NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam osoby która zamontuje mi radio w aucie,
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 18:16  
Cytuj
Chodzi o radio fabryczne do auta, które takiego radia nie posiadało. Mam kupione na allegro fabryczne radio z kodem, ale po podłączeniu pojawia się "code error". Szukam osób, firm, które podłączą mi radio tak, aby działało poprawnie. Samochód fiat punto evo 2010.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 18:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 19:50  
Cytuj
Bo radio jest zakodowane.
Masz do niego kod? jak nie masz to go wywal na śmietnik albo szukaj kogoś kto rozkoduje radio bo wiem że są tacy

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 20:18  
Cytuj
Radio mam z kodem. Tylko wywala code error po podłączeniu. Wiem, że jest możliwość podłączenia radia. Dlatego szukam osoby, która mi w tym pomoże.
Znajomemu właśnie pomagał pewien gość, też kupił radio na allegro i nawet kierownicę ze sterowaniem, ale gość, który to montował wyemigrował i muszę szukać kogoś innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 21:17  
Cytuj
Jeżeli po wpisaniu kodu nadal wyskakuje code error to radio jest zablokowane i niewiele da się z nim zrobić. Auto jest z 2010r, więc może być zabezpieczenie czasowe przed złodziejem, jeśli po wymontowaniu nie było dezaktywowane to radio może być zablokowane wtedy razem z kodem udajesz się do serwisu fiata i oni muszą w ustawieniach serwisowych odblokować radio. Co do montażu zapytaj na sandomierskiej Auto-Art

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »