NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
nowy kebab kedes?,
Posty: 8
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 11:04  
Cytuj
byliscie ?probowaliscie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 11:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 11:20  
Cytuj
Nie, gdzie to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 11:41  
Cytuj
kedes czy kardes?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 14:01  
Cytuj
Bylem, slabiutki mieso jest mrozone (gotowiec kupowany) po reszta jak w prawie kazdym kebabie a cala rezta tez slaba sosy kupowane .

Skusilem sie ostatnio tez na Nazira kolega mowil ze sie polepszyl to polowe wyje...m do kosza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 14:17  
Cytuj
jakiś nowy, reklamują się że mają czarne bułki do burgerów z lokalnej piekarni. Google pokazało wynik, że reklama "jedyny taki w Polsce" jest kłamstwem.

http://kardeskebab.pl/

http://www.tvn24.pl/poznan,43/czarny-burger-jednak-nie-tylko-w-japonii,467473.html

U Nazira takie sobie, ogólnie popsuły się bardziej niż były kiedyś... i w ogóle godziny otwarcia to jedna wielka niewiadoma!

Podobno ten przy Bazylice zamknięty. Potwierdzi ktoś?

Mi smakuje ostatnio przy rondzie - u Joli umiech

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 23:47  
Cytuj
Ja też jadłem i nie smakował mi. Mięso bez smaku, sosy też niezbyt wyraziste.
Pozostanę przy Nazirze, bo z reguły tam im dobry wychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 00:32  
Cytuj
Byłem w sklepie obok i coś mnie podkusiło na nazira, mięso( jakiś wynalazek )wyglądało jak zelówka ze starego buta, mrożona kupa bez smaku, mimo szczerych chęci i żalu wydanych 14zł nie dało się tego zjeść umiech żołądek też to oprotestował umiech największà porażką polskich niby kebabów jest ścinanie mięsa maszynkami, niby udają turków a nożem nie umieją machać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 01:14  
Cytuj
du..y nie urywa umiech jeśli chodzi o kebab Emre polecam zamówić sobie zestaw obiadowy i zobaczyć jak to mięso wygląda szczególnie z dostawą do domu wtedy dostajemy jakies stare mieso...tak smakowało i wyglądało, jeśli chodzi o Jagnięcinę to chyba każdy wie ile powinien kosztować wtedy kebab..ogólnie nie polecam !! Jedyny w mieście kebab który jest dobry to ten od Turka Oryginalny Turecki się nazywa chyba, na Wojska Polskiego obok szkoły SLO. To moje osobiste zdanie pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 12:06  
Cytuj
Ja zaś kebaba to raz na ruski rok jadam, ale wczoraj tak wyszło, że naszedł smak na śmieciowe jadło i zamówiłem w Nazirze (jakoś oferta tego nowego Kredesa mnie nie zaciekawiła). Zamówiłem z jagnięciny i kurczaka w bułce - i powiem, że smakowało nam naprawdę - warzywa świeże, nie jakaś stara sałatka z biedronkiumiech, mięso też niczego sobie - do tego kebab całkiem spory. Na dokładkę z ciekawości wziąłem falafele, ale to już mnie nie powaliło, ale może to być fajny pomysł dla wege.
Kiedyś super były w emre, ale na chwilę obecną to ten nazir mi podchodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 12:49  
Cytuj
Dla mnie emre rządzi ale to kwestia gustu.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 12:59  
Cytuj
I jak w tym mieście ma być normalnie. Powstała pierwsza lepsza buda i już poruszenie, ale jakby powstało coś na poziomie to by zaraz wszyscy wyśmiali i po miesiącu biznes musiałby się zamknąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 14:19  
Cytuj
Znowu temat kebabowy umiech
Ja generalnie też rzadko jadam, ale mogę powiedzieć, że w kilku miejscach testowałem.
Jeżeli chodzi o wyrazistość smaku to oczywiście "oryginalny turecki" na Wojska Polskiego - najlepszy smak mięsa, surówek i sosów - oczywiście wołowy w cieście z sosem mieszanym.
Co do Nazira - dla mnie na plus to ilość bo jeden to ciężko zjeść, ale dla mnie to nawet w połowie nie smakuje jak ten na WP - mięso słabo doprawione, sosy mdłe... Nie jest najgorszy, ale subiektywnie to ten na WP narazie nr 1 pod względem smaku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 20:33  
Cytuj
ja tam wole z ronda nie ma co narzekac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 22:02  
Cytuj
Bylem w Kardes umiech To byl moj punkt odwiedzin miasta i... szczerze nie urywa jezyka ani d...y. Innaczej przyrzadzany gdyz nie rulon a w ksztalcie pieroga. Ja tam i tak wole domowego najlepszego umiech heheh

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Znowu temat kebabowy umiech
Ja generalnie też rzadko jadam, ale mogę powiedzieć, że w kilku miejscach testowałem.
Jeżeli chodzi o wyrazistość smaku to oczywiście "oryginalny turecki" na Wojska Polskiego - najlepszy smak mięsa, surówek i sosów - oczywiście wołowy w cieście z sosem mieszanym.


Dokładnie tak.Nie ma w Stalowej lepszego.

CYTAT
Co do Nazira - dla mnie na plus to ilość bo jeden to ciężko zjeść, ale dla mnie to nawet w połowie nie smakuje jak ten na WP - mięso słabo doprawione, sosy mdłe...


Niby francuskiego podniebienia nie mam,ale byłam tam dwa razy i o te dwa razy za dużo,bo albo coś z moim żołądkiem (i męża) jest nie tak,albo trafialiśmy ja coś felernego,bo za każdym razem po zjedzeniu "ścigaliśmy się" kto pierwszy do WC jezyk

Masochistką raczej nie jestem potluczony i za tego kebaba już podziękuję.

Sosy dobre mają też u Janka i Joli na rondzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 13:01  
Cytuj
Mi nie smakuje ale to moja opinia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 16:09  
Cytuj
A ja uważam,że w końcu kebab nie prowadzony przez turków, czy innych obcokrajowców tylko przez polki. Świeże surówki, mięso smaczne i 3 sosy do wyboru. Forma podania też spoko w pierogu i nie leje się po spodniach! Czarnego burgera też próbowałem i mięso tam też jest czarne! Mi smakowało i na pewno tam jeszcze wrócę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 15:11  
Cytuj
kardeS - bardzo pozytywnie oceniam ten bar - strawa jak najbardziej zjadliwa sosy ok pieczywo dobry pomysł z tym plackiem do mięsa też nie mam zastrzeżeń - ****

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 15:38  
Cytuj
Bardzo dobry polecam spróbowaćwykrzyknikok. Bardzo miłe dziewczyny to prowadza, a nie jakis ciapaty który wykorzystuje Polkiwykrzyknik Chociażby dlatego będę kupował własnie tam. Trzeba wspierać swoichwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:47  
Cytuj
nie wiem ale mi najbardziej odpowiada na Wojska Polskiego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 07:18  
Cytuj
jakie sa ceny ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 20:54  
Cytuj
Ceny takie jak wszędzie, byłem, próbowałem i nic specjalnego. Kebab jak kebab. Generalnie nie wróżę sukcesu. Jak już otwierać to coś bardzo dobrego a nie zaledwie przeciętnego.
Mogli otworzyć burgerownie, lepiej by wyszli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 22:07  
Cytuj
bylam tam i dostalam stare mieso wyciagniete z jakiegos kubla w ktorym pewnie podgrzewaja resztki! po jednym kesie wyladowal w koszu! odradzam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 22:31  
Cytuj
Chyba ci się dziewczyno lokale pomyliły...
W tym Kebabie świeżo ścięte mięso odkładają do bemara (tak się profesjonalnie nazywa ten "kubel") żeby było ciepłe całe czas i schodzi na bierząco.
Ale nie ma to jak hejtować konkurencję prawda??? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 05:41  
Cytuj
Tja wiolka dobrze powiedziane ale widać działa to w dwie strony... Posty warte siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »