NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
multimediapolska zmiany kanałów,
Posty: 35
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 00:13  
Cytuj
Znowu coś namieszali w analgowym pełnym pakiecie .. Czy coś poza dodaniem ViasatN i Disney junior a zabraniem National G. sie zmienilo ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 00:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 22:57  
Cytuj
A ja faktem usunięcia Nationale Geographic jestem mocno "zdenerwowany".Mogli wywalić np tv trwam, a nie NG.Mam nadzieję, że w niedługim czasie włączą go z powrotem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 23:50  
Cytuj
No z tym NG przegieli, jedyny wartosciowy program wyłączyli. Ale już w ogóle nie ma go w ofercie więc raczej go nie przywrócą. Gdyby nie internet jutro bym już wypowiedział umowę. Skad macie internet jak nie z multimedii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 08:28  
Cytuj
Covernet - gorąco polecam, Stella też chyba zasięg terytorialny zwiększa. Zdecydowanie polecam zmianę multimedii - na cokolwiek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 08:34  
Cytuj
Interblok.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 08:37  
Cytuj
oby tak dalej to sami wyjdą ze Stalowej Woli bo nie będą mieli komu świadczyć usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 08:38  
Cytuj
Andrzejek a gdzie ma siedzibę ten interblok?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 09:06  
Cytuj
http://interblock.pl/ internet-w-stalowej-woli/

ul. Okulickiego 56c/12

37-450 Stalowa Wola

Telefon/Fax: (15) 843 – 01 – 41

E-mail: biuro_(at)_interblock.pl

NIP 865-23-28-937, REGON: 831311975

tel. kom. 512 199 039 – Kamil Kordas – przewodniczący zarządu

Godziny otwarcia biura ITB pon.-pt. 13 – 18

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 09:38  
Cytuj
moj kolega ma w interblok i nie jest zadowolony w kazdym miesiacu sa jakies przestoje w internecie.

jesli chodzi natomiast o kanały w mulitmedia to np. foxlifu nie mogę znaleźć jest za to jakis disney junior :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 09:39  
Cytuj
Podziwiam Was za cierpliwość do tych de.ili z MultiMedia.Ja wypisałem się z tego badziewia, przeniosłem się do STELLI- to jakaś cywilizowana Firma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 09:49  
Cytuj
ja mam tv z multimedi jak mi nie dadza lepszej oferty do czerwca to rezygnuje mam teraz juz negocjowana 34zeta za superbox na rok nie ma co sie cackac z nimi i tak zarabiaja, jest nc, polsat, stella ,convert szkoda ze nie wypalila tv/chyba jambox jak dobrze pamietam/ w interbloku bo bym wzial wtedy tv i neta

narazie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 09:56  
Cytuj
też czekam do końca umowy, ale gamonie:/ jeszcze niech discovery wyrzucą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 12:08  
Cytuj
internet polecam z MTM info.

też planuję zmienić operatora z Multimedii na.. no właśnie, chyba na Stellę. Bo lubię sobie czasem pooglądać wiadomości z naszego regionu, na Dianie/Multimedii oglądam je dosyć czesto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 12:43  
Cytuj
Multimedia ogólnie wali w h...
wywalają kanały zastępując je jakimiś śmiesznymi gniotami.
bardzo częste aktualizacje które rozwalają liste ulubionych kanałów misternie układane
zlikwidowali bbc knowlage - dla którego wziąłem pakiet cyfrowy i jeszcze kilka dobrych kanałów
ostatnio zmienili kilka rzeczy w umowie także warto poczytać uważnie, bo można nie źle zabulić przy zerwaniu umowy, a to nie oznacza że to Wy zerwiecie umowę.

Ogólnie mogę powiedzieć że przed pochłonięciem Diany przez Multimedie byłem zadowolony z usług a korzystałem z nich ponad 10 lat. jakaś awaria występowała raz na okres umowy - to był max. Teraz bardzo częste zaniki sygnału tv jak i internetu. Kontakt z nimi jest dość utrudniony bo nie można skontaktować się bezpośrednio z biurem w StW tylko się dzwoni na CallCenter. Jak już się człowiek dodzwoni to nie douczona w tym kierunku dziewczyna jak najszybciej chce załatwić sprawę zbywając że technicy zaraz to naprawią i przechodzi od razu do oferowania jakichś dodatków do umowy.

Jednym zdaniem: nie polecam, wręcz odradzam

W lipcu lub sierpniu kończy mi się umowa i spitalam od tej firmy jak najdalej czego i wam życzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 16:28  
Cytuj
macie comedy central? u mnie znikło jest comedy central famili nazwa podobna ale kanał inny sa tu seriale starej daty ze tak ujme, na CC sa nowe seriale

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 18:22  
Cytuj
CC powinno być obok CC Family, to dwa rózne kanały. dziwnym trafem mi na CC wskoczyła jedynka...

pisałem do MM i przysłali mi spis kanałów, ale jest on o d... rozbić... brakuje 20 kanałów na liście i nie zgadzają się częstotliwości.
napisałem, żeby mi to wyjaśnili, zobaczym co odpiszą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 19:13  
Cytuj
dokładnie tak jak Juniorek pisze- też mam jedynkę zamiast CC, więc mam już dwa razy kanał TVP1...

Juniorek czekamy więc co odpiszą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
CC powinno być obok CC Family, to dwa rózne kanały. dziwnym trafem mi na CC wskoczyła jedynka...

pisałem do MM i przysłali mi spis kanałów, ale jest on o d... rozbić... brakuje 20 kanałów na liście i nie zgadzają się częstotliwości.
napisałem, żeby mi to wyjaśnili, zobaczym co odpiszą...


Odpowiedź jest prosta. CC zmieniło się w CC HD. Jeżeli Twój telewizor takiej telewizji nie odbiera, sprawa jasna. Jeżeli jednak odbiera kanały HD coś nie tak..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 22:44  
Cytuj
Cholera zabrali też kanał FOX LIFEplaczezaklopotany Jeśli juz coś zmieniają to niech dodaja kanały a nie zamieniająwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Odpowiedź jest prosta. CC zmieniło się w CC HD. Jeżeli Twój telewizor takiej telewizji nie odbiera, sprawa jasna. Jeżeli jednak odbiera kanały HD coś nie tak..


To raczej jest coś nie tak, mam plazmę Panasonic'a Full HD i jakoś odbieram inne kanały HD jak jedynka, polsat, tvn ale CC nie ma. Dali na jej miejsce tak jak pisali inni TVP1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 10:43  
Cytuj
Proszę:

"Multimedia Polska, od 1 stycznia 2015r., wprowadza zmiany programowe.
Oferta telewizyjna wzbogaci się o 9 nowych kanałów:

W pakietach StartBox, MiniBox, SuperBox i MaxBox:
Disney Chanel
W pakietach MiniBox, SuperBox i MaxBox:
Polsat Romans, Disney XD, Motowizja HD
W pakietach SuperBox i MaxBox:
Disney Jr., Comedy Central HD, Polsat Viasat Nature, TV Republika
W pakiecie Sport Extra HD
Eurosport 2 HD

Jednocześnie zostaną wycofane programy:
FOX i FOX HD w pakietach StartBox, MiniBox, SuperBox i MaxBox National Geographic Channel, Nat Geo Wild oraz Fox Life w wersji standardowej i HD w pakietach MiniBox, SuperBox i MaxBox.
"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 11:18  
Cytuj
tylko szkoda że na fv nie mam informacji który pakiet posiadamy w stalowej w analogu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 11:20  
Cytuj
Witam

odpisali mi dzisiaj i przesłali pełną listę kanałów

looknijcie...
https://drive.google.com/file/d/0B2mJaVNRhg-QMWptaTZEejNwTE9ja0dCSkVLZ0Y1b1RuN2hZ/view?usp=sharing

Dalej Pani twierdzi, że powinny być wszystkie kanały, pomimo szczegółowego opisania problemu....

Będę wieczorem w domu to zlookam i jeżeli dalej będzie to samo to ich zj....

p.s.
Jak możecie to wysyłajcie zgłoszenia ze strony mm ;)
Będą mieli co robićsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 11:33  
Cytuj
Ja czekam 4ty dzień na podanie nr klienta ;P bo bez tego nie mogę sie zalogować

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 11:54  
Cytuj
Ja chętnie zamieniłbym Stelle na MM. W Stelli od kilku lat nic kompletnie sie nie zmienia ta sama oferta programowa ! Zalezy mi bardzo na kanałach dla dzieci w MM macie kilka kanałów dla dzieci w Stelli tych najlepszych nie znajdziecie ! o Disney Chanel, Disney junior, Carton Network mozna zapomnieć ! Stalowa Wola jednak podzielona jest na terytorium - rewiry Stelli i MM , a ponoć mamy wolny rynek ! Rewiry to moga miec menele przy śmietniku ! Wypada tylko czekac na rychły upadek Stelli....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »