NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ŁADNE DZIEWCZYNY w stalowej? gdzie i czy w ogóle?,
~~ssgc
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:06  
Cytuj
czy w ogóle w stalowej są ładne dziewczyny???? air kiss
bo coś wątpie ;P

jeśli TAK to gdzie można je spotkać
w którym barze, lokalu, pizzeri
gdzie przychodzi ich najwięcej ;-)

(tylko proszę mi nie wyskakiwać z planetą i arkadią)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~ssgc
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:14  
Cytuj
(oczywiście chodzi mi o bary puby i fajne normalne ALE ŁADNE DZIEWCZYNY, a nie że gdzieśtam na osiedlu, na 10 piętrze mieszka jakaś dupa lafirynda, a kolesie na dole stoją i.....)

 
 
 
 
~~blair.
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 13:44  
Cytuj
ja jestem fajna ladna madra
ale przeciez nie podam ci mojego adresu smiech2

 
 
 
 
~~*** :D
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 15:40  
Cytuj
LOTOS LOTOS !!goodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Lut 2009r.
Skąd: estweua
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 15:48  
Cytuj
czyli tylko lotos i ta koleżanka i nic wiecej ?

homo suma nihil humanum a me alienum puto.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 18:59  
Cytuj
http://www.jagodowemiasto.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~malina
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 19:01  
Cytuj
....a gdzie ci mężczyźni....wspaniali tacy???????że tak spytam nieśmiało :p

 
 
 
 
~~prawda
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:56  
Cytuj
stalowowolskie dziewuchy to pasztety wytapetowane

 
 
 
 
~~vvvvvvvvvvvvvvv
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 23:04  
Cytuj
tematy tego typu mnie rozbrajają . zaklopotany

 
 
 
 
~~qazx
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 23:07  
Cytuj
Kasia mnie zablokowala

 
 
 
 
~~qazx
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 23:08  
Cytuj
i to po adersie IP

 
 
 
 
~~śliczna:P
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 23:25  
Cytuj
ja jestem ładnaumiech ale od 5 lat zajęta wiec chyba tez normalna, skoro ten sam chłopak tyle ze mną wytrzymuje i nadal mnie kocha jezyk

P.S ładne i normalne dziewczyny albo wyjechały z miast na studia albo sa juz zajęte i spędzają czas ze swoimi mężczyznami, ale powodzenia w poszukiwaniachumiech

 
 
 
 
~~monika
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 23:51  
Cytuj
a gdzie są przystojni faceci??? bo w stalowej ich na pewnosmiech2 niemasmiech2

 
 
 
 
~~łojeny
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 01:01  
Cytuj
No weź człowieku wyjdź na miasto, a jak spotkasz piękność to powiedz że założyłeś na forum taki durnowaty temat z jeszcze bardziej durnowatym pytaniem, może nie dostaniesz z liścia. No nie mam siły normalnie, na te wasze problemy byle do wiosny!!!

 
 
 
 
~~CKYbencvalCKY
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 01:13  
Cytuj
ja mam najladniejsza dziewczyne w Stalowej umiech KOCHAM CIE GABI ! :*

 
 
 
 
~~mls
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 02:15  
Cytuj
ładne są....ale zeby do tego miała coś pod czaszką...marginalne przypadki nie tylko w stalowej woli, ale ogolnie w polsce...'...suko,kiedys cie to zgubi gdy jednemu mowisz kocham, piszesz smsy z drugim...'

tak to wyglada.

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 09:35  
Cytuj
w stalowej jest bardzo duzo ladnych dziewczyn. Pojedz do lublina czy wroclawia to zwatpisz. Gdzie sie ukrywaja ? wiadomo jest zimno to ciezej spotkac ;) ale rozgladaj sie dobrze a znajdziesz

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 10:59  
Cytuj
Nie ma brzydkich kobiet są tylko mniej zadbanepotluczony

 
 
 
 
~~???
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 11:27  
Cytuj
Ja tam czekam, aż wyjdą dziewuchy na wiosne jezyk jak glizdy po deszczu się pojawiają na mieście jezyk

 
 
 
 
~~yxz
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
Nie ma brzydkich kobiet są tylko mniej zadbanepotluczony


Nie ma brzydkich kobiet, tylko alkoholu czasem brak. jezyk

Nie ma brzydkich kobiet, tylko są stare karty graficzne. jezyk

 
 
 
 
~~Golf RNI
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 11:36  
Cytuj
jakie wymiary ma idealna kobieta ?

 
 
 
 
~~informatyk
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
jakie wymiary ma idealna kobieta ?


1280x800 good

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jakie wymiary ma idealna kobieta ?


1280x800 good


Jej imię zakończone jest na " .jpg " smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pięknadziewczy
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:00  
Cytuj
Nie wiem co Ci faceci mają w głowach? mlotek Człowieku powiedz mi po co Ci ładna dziwczyna? Ładna to nie znaczy, że mądra.Szukasz dziewczyny na pokaz? Możesz mieć dziewczynę przeciętnej urody i być z Nią bardziej szczęśliwy niż mieć boginie, która ma pusto we łbie albo niedaj Boze jest będzie Cię waliła patelnią w łeb. Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie ładne dziewczyny są głupie ale nie tędy droga..A jeśli chodzi o Was drodzy mężczyźni...chcielibyście mieć piękność u swojego boku ale jak przychodzi co do czego to nie potraficie nawet odpowiednio się zachować przy takiej kobiecie. Jesteście cwani tylko przy kolegach a tak naprawdę nie dajecie rady wykrzyknik

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem co Ci faceci mają w głowach? mlotek Człowieku powiedz mi po co Ci ładna dziwczyna? Ładna to nie znaczy, że mądra.Szukasz dziewczyny na pokaz? Możesz mieć dziewczynę przeciętnej urody i być z Nią bardziej szczęśliwy niż mieć boginie, która ma pusto we łbie albo niedaj Boze jest będzie Cię waliła patelnią w łeb. Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie ładne dziewczyny są głupie ale nie tędy droga..A jeśli chodzi o Was drodzy mężczyźni...chcielibyście mieć piękność u swojego boku ale jak przychodzi co do czego to nie potraficie nawet odpowiednio się zachować przy takiej kobiecie. Jesteście cwani tylko przy kolegach a tak naprawdę nie dajecie rady wykrzyknik


A teraz pytanie do Was (analogicznie do Twojego pytania):

Nie wiem co te dziewczyny mają w głowach? Powiedz mi dziewczyno, po co Ci ładna bluzeczka? Ładna to nie znaczy, że praktyczna. Szukasz bluzeczki na pokaz? Możesz mieć bluzeczkę średnio-ładną i czuć się w niej wygodnie, niż mieć oryginalną i piękną gdzie nie daj Boże, będzie się kurczyć po każdym praniu! Oczywiście, nie wszystkie ciuszki oryginalne się muszą kurczyć.

A teraz od nas mężczyzn:
Nie chodzi, żeby mieć dziewczynę na pokaz (chociaż niektórzy tak robią) ale chodzi o to, że brzydka dziewczyna nie pociąga faceta :] Nie mówię tylko o seksie. Mówię o chęci przebywania ze sobą, o pragnieniach które powinny być w związku między dwojgiem ludzi. Tego tak się nie oda opisać, ale ciut bardziej rozumni ludzie zrozumieją to, chyba, że są przysłowiowymi prawiczkami jezyk Dziewczyna musi rajcować chłopaka, jeżeli tak nie jest - ze związku nici. To co ma dziewczyna w środku też się liczy i to w dużej mierze, ale o wyglądzie nie można zapominać. I dziewczyny - nie gadajcie, że faceci patrzą na wygląd - wy też patrzycie. umiech Ja np chciałbym poznać taką dziewczynę umiech Taka która i będzie ładna, która będzie mnie pociągać, jak i też taką która będzie moją przyjaciółką i kumpelą od wszystkiego jezyk I poznać taką raz a dobrze :] na dobre i na złe - sądzicie, że znajdę taką? Raczej nie jezyk Takich dziewczyn właśnie nie ma smiech2smiech2smiech2smiech2 oczekujecie od nas wielu rzeczy a same co macie nam do zaoferowania? Tyle co my! umiech

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »