NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki abonament wybrać?, jaki operator
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 15:13  
Cytuj
konczy mi sie abonament w playu , rozwazam rozne propozycje chce was sie zapytac jaka oferte wybrac moze zmienic operatora .chce na abonament interesuje mnie bez limitu rozmowy komorka stacjonarne i smsy, internetu w telefonie nie uzywam , moze go nie byc dla mnie telefon sluzy do dzwonienia, moze cos doradzicie a kwota yo za abonament to okolo 40=50 zl/ oferty z telefonem/z gory dziekuje za infogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 15:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 15:51  
Cytuj
No to sobie już sam odpowiedziałeś na to co oczekujesz, teraz tylko musisz się wybrać do jakiegoś salonu podpisać umowę. Chociaż z własnego doświadczenia wiem że większe bonusy można dostać bezpośrednio na infolinię sieci jaką chcesz mieć i zawrzeć umowę przez telefon. U każdego operatora na stronce masz podane ceny z taryfami więc na pewno dobierzesz coś właściwego. Co do sieci to według mnie play ma beznadziejny zasięg, a korzystam i z tego i z T-mobile. Tam gdzie play nie ma zasięgu to t-mobile ma. (dużo jeżdżę po różnych wsiach i tam w szczególności nie mam zasięgu)
Na minus t-mobile to badziewne telefony, a te lepsze są w dużych cenach.

http://www.t-mobile.pl/oferta/abonament/cat10027.chtml?filters=availability:availability:availableForRetentionClients


http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/

http://www.plus.pl/abonament/przenies-numer

http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4003758647,article.html
Różnice też są jeżeli chcesz przenieść numer albo wybierasz nowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 16:43  
Cytuj
zastanawiam sie nad t mobile , jak tam zasieg ?a co do oferty to na przenoszacych numer , teraz mam play dzieki za linki i infogoodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 22:29  
Cytuj
Do stecyk, w Play jest możliwość zmiany operatora gdy macierzysty zanika, ja tak robię już od dłuższego czasu, przełączam przeważnie na Orange a tam gdzie wtedy przebywam trzyma najlepiej.Czasem korzystam z nadajników T-Mobile

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 07:14  
Cytuj
piejo próbowałem tak robić lecz nie zawsze to pomagało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 11:13  
Cytuj
zenek8 jeżeli bez teleonu to może ta sieć: http://www.njumobile.pl/
To jest odłam Orange.Ja mam tego operatora już ponad rok i jak na razie nie mam problemów z zasięgiem i jestem zadowolony z jego usług.Ze swojej strony jak najbardziej polecam.
PS.
Umowa abonamentowa bez zobowiązań z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.Nielimitowane rozmowy na komórki,stacjonarne i sms-y do wszystkich operatorów za 38 złotych,a teraz chyba jest jeszcze internet w ich ofercie.Najlepiej sam sprawdź na stronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 21:37  
Cytuj
witam .wypowiedz umowe w play i poczekaj pare dni sami sie z Toba skontaktują i wtedy mozesz negocjowac warunki jaki Tobie odpowiadają mi sie udało podpisac umowe na 24 mies 39 abonament nielimitowane sms i rozmowy tel za 1 zł i trzy miesiace gratis abonament nie kazdy konsultant da takie warunki ale nie załamuj sie jesli za pierwszym razem sie nie uda za pare dni zadzwoni inny i zaproponuje byc moze lepsze warunki Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 08:39  
Cytuj
Uwielbiam takie pier....nie !
Wszystko ładnie pięknie. Tylko zapomniałeś powiedzieć:
- do kogo te smsy i rozmowy darmowe ? bo jak w play to żadna rewelacja.
- jaki telefon za 1 zł ? bo raczej nie xperia z1, z2 czy z3 ....
Co z tego że dadzą Ci 3 miesiace gratis jak po przejsciu z karty na abonament będzie musiał zapłacić aktywację min 50 zł i straci ewentualne środki z konta na kartę w czasie zmieniania umowy.

Co ja proponuje ?
Wejdz na stronkę play i kliknij żeby zostawić swo nr i zeby do Ciebie zadzwonili. Przedstaw o co Ci chodzi, że głonie o rozmowy a internet masz daleko w du..e. Niech przykładowo zamienią Ci transfer internetowy na jakieś rozmowy nielimitowane nie podwyższając abonamentu (mogą to zrobić).
Wtedy wyjdzie Ci abonament około 35 - 40 zł na 12 miesiecy bodajze (na dluzej sie nie oplaca bo zbyt radykalnie i czesto sie zmieniaja teraz oferty)

alternatywnym rozwiazaniem do abonamentu a wychodzacym identycznie cenowo jest formula min max na karte. W twoim przypadku 38 zl miesiecznie i gadasz i smsujesz do woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 09:26  
Cytuj
pojde narazie do playa i zloze wypowiedzenie i zobacze jaki bedzie ich ruch jak cos dziekuje za porady co dalej to wam opowiem jak zmienie naraziegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 09:25  
Cytuj
no i podpisalem aneks do umowy teraz wszystkie komorki i stacjonarne za darmo ,sms tez i 500mb internetu za free i za wszystko abonament 29,99ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 11:29  
Cytuj
najlepszy niezobowiązujący cennik ma Lycmobile :

http://www.lycam(...)dle?id=1

Nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich i 3GB internetu

to wszystko za 29 zl/brutto-30 dni

jezyk

+ zagranica 9 gr na stacjonarne i numery lycamobile - mozna tez wykupic pakiet minut i zejsc do 5 gr/min.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 11:38  
Cytuj
ja mam w play pakiet rodzinny ..ale to jest indywidualna sprawa bo nikt za ciebie nie bedzie płacił abonamentu powinienes sam zdecydowac co dla ciebie dobre . jaka dziewczyna za zone wybrac tez bedziesz pytal na forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 12:07  
Cytuj
Wydaję się, że play przez internet lub telefon nie są tacy decyzyjni i nie wiele więcej się z nimi wytarguje.
Już lepiej jest w T-mobile.
Byłam w T-mobile obecnie jestem w play'u ale wyniosę się od nich przy najbliższej okazji.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 22:20  
Cytuj
Play mi się podobał, ale kilka lat temu. Od tego czasu się zepsuli, ceny są wysokie za oferty byle jakie.

zenek8 rozważ opcje bez abonamentu. Teraz tyle fajnych ofert powstało. Nie wiem czy taki Virgin Mobile nie wpasowałby się dobrze w twoje oczekiwania. Za 29 zł wszystko bez limitu i 5GB neta https://virgi(...)ezlimitu . Mówisz , że nie korzystasz, w takim razie by leżał, ale przecież to się może kiedyś zmienić. Przejrzyj sobie ich. Nju mobile też chyba ostatnio wprowadzili jakieś nielimitowane taryfy, ale u nich chyba jest to za 39 zł. Dokładnie nie wiem, musiałbyś sprawdzić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 12:28  
Cytuj
Ja kiedyś także korzystałam z oferty playa, na chwilę obecną wróciłam do orange umiech. Play, mimo wypowiedzenia, nie zaoferował mi nic korzystnego. Zresztą chyba większość operatorów dba o nowego lub powracającego użytkownika bardziej niż o takiego chcącego przedłużyć umowę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 17:57  
Cytuj
Witam. Po co wybierać abonament? Ja w Virgin Mobile bez zadnej umowy za 29 zł mam rozmowy no limit do wszystkich krajowych sieci i na stacjonarne,sms-y też. Do tego dochodzi 5gb neta lte ,ktory smiga bardzo dobrze. Jedynie mms kosztuje 25 gr ,ale to pikuś. Co do zasięgu to trzeba manualnie ustawić wyszukiwanie sieci i wybrac T-mobile ,bo z ich przekażników Virgin korzysta i wszytko jest ok. Myślałem,że to kolejna lipa z reklamy ,ale jestem bardzo zadowlony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »