NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Informacja dla posiadaczy aut.,
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 08:29  
Cytuj
Witam. Piszę ten post w celu ostrzeżenia właścicieli aut w naszym mieście. Otóż uważajcie na swoje kochane samochodziki. Nasza "młodzież" chyba totalnie już ogłupiała. Dziś w nocy zabawili się moim oczkiem w głowie. Na zdjęciu widać efekty... Niedługo zaczną może robić jak na pomorzu...

Tak więc miejcie baczenie na swoje wozidełka.

Obrazek

PS. Dziękuję osobom zgłaszającym zdarzenie za zainteresowanie! Kto wie co jeszcze by zrobili gdyby nie Wy!

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 08:29  
Cytuj

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 08:42  
Cytuj
Tego nie mogła zrobić młodzież, to musiało zrobić jakieś BYDŁO. Nie ważne jakiej wartości jest czyjeś mienie, ale za takie coś to bym łapy publicznie obcinał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Tego nie mogła zrobić młodzież, to musiało zrobić jakieś BYDŁO. Nie ważne jakiej wartości jest czyjeś mienie, ale za takie coś to bym łapy publicznie obcinał.


Dokładnie...

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 09:31  
Cytuj
Hm.. gdyby to było jakieś audi A4 tdi to mógłbym podejrzewać że chcieli ci katalizator wyciąć dla kasy ale uno? chyba że liczyli na kata w uno a że im sie nie chciało brudzić wsuwając się pod auto..
A skrzyni biegów ci nie skroili ? good

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 09:33  
Cytuj
CYTAT
Hm.. gdyby to było jakieś audi A4 tdi to mógłbym podejrzewać że chcieli ci katalizator wyciąć dla kasy ale uno? chyba że liczyli na kata w uno a że im sie nie chciało brudzić wsuwając się pod auto..
A skrzyni biegów ci nie skroili ? good


No właśnie nic nie zginęło... Ale cały bok szyby poszło...

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 09:51  
Cytuj
Ale wiesz chociaż kto? jakiś monitoring? kto zapłaci za szkody?

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 10:08  
Cytuj
[cytat]Ale wiesz chociaż kto? jakiś monitoring? kto zapłaci za szkody?

Kilku szczeniaków, monitoringu nie było, ale dobrze oświetlone miejsce, wokół bloki, policja pozabezpieczała ślady. Tyle na razie mogę powiedzieć. W każdym razie uważajcie na swoje autka bo dziś moje uno a jutro kto wie co gnojkom odbije...

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 16:35  
Cytuj
Jeżeli był zaparkowany nie zgodnie z przepisami jak co niektórzy sugerują w swoich komentarzach pod artykułem na portalu to dlaczego nikt nie zgłosił tego faktu na policję?Kierowca dostał by mandat i na drugi raz zaparkowałby zgodnie z przepisami.
Jak mozna nazwać osobę,która zgłosiła akt wandalizmu na policję?Konfident?Słowo często używane przez młodych,którzy tak naprawdę nie wiedzą co ono oznacza.Dla mnie tę osobę powinno nazywać się informatorem.Tak obraża się osoby,które zgłaszają między innymi takie rzeczy na policję,a zastanówmy się przez chwilkę co by było jakby nie było takich informatorów?Załóżmy wandale biją na ulicy kogoś Ci bliskiego na ulicy,przechodzą przechodnie nikt nie zwraca uwagi na to bo nie chce być nazwany konfidentem.Czy to jest dobry tok myślenia?Jedzie pirat,który w mieście(np.ul.energetyków)rozwija nadmierną prędkość,wyprzedza na podwójnej ciągłej itp.Czy jego zachowania nie można porównać do pijanego kierowcy?Czy nie należy mając kamerkę w samochodzie przekazać nagrania policji?Nie bo nazwą Cię konfidentem.Sytuacja zmienia się jeżeli ginie ktoś bliski i wtedy ten co krzyczał najbardziej o konfidentach zmienia front i zapyta się gdzie byli inni użytkownicy drogi nikt nic nie widział.....?Nie bo nie chciał być nazwany konfidentem.....a przecież mozna było uniknąć nieszczęścia i wcześniej donieść na takich gówniarzy bo nie wierzę,że był to ich pierwszy wyczyn wandalizmu.Więcej determinacji z naszej obywateli strony,współpracy z policją,prokuraturą i zaufania,na które nistety muszą jeszcze dużo pracować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 15:09  
Cytuj
Nie jeszcze takiego prawa żeby źle zaparkowane auto można było przewrócić na bok lub wogóle go niszczyć są od tego specjalne służby żeby zrobiły porządek z takim pojazdem,wystarczy tylko je powiadomić.Zupełnie nie ma to znaczenia czy był dobrze czy źle zaparkowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »