiązek zgłosić tą zmianę, bodajże w ciągu 30 dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 22:07  
Cytuj
Ale Andrzejek nie zmienił adresu zameldowania więc co ma zgłaszać. On po prostu nie mieszka w miejscu swojego zameldowania i być może ze względów osobistych jego noga w tam nie postanie minimum przez najbliższe 10 lat. I co ma zgłaszać i komu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 18:39  
Cytuj
Portfel, 250 zł, dowód osobisty, recepty. Uczciwie odsyłam na adres w dowodzie. Wcześniej szukam nr w książce tel i uprzedzam, że wysyłam. Zamiast słowa dziękuję sterta wyzwisk od złodziei i etc.
Następnym razem jak zobaczę portfel to kopnę go dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2014r. 10:21  
Cytuj
Może napisz choć imię kolesia i miejscowośc, myślę, że to żadna tajemnica i żadne dane osobowe, a tak, jeżeli od nie czyta forum, to być może ktoś skojarzy takiego dajmy na to Mikołaja z Biłgoraja i da mu cynk.

Co do adresu w prawie jazdy, z informacji jakie posiadam, obowiązek zmiany adresu istnieje, ale konsekwencji za jego niedopełnienie policja wyciągnąć nie może, więc w pełni rozumiem, że wiele osób nie ma ochoty wydawać niepotrzebnie pieniędzy na nowy dokument. Gdyby wymiana w przypadku zaminy adresu zameldowania (nie zgubienia, złamania, bo ktoś sobie w zębach dłubał) była darmowa (darmowa = opłacona z naszych podatków, które od nas ściagają) zapewne więcej osób miałoby aktualny adres w dokumencie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2014r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Może napisz choć imię kolesia i miejscowośc, myślę, że to żadna tajemnica i żadne dane osobowe, a tak, jeżeli od nie czyta forum, to być może ktoś skojarzy takiego dajmy na to Mikołaja z Biłgoraja i da mu cynk.

Co do adresu w prawie jazdy, z informacji jakie posiadam, obowiązek zmiany adresu istnieje, ale konsekwencji za jego niedopełnienie policja wyciągnąć nie może, więc w pełni rozumiem, że wiele osób nie ma ochoty wydawać niepotrzebnie pieniędzy na nowy dokument. Gdyby wymiana w przypadku zaminy adresu zameldowania (nie zgubienia, złamania, bo ktoś sobie w zębach dłubał) była darmowa (darmowa = opłacona z naszych podatków, które od nas ściagają) zapewne więcej osób miałoby aktualny adres w dokumencie.


Sprawa juz załatwiona. Znalazłem chłopaka przez portal społecznościowy.

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »