NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
23. Finał WOŚP, 11.01.2015 r.
Posty: 1
Dołączył: 5 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 13:09  
Cytuj
http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=39121271


Zapraszamy do licytacji na aukcjach stalowowolskiego sztabu WOŚP. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 13:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 14:19  
Cytuj
bardzo duzo tego jest.co tu wybrac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 15:29  
Cytuj
Na czyje konto???

Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej: Fundacja zarówno w sprawozdaniu finansowym (w informacji dodatkowej) jak również w sprawozdaniu merytorycznym za rok 2013 nie wykazała przychodów ze sprzedaży produktów na aukcjach internetowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 15:38  
Cytuj
A co z niedawnym wyrokiem sadu w ktorym wyszlo ze owsiak za duzo kombinowal ze zbiorkowymi piniedzmi ? Sad przyznal racje blogerowi. Owsiak chyba stracil na zaufaniu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 15:59  
Cytuj
Prosił bym trzymać się tematu ..Jest opcja załóż temat jak widzicie Naatalka "nowicjuszka" i dała radę więc nie jest to raczej trudne ...chcecie sobie podyskutować nie ma sprawy ten temat jest o 23 finale i tego się trzymajmy

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:14  
Cytuj
temat jest 23 finał wośp, a treśc o aukcjach na allegro,
odpowiedź z ministerstwa jak i sprawa sądowa dotyczyła finasów, czyli aukcji też? czy może nie?

niby proste, a jednak...
idź popilnować w temacie o osiągnięciach nowego prezydenta, bo nie bardzo ci wychodzi trzymanie się tematu, szczegolnie gdy zamiast osiągnięć ubliżają piszący...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Na czyje konto???


zapewne WOŚP

Regulamin Aukcji: Ta aukcja jest aukcją charytatywną, a wystawiony na niej przedmiot jest darem. Nie podlega on opodatkowaniu, ani nie ma możliwości wystawienia na niego paragonu, faktury, czy rachunku!

Numer konta: 83 9430 0006 0024 3410 2000 0023 - SanBANK - Nadsański Bank Spółdzielczy

wystarczy wejść w aukcje ... jak cię to bardzo interesuje zapewne możesz wykonać przelewu bez zakupu przedmiotów umiech

Zapewne też możesz złożyć doniesienie na policje bądź do prokuratury jeżeli masz informacje że to jakiś wałek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:31  
Cytuj
Wystarczy zapytać Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej, ktora sprawuje pieczę nad Fundacją (organizacjami pozytku publicznego). Rozumiesz chyba cytowaną odpowiedź z Ministerstwa, od prywatnej i dowolnej interpretacji?

Doniesienie już było za sprawą samego Owsiaka, przypomniesz orzeczenie Sądu w sprawie finasów, tak z tego tematu ktory moderowałeś i zamykałeś, bo niby nie na temat WOŚP w temacie WOŚP? umiech

tu nie chodzi o fakturę czy rachunek a wykazanie dochodu fundacji, bo fundacja w swoim zapisie ma też "darowizny"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:40  
Cytuj
W czym masz problem żeby założyć odpowiedni temat ? tak wtedy jak i teraz ... i dyskutujcie do woli ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:44  
Cytuj
ja nie mam,
ale ty masz problem ze zrozumieniem że w temacie "WOŚP" jak i "23 Finał WOŚP" są tematami ogólnymi. Gdzie każda treśc na temat związane z WOŚP pasuje

Trudne? chyba nie...
Jak bedzie temat np Aukcje WOŚP, to też będzie pasować, ewidentnie masz problem jak tu przykryć niewygodne fakty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:49  
Cytuj
Czyli jak ktoś założy temat "szukam fachowca do naprawy malucha" to mają zgłaszać się wszyscy "fachowcy" hydraulicy ... murarze jak i temat ma być też o dzieciach ?
dla kogo niewygodne smiech2 ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:52  
Cytuj
to proszę wykazać tu i teraz że w temacie WOSP lub temacie 23 Finał WOŚP jest nie na temat uzasadniając to? chętnie poczytam...

w temacie "szukam fachowca do naprawy malucha" jest wyszczególnione czego dotyczy "naprawy malucha", nie ogarniasz własnych tematów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
ja nie mam,
ale ty masz problem ze zrozumieniem że w temacie "WOŚP" jak i "23 Finał WOŚP" są tematami ogólnymi. Gdzie każda treśc na temat związane z WOŚP pasuje

Trudne? chyba nie...
Jak bedzie temat np Aukcje WOŚP, to też będzie pasować, ewidentnie masz problem jak tu przykryć niewygodne fakty...


Tytuł rzeczywiście jest ogólny, ale już jego rozwinięcie dotyczy konkretnej sprawy, czyli zaproszenia do aukcji.

el.Banan ma rację: do dyskusji o WOŚP w ogóle warto założyć osobny temat, bo tak, jak to wygląda teraz sprawia, że temat założony przez Naatalkę się rozmywa.

Dziękuję umiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
to proszę wykazać tu i teraz że w temacie WOSP lub temacie 23 Finał WOŚP jest nie na temat uzasadniając to? chętnie poczytam...

w temacie "szukam fachowca do naprawy malucha" jest wyszczególnione czego dotyczy "naprawy malucha", nie ogarniasz własnych tematów?


Czyli rozumiem że ma chodzić o lekarza ... dobra skończmy to może i dobrze dla tematu że żyje ...

23. Finał WOŚP 11.01.2015 r.

Powiedz mi gdzie w temacie lub opisie zakładający napisał że chce rozmawiać na tematy które wy chcecie wrzucić na siłę ?

Zapewne gdybym ja to zakładał i chciał rozmawiać o wszystkim założył bym temat WOŚP i wszystko co z nią związane i dyskutujemy

Dalej nie mogę pojąć dlaczego nie chcesz założyć nowego tematu i tam sobie dyskutować ? nie jest to ani skomplikowane ani zakazane

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:12  
Cytuj
nie ma "ale",
skoro jest ogolny, to ogolny, a nie że piszący ma zgadywać czy mu wolno w temacie ogólnym wypowiedzieć się czy nie

po za tym pisałem o aukcji..."nie wykazała przychodów ze sprzedaży produktów na aukcjach internetowych". więc mieści się również w treści tematu - aukcji (allegro)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:13  
Cytuj
z 23 finału tak ? bo ja tam widzę 2013

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:19  
Cytuj
lekarz leczy nie naprawia, chyba że ty mówisz idę do lekarza naprawić dziecko - współczuję

1. Powiedz mi gdzie w temacie lub opisie zakładający napisał że chce rozmawiać na tematy które wy chcecie wrzucić na siłę ?

już odpowiedziałem: "skoro jest ogolny, to ogolny, a nie że piszący ma zgadywać czy mu wolno w temacie ogólnym wypowiedzieć się czy nie" Nie ma też napisane, że nie wolno...

2. Zapewne gdybym ja to zakładał i chciał rozmawiać o wszystkim założył bym temat WOŚP i wszystko co z nią związane i dyskutujemy

o to właśnie chodzi, swego czasu pozamykaliście rózne tematy wrzucając je do jednego worka i kazaliście tam pisać jak w przypadku choćby PiS czy PO aby nie produkować nowych
tak więc nie mnie się nie chce, ale korzystam z waszej polityki, jak widać kij ma dwa końce

3. z 23 finału tak ? bo ja tam widzę 2013

sprawozdań nie pisze się z wyprzedzeniem umiech a istotą jest informacja o przekazaniu na konto a nie jaki finał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:25  
Cytuj
Teraz sobie przypomniałem cool

Tam był temat że ktoś chciał zostać wolontariuszem i latać z puszką ... Zaraz za nim zerknę w każdym razie na pewno nic nie zamykałem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:30  
Cytuj
Cienko Banan , cienko.
I chyba ciężko będzie w tym roku, bo się szambo już rozlało.
Przypominam o zamieszczonym jakiś chyba z miesiąc temu na Stalowym Mieście artykule inauguracyjnym WOśP /z fotami z oddziału dziecięcego w naszym szpitalu miejskim/. Artykuł powisiał na stronie może kilka godzin, bo komentarze jakie się pod nim znalazły mocno godziły w stalowowolski sztab WOSP.
Może coś w tytm jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:35  
Cytuj
tam tematem był WOŚP, a treść była o wolontariacie,
tak więc jak widzisz temat był ogólny mimo wszystko, a nie ściśle wolantariat

zresztą osobiście nie widze powodu mnożenia tematów bo niczemu to nie słuzy a zajmuje tylko główne miejsce na stronie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 17:38  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=769057

tu masz tamten temat ... dla przypomnienia

Elizabet czego nie możesz pojąć w tym co piszę ?? Chcesz otwórz Ty temat i po krzyku ... podyskutujecie i jest gitara ... Mogę wam podsunąć pomysł w portfelu tuż obok klauzuli sumienia noście oświadczenie że wy i wasza rodzina nie chcecie być leczenie sprzętami zakupionymi prze WOŚP i tyle w temacie

ps. Fakt ty w ten temat nie wejdziesz ... nie wiem kto go zamykał

Tytuł WOŚP opis : Witam, orientuje się ktoś od kiedy w SDK-u są zapisy na wolontariusza na 23 finał WOŚP, jeśli tak to co trzeba im przynieść ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 18:41  
Cytuj
[i]Elizabet czego nie możesz pojąć w tym co piszę ?? Chcesz otwórz Ty temat i po krzyku ... podyskutujecie i jest gitara ... Mogę wam podsunąć pomysł w portfelu tuż obok klauzuli sumienia noście oświadczenie że wy i wasza rodzina nie chcecie być leczenie sprzętami zakupionymi prze WOŚP i tyle w temacie
[/i]

I po co te nerwy. Przecież nie napisałam że czegoś nie rozumiem, jasno chyba napisałam, że mi chodzi o artkuł a nie o wątek, a po drugie sama wiem gdzie mam pisać i co mam nosić w portfelu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 19:24  
Cytuj
CYTAT (feltd )
A co z niedawnym wyrokiem sadu w ktorym wyszlo ze owsiak za duzo kombinowal ze zbiorkowymi piniedzmi ? Sad przyznal racje blogerowi. Owsiak chyba stracil na zaufaniu ...


Przeczytaj wyrok ale tym razem ze zrozumieniem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 20:20  
Cytuj
WOSP - nie wspieram lewactwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 20:22  
Cytuj
Mam prośbę !! Jeżeli ktoś zamyka ... a teraz ponownie otwiera to niech napisze że to robi ... OK !!?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »