NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie kupić używany samochód,
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 17:47  
Cytuj
Mam zamiar kupić używany samochód. Czy w stalowej i okolicach znajdę jakiś dobry komis, lub mechanika co sprowadza samochody zagranicy, albo sprzedaje krajowe, a przy tym nie kręci liczników, i nie robi klientów w konia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 17:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 17:58  
Cytuj
Raz dobrze jak by był z Toba dobry mechanik a dwa jak sprzedajacy nie ma nic do ukrycia to powinnien udac sie z Toba na wybrana stacje diagnostyczna w celu lepszego sprawdzenia auta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 19:27  
Cytuj
Adrjan polecam Ci auto komis Pegaz w tarnobrzegu ( dawna europa z pod wiaduktu). Kupiłem u nich drugi samochód i znów jestem bardzo zadowolony, tak samo jak z poprzedniego.
http://autopegaz.otomoto.pl/
Poprzednim autem od nich zrobiłem 80 tyś w 3 lata i oprócz eksploatacyjnych rzeczy wymieniłem w sumie przednią szybę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 21:34  
Cytuj
Zawitam do nich. Co jeszcze jest warte uwagi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 22:32  
Cytuj
Jedyna sensowna opcja to jechać i samemu sprowadzać

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2014r. 23:10  
Cytuj
Jak passata to tylko od Mirasasmiech2

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2014r. 10:09  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=HeXyqNouLwg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2014r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Mam zamiar kupić używany samochód. Czy w stalowej i okolicach znajdę jakiś dobry komis, lub mechanika co sprowadza samochody zagranicy, albo sprzedaje krajowe, a przy tym nie kręci liczników, i nie robi klientów w konia?
Witam o jakim aucie myślisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 20:35  
Cytuj
ja kupowalem lipko rozwadow ale nie wiem czy nie kreci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 22:09  
Cytuj
kupujac uzywany zawsze jest ryzyko ze cos bedzie nie tak, ale zycze powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
nom
nom
nom
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 22:21  
Cytuj
moim zdaniem jak używany to tylko w komisie a nie w salonie nowy jak używany ma być zapytaniezapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam zamiar kupić używany samochód. Czy w stalowej i okolicach znajdę jakiś dobry komis, lub mechanika co sprowadza samochody zagranicy, albo sprzedaje krajowe, a przy tym nie kręci liczników, i nie robi klientów w konia?
Witam o jakim aucie myślisz?

Nie mam jeszcze upatrzonego konkretnego modelu. Na pewno segment C lub D, hatchback albo sedan dobry diesel albo PB+LPG, cena do 20 000zł tyle wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 11:07  
Cytuj
Jak w tej kwocie szukasz to już załapiesz się na super nowoczesnego diesla = koszty, koszty, koszty. Także jak będziesz miał pecha to dołożysz w rok kolejne 10tys, jak szczescie to w 5 się zamkniesz.
Nawet jak latasz trasy to szukaj i tak benzyny, albo benz + gaz jak już bardzo chcesz. Spalanie wyjdzie Ci to samo, a do pracy silnika pewnie nie dołożysz złotówki.
Jak faktycznie jeżdzisz dużo i zrobisz te 100tys w 2-3 lata i uznasz, że auto jest zużyte to najwyżej zmienisz na kolejne.
Owszem znajdą się mega zadowoleni posiadacze dieslów, ale osobiście na blisko 20 przypadków nie znam ani 1 umiech.
P.S
Jak będziesz i tak mocno napalony na turbodiesla, to sobie go kupisz, Twoja kieszeń umiech
A co do miejsca zakupu, komisy krzak, gdzie wszystkie auta to super igła omijaj jak najdalej.
Aut nie brakuje, jest dużo możliwości, chociażby otomoto. Przede wszystkim oferty prywatne, żadne komisy w których mietek sprowadza auto i udaje, że nic o nim nie wie itp itd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Adrjan polecam Ci auto komis Pegaz w tarnobrzegu ( dawna europa z pod wiaduktu). Kupiłem u nich drugi samochód i znów jestem bardzo zadowolony, tak samo jak z poprzedniego.
http://autopegaz.otomoto.pl/
Poprzednim autem od nich zrobiłem 80 tyś w 3 lata i oprócz eksploatacyjnych rzeczy wymieniłem w sumie przednią szybę.


Nie wiem czy dalej robią takie numery jak pod wiaduktem, ale ja radzę ich omijać z daleka, mogą lać doktora do silnika. Raz dałem się u nich naciąć, po wymianie oleju pojawił się niebieski dym z rury. Na szczęście po wymianie pierścionków auto jeździło + 100k bez dodatkowych nakładów. Przed zakupem rozpoznałem w który bok auto dostało, oczywiście handlarz wmawiał że auto bezwypadkowe. Po paru latach odezwał się jednak problem powypadkowy, mimo konserwacji podwozia przestał jednak trzymać sztywność i trzeba go było zezłomować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 17:36  
Cytuj
Chyba wybiorę się do Tarnobrzega do autokomisu Pegaz. Ktoś tam jeszcze kupował? Jakie opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 17:54  
Cytuj
Nie lepiej dac komuś kase za ściągniecie auta, fakt nie bedzie to promocja jak w biedronce ale masz pewniaka.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 18:29  
Cytuj
Tylko trzeba znać taką osobę. Teoretycznie znam, ale zaufania jakoś nie mam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 21:54  
Cytuj
Chwalony facet spod Krosna, który zabiera Cię po auto za granicę i pomaga wybrać.

http://alleg(...)719.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 09:44  
Cytuj
CYTAT

Jak faktycznie jeżdzisz dużo i zrobisz te 100tys w 2-3 lata i uznasz, że auto jest zużyte to najwyżej zmienisz na kolejne.
Owszem znajdą się mega zadowoleni posiadacze dieslów, ale osobiście na blisko 20 przypadków nie znam ani 1 umiech.


Jeździłem 4 dieslami w tym 3 turbo i nie zmienił bym tego w życiu na benzynę, a tym bardziej gaz. Może dlatego, że nie miały więcej niż 4 lata.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 10:11  
Cytuj
No to chyba miałeś dużo szczęścia.Kumpel na szczescie dostal służbowe auto, najnowszego passata to przez 1,5 roku zepsul sie na 61 tys (faktury z ASO). Na szczesice auto na gwarancji bo jakby mial placic tyle ponadprzecietny Kowalski co zarabia nawet 5 tys (a nie znam takich w Stalowejumiech na reke to by z torbami poszedl.
No ale, założyciel wątku zdecyduje. Jak napisałem wyżej, czyja kieszeń tego decyzja.
Akurat to ekstremalny przypadek, pozostale sie zamykaja w zwykle w 10 umiech
Swoją drogą gazu bym też nie założył bo oszczedność słysze tylko w TV albo u kogoś, gdzie zaufania nie mam żadnego.

~Andrzej~ obyś dalej miał taka dobra passe, ale to jest tak. Każdy chwali zanim nie walnie coś mu w aucie za pare albo i więcej tysiecy. Jak poczuje po kieszeni to zmienia zdanie.

Ty na szczęscie nie wydałeś, ale ryzyko w dieslu jest zawsze i to bardzo duze, w benz takich drogich napraw nie ma. Także każdy niech sobie we własnym zakresie zdecyduje, czego oczekuje i na jakie ewentualne konsekwencje się pisze.

Druga sprawa założyciel wątku nie określił kwoty, jak to będa pieniadze typu 20 tys to diesla może sobie odpuscic tymbardziej bo 10 letnie auto może mu sprawić już sporo ciekawych przygód, no ale ryzyko = zabawaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 10:35  
Cytuj
Gadanie bez sensu, miałem diesla z turbo z 2002r i do samej sprzedaży chodził super i się nie psuł. Jak zadbasz to nie ważne czy ropniak czy benzyniak. Co do gazu, Obecnie moje auto w mieście pali od 12 do 15l pb, znajomy ma takie samo wozidło tylko że z dobrą sekwencją i jemu pali 12l gazu. Policz sobie w moim przypadku już w tej najwyższej opcji 15*4.6= 69zł, kolega natomiast 12*2.5=30 zł. Oszczędność duża, Sam teraz założę dobrą sekwencję, przy mocy 200hp nie będzie czuć spadku mocy. Jak dla mnie nie ważne czy pb czy on jak zadbasz to i pojeździsz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 10:37  
Cytuj
Bo te nowe auta są coraz gorsze. Do ravki siostry weszło po 9 tys od zakupu 1.8 litra oleju silnikowego bo ten typ tak ma... Nowe auto, nowy silnik i w jak gazeta motor testowała swoje auto to mieli podobne wyniki spalania oleju. Wszystko dzięki ekologii.

Za 20 tys kupi się paska w dieslu marzenie każdego .... ( nieważne ) w Niemczech z opłatami itp. Tyle że to przebieg będzie oscylował wokół 300-400 tys co jest realne a nie to co u nas na allegro

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 11:06  
Cytuj
U nas magiczna liczba to jakieś 180-200tyś, oczywiście właściciele z za granicy to same dziadeczki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 00:00  
Cytuj
zadne sprowadzenie wyjdzie cie drożej niż w Polsce szukaj coś z ogłoszeń najlepiej na miejscu i z karta na szybieplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2015r. 17:09  
Cytuj
Passata bym nigdy nie kupił, nie podoba mi się.
Jaka karta na szybie? nalepka PL?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »