NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
ŁADNE DZIEWCZYNY w stalowej? gdzie i czy w ogóle?,
~~Tuka
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 18:46  
Cytuj
Jeśli istnieją, to mają złych chłopaków, a później to już wcale nie chcą ich mieć. Jeśli panna jest ładna i spoko, to zawsze sobie znajdzie chama, bo normalny się boi do takiej startować..zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 18:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~cracowiak
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:51  
Cytuj
ależ owszem że są umiech nawet kilka sam widziałem na własne oczy na pewnym oddziale bodajże na wewnetrznym umiech polecam sie tam kurować umiech sami sprawdzcie ;)

 
 
 
 
~~bee
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Jeśli istnieją, to mają złych chłopaków, a później to już wcale nie chcą ich mieć. Jeśli panna jest ładna i spoko, to zawsze sobie znajdzie chama, bo normalny się boi do takiej startować..zaklopotany


święta racja

 
 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 09:36  
Cytuj
Tak wogule, to wszędzie są ładne dziewczyny, tylko nie wszystkim się ta sama podoba.. Kwestia gustu.good

CYTAT
Takich dziewczyn właśnie nie ma oczekujecie od nas wielu rzeczy a same co macie nam do zaoferowania? Tyle co my!


Nie dotyczy to wszystkich dziewczyn, jak i facetów!
Przez pół roku mieszkałam z facetem. Ja pracowałam, on wolał imprezy, więc żeby poszukać pracy brakowało mu czasu. Wstawałam rano- on spał, jak wracałam z pracy- nie było go w domu. Znudziło mi się łażenie za nim po imprezach, choćby dlatego że brałam po 2 zmiany żeby nas utrzymać i byłam wykończona. Umiał ze mną tak zagadać, że jak poruszałam ten temat, to wkońcu wychodziło że się czepiam, a to nie jego wina. Jak się ze mną pokłucił, to przepraszałam, bo wiedziałam że nie ustąpi.
Kiedyś był inny, więc stwierdziłam, że to przeze mnie się zmienił, bo mu za dużo pozwalam. Jedyne wyjście- jak sobie znajdzie inną pannę to go przywróci do pionu.
I tak niestety jest, że Wy faceci w większości przypadków nie potraficie docenić tego, że ktoś chce być wporzadku. Jak nie macie dziewczyny, która wami pomiata, to porażka..nie wiem

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 09:41  
Cytuj
Wszystkie dziewczyny są piękne tylko czasami alkoholu brak potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 10:53  
Cytuj
CYTAT

Przez pół roku mieszkałam z facetem. Ja pracowałam, on wolał imprezy, więc żeby poszukać pracy brakowało mu czasu. Wstawałam rano- on spał, jak wracałam z pracy- nie było go w domu. Znudziło mi się łażenie za nim po imprezach, choćby dlatego że brałam po 2 zmiany żeby nas utrzymać i byłam wykończona. Umiał ze mną tak zagadać, że jak poruszałam ten temat, to wkońcu wychodziło że się czepiam, a to nie jego wina. Jak się ze mną pokłucił, to przepraszałam, bo wiedziałam że nie ustąpi.
Kiedyś był inny, więc stwierdziłam, że to przeze mnie się zmienił, bo mu za dużo pozwalam.


Dziwisz się? Facet miał wszystko na wyciągnięcie ręki. Powiedz jeszcze tylko, że fundowałaś mu te imprezy jezyk Jak mogłaś myśleć, że to wszystko Twoja winaco

CYTAT
Jedyne wyjście- jak sobie znajdzie inną pannę to go przywróci do pionu.


To jak już wróci do pionu to wtedy znowu razem?chytry W ogóle zerwałaś z nim dla jego dobra czy własnego?chytry

CYTAT
I tak niestety jest, że Wy faceci w większości przypadków nie potraficie docenić tego, że ktoś chce być wporzadku. Jak nie macie dziewczyny, która wami pomiata, to porażka..nie wiem


Jak wcześniej pisałaś-nie wolno uogólniać. To, że byłaś związana z takim a nie innym facetem to nie oznacza, że każdy już musi być taki sam. Zdziwiłabyś się jak facet potrafi docenić dziewczynę. umiech Tobie przeszkadza to, że utrzymywałaś faceta, a on zlewał to sobiechytry W większości przypadków masz tak, że to dziewczyna jest na utrzymaniu faceta i wszystko wygląda podobnie umiech No ale nie wolno uogólniać. Powinnaś znaleźć sobie innego(nowego) chłopaka, który pokazałby Ci, że facet nie zawsze musi być ch*&@m jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 11:01  
Cytuj
a to prawda i moge podac swoj przyklad ;)
bylem na kazdy telefon dziewczyny, staralem sie jak tylko moglem ale co sie okazalo pewnego dnia ? otoz to ze dobrze sie bawila mna, bo wiedziala ze wszystko wybacze . Rozni sa ludzie i to nie zalezy od plci...

 
 
 
 
~~edi84
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 01:23  
Cytuj
w jokerze!!!mmmmmmmmmmmmmhmmmm

 
 
 
 
~~monia
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 06:19  
Cytuj
nie to ładne co ładne ale co sie komu podoba, sa gusta i gusciki, wiec ta co tobie sie podoba nie okniecznie musi podobac sie twojemu koledze. to po 1. a po 2 zastanow sie czy warto az tak patrzec na wyglad : dziewczyna musi ci sie podobac ale co jesli bedzie bardzo ladna a glupia ? nie bedzie mozna z nia pogadac, wymienic pogalady? albo sprawdz jak sie zachowuje. jaka bedzie zona . czy dora matka. czy lubi dzieci i umie sie nimi zajac- wtedy wiesz ze dobrze wychowa wasze dziecko? czy jest pracowita - bo wtedy wiesz ze bedziesz mial posprzatane i ugotowane.czy lubi zabawe- bo czasem dziewczyna sie jeszcze nie wyszaleje i w glowie ma tylko dyskoteki i towarzystow. ile jest teraz mlodych matek z dziecmi? duzo a zaczynam slyszec ze to ojciec wychowuje dziecko bo matka sie do tego nie nadaje. moze to jest glupie- ale co jesli z taka laska wpadniesz - przeciez tego sie nie planujesz, to jest zaskoczenie, i teraz albo w ta albo w ta. a traci na tym dziecko.

 
 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 08:41  
Cytuj
Widziałam wczoraj dwie ładne dziewczyny! Szły sobie po chodniku przy lotosie, więc to nie prawda że nie magood
Ktośtam już wyżej pisał, że dopiero zaczną wychodzić jak dżdżownice po deszczujezyk
Im będzie cieplej, tym będzie ich więcej.
CYTAT
Powinnaś znaleźć sobie innego(nowego) chłopaka, który pokazałby Ci, że facet nie zawsze musi być ch*&@m


Najważniejsze, to nie szukać jezyk

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jola
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 10:27  
Cytuj
jest mnóstwo mądrych i ładnych dziewczyn.Nie łażą jednak nagminnie po lokalach,bo obawiają się,że będą je oglądać jak "towar" takie pusty łby jak niektórzy z was.

 
 
 
 
~~jagoda
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 10:31  
Cytuj
W Stalowej są sami \"przystojni i inteligentni faceci\".Biedacy nie mogą znaleźć sobie kobitki!A sio oszołomy!

 
 
 
 
~~dokładna
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
jest mnóstwo mądrych i ładnych dziewczyn.Nie łażą jednak nagminnie po lokalach,bo obawiają się,że będą je oglądać jak \"towar\" takie pusty łby jak niektórzy z was.
dokładnie

 
 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
nie to ładne co ładne ale co sie komu podoba, sa gusta i gusciki, wiec ta co tobie sie podoba nie okniecznie musi podobac sie twojemu koledze.


To, że są gusta i guściki to racjaumiech Na temat gustów się nie dyskutuje, ale muszę się w czymś nie zgodzić.

CYTAT
dziewczyna musi ci sie podobac ale co jesli bedzie bardzo ladna a glupia ? nie bedzie mozna z nia pogadac, wymienic pogalady?


Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał się wiązać z piękną idiotkąumiech Przecież to jest oczywiste, że nikt z 'głupkiem' nie będzie chciał się wiązać, chyba, że sam prezentuje niski poziom intelektu.

CYTAT
sprawdz jak sie zachowuje. jaka bedzie zona . czy dora matka. czy lubi dzieci i umie sie nimi zajac- wtedy wiesz ze dobrze wychowa wasze dziecko? czy jest pracowita - bo wtedy wiesz ze bedziesz mial posprzatane i ugotowane.


Jak mam to sprawdzić? Mam ją rzucić do klatki z dziećmi?jezyk No i w drugiej części cytowanej wypowiedzi stwierdzasz, że do tego służy 'żona'? chytry Ja tam np wole wyrównać obowiązki w domu więc aż tak na to nie będę patrzećjezyk

CYTAT
czy lubi zabawe- bo czasem dziewczyna sie jeszcze nie wyszaleje i w glowie ma tylko dyskoteki i towarzystow. ile jest teraz mlodych matek z dziecmi? duzo a zaczynam slyszec ze to ojciec wychowuje dziecko bo matka sie do tego nie nadaje. moze to jest glupie- ale co jesli z taka laska wpadniesz - przeciez tego sie nie planujesz, to jest zaskoczenie, i teraz albo w ta albo w ta. a traci na tym dziecko.


Nie wiem jak innym, ale szukanie dziewczyn na dyskotekach jest delikatnie mówiąc, żałosne. Może dlatego, że nie przepadam za disco ale czasami (rzadko) tam jestem i widzę co się tam dzieje to ręce opadają. Właśnie to jest śmieszne - teraz to chyba w modzie jest robienie sobie dzieci. Gdzie się człowiek nie odwróci to 'dziecko' z dzieckiem idzie przez miasto. A jak nie dziecko to już zaręczyny w młodym wieku i bądź tu mądry i poznaj młodą, poukładaną dziewczynę, która nie ma ani dziecka ani narzeczonego. Szkoda, że jest tak a nie inaczej jezyk Jeszcze dwa lata temu było łatwiej kogoś poznać, a teraz mając te 24 to trudno związać się z kobietą w przybliżonym wieku, bezdzietna i nie wdowa/rozwodniczka/mężatka(?). Heh pozdrawiam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Widziałam wczoraj dwie ładne dziewczyny! Szły sobie po chodniku przy lotosie, więc to nie prawda że nie magood

Ja też widziałem jakiś czas temu dwie ładne dziewczyny, które przechodziły koło lotosu jezyk Tylko, że zaczęły się całować ze sobą jezyk Więc niby są ale ... jezyk czasami człowiek nie wyczai jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~monia
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 12:36  
Cytuj
coninoa ja mysle ze sa jednak tacy co laca na takie ladne dziewczyny zeby to sie pochwalic jeden rzed drugim jaka to on piakna zone niema ( i na odwrot) , ja jednak przekonalam sie ze nie zawsze piekno zew idzie w zpieknem wewumiech co jednak nie jest regulaumiech
a jak to sprawdzic- hmm wystarczy ze nadarzy sie taka sytuacja- napewno dzieci w rodzinie u niej czy u ciebie sa mozesz sie przyjzec czy cos zagada do dzieci , umie sie z nimi bawic, czy ja dzieci lubia.( dzieci znaja sie na ludziach)umiech, czy by o ciebie dbala- hmm czy jak byles u niej zaproponowala ci herbatki, zrobila kanapeczke jak byles glodny, mojego meza urzeklo to ze jako 1 zaproponowalam na randce ze ja zaplace za siebie( nie zawsze- bo czesciej placil on) , ale sam fakt zaproponowania sie liczy- tzn ze nie leci tak an kase, ja np wolalam siedziec z nim w domku niz szlaec z nim na dyskotekach ( czyli zabawy mi juz nie w glowie). wszystko zalezy od ciebie , liczy sie spostrzegawczosc. jak zauwazysz ze wazniejsze jest dla niej twoje dobro tzn ze to taumiech.
a obowiazki- tak podzial sie liczy bo tez licze na to ze maz mi pomoze w porzadkach jak ma czas bo tak to pracuje caly bozy dzien. wiec zawsze ma ugotowane , posprzatane, wyprane i kapiel przygotowanaumiech i to nie tak ze od tego jestem a to ze go kocham i ciesze sie gdy moge dla niego cos zrobic a on mi za to podziekuje;)

 
 
 
 
~~phh...
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 14:28  
Cytuj
M. ,znawco tematu, nie wypowiadasz się...? O dziwo:szok:!

 
 
 
 
~~rozkładająca
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 14:31  
Cytuj
Nieważne czy ładna czy nieładna, ważne czy się dobrze ROZKŁADA...

 
 
 
 
~~lola
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 15:05  
Cytuj
A ja pytam: gdzie są przystojni faceci w tym mieście???????

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 15:09  
Cytuj
ahahhaah!!! wiecie dlaczego nie ma ładnych dziewczyn w mieście??bo jak czytaja na przykład takie rozmowy jak wasze panowie -to uciekaja mlotek cool girl

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 15:12  
Cytuj
Playboye sie znalezli!!zaklopotany

 
 
 
 
~~nowy
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:24  
Cytuj
są są tylko trzeba się rozejrzeć

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:34  
Cytuj
W nisku są najlepsze

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »