NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
multimediapolska zmiany kanałów,
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 12:22  
Cytuj
Stella już dawno jest na terenach dawnej diany, więc pewnie nie upadnie.
Z takim podejściem jak prezentuje MMP prędzej widzę ich porażkę na terenie Stalowej Woli. Nowych terenów nie zagarniają, a to co robią z listą kanałów to jest dramat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 12:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 13:18  
Cytuj
stella ma dosc drogo wystarczy porownac ceny i niestety nie oplaca sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 13:22  
Cytuj
Do wszystkich narzekających na Multimedia i Stellę - czy macie możliwość założyć antenę sat. i podpisać umowę z nc+ lub cyfrowym polsatem? Czy znacie ofertę tych platform?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 14:04  
Cytuj
CYTAT

p.s.
Jak możecie to wysyłajcie zgłoszenia ze strony mm ;)
Będą mieli co robićsmiech2


Otóż to.

Popieram, zasypujmy ich skargami, szantażujmy wypowiedzeniem umowy, może to coś zmieni w ich zachowaniu (chociaż niestety wątpie, ale spróbować nie zaszkodzi).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 15:56  
Cytuj
CC powróciło na swoje miejsce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 17:56  
Cytuj
A powiedzcie mi. Jeśli na umowie mam napisane że jest na czas nieoznaczony, ale w innym miejscu jest, że promocja trwa 12 miesięcy, tzn że mogę zerwać umowę przed tymi 12 miesiącami czy nie?

Ja nie mam zamiaru ich szantażować. Ja raz na zawsze chciałabym zrezygnować z usług tej firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
stella ma dosc drogo wystarczy porownac ceny i niestety nie oplaca sie

Pakiet cyfrowy 90+ za 41,50 w Stelli . Do tego na drugi tv analog bez dopłaty miesięcznej a cyfra za 3 zł . W mm drugi telewizor z cyfrą 15 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
A powiedzcie mi. Jeśli na umowie mam napisane że jest na czas nieoznaczony, ale w innym miejscu jest, że promocja trwa 12 miesięcy, tzn że mogę zerwać umowę przed tymi 12 miesiącami czy nie?

Ja nie mam zamiaru ich szantażować. Ja raz na zawsze chciałabym zrezygnować z usług tej firmy.


Na pierwszej stronie masz kwotę przyznanej ulgi. Jak zerwiesz umowę przed 12 pełnymi miesiącami to musisz zwrócić proporcjonalnie udzieloną ulgę (to też jest na pierwszej stronie umowy). Czyli jak dali ci tak jak mi 420zł to rezygnując po 6 misiącach (w praktyce po 9 - 3miesięczny okres wypowiedzenia) oddajesz 105 zł za kwartał, w którym miałaś mieć umowę a z niej zrezygnowałaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 17:36  
Cytuj
Mam pytanie, ponad rok temu wypowiedziałem umowę firmie Multimedia, po 3 miesiącach przedstawili mi ofertę na którą przystałem. Podpisałem umowę na 12 miesięcy, kończy mi się z końcem stycznia tego roku. Moje pytanie jest takie czy przekreśliłem sobie szanse rozwiązania umowy bez konsekwencji z racji tego, że nie zachowałem okresu 3- miesięcznego wypowiedzenia umowy? Czy mogę jednak w każdej chwili wypowiedzieć tą umowę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 18:15  
Cytuj
w każdej chwili, z zastrzeżeniem 3 miesięcznego wypowiedzenia, czyli składasz dzisiaj, z mmp żegnasz się za 3 miesiące.
O ile termin rozstania wypada w okresie promocyjnym, na który przyznano ci ulgę to oddajesz proporcjonalnie "niewykorystaną" ulgę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 19:35  
Cytuj
Dziękuje za informacje, w takim razie chyba zdecyduje się na wypowiedzenie umowy, ponieważ obecnie oferują mi ten sam pakiet co mam o 9 zł droższy, a drugą opcją jest wyższy pakiet z moblinym internetem niby za darmo. Co myslicie o nc+ o pakiecie comfort +? Czy faktycznie jest 32 programy HD, czy podobnie jak w Multimedii na stronie co innego, w Stalowej Woli co innego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 20:14  
Cytuj
Jak juz nc+ to lepiej isc do zbr do pkt nc i wziasc confort z extra i wynegocjowac mozna 34,90 albo 49,90

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »