NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
druga rata OC,
aju
aju
aju
Posty: 14
Dołączył: 14 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 12:03  
Cytuj
Witam kupiłem auto i mam pytanie, mam oc zapłacone tylko pierwszą ratę czy mogę zapłacić drugą ratę oc na poprzedniego właściciela czy muszę już ubezpieczyć na siebie? z góry dziękuje za odpowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 12:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 12:31  
Cytuj
Już nie pamiętam dokładnie jak to było ale tak fajnie to nie ma jakbyś chciał umiech
Składki trzeba przekalkulować po zakupie auta i ew dopłacić jeżeli on miał większe zniżki niż Ty lub wypowiedzieć umowę i ubezpieczyć w innym towarzystwie jak jest tańsze. Tak mi coś świta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 12:43  
Cytuj
Jak najbardziej możesz opłacić 2 ratę, możesz również zarządzać w ubezpieczalni w której masz polisę aby ją przepisali na Twoje nazwisko. W przeciwnym razie musisz wozić kopie umowy kupna sprzedaży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 12:48  
Cytuj
Mialem dokladnie tak samo, jak ma dobre zniżki to jak najbardziej opłać druga rate jak wychodzi Ci to korzystniej. Dla mnie było to korzystnie. Jak skończy Ci się okres drugiej raty to zdecydujesz czy przedłużysz czy w innym towarzystwie wyjdzie Ci lepiej.
Oczywiscie sprzedający zgłosił sprzedaż auta to musisz tylko skontaktować sie z ubezpieczycielem i podać swoje dane, jako nowego własciciela i będzie wtedy wszystko jak trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 23 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 15:21  
Cytuj
polecam wyszukiwarki ktore sa do takich rzeczy stworzone wyszukaja gdzie najtaniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »