NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
WOŚP 23 finał,
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 11:32  
Cytuj
Przykładowo podalam procenty. Soryy ale co Caritas tak naprawdę zrobił z czego ty albo twoja rodzina skorzystała nic. Oni wiecznie robią zbiorki ale na co te pieniądze ida nikt nie wie. A to iz ta banda na czarno ubrana jest mega pazerna każdy wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 11:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 11:40  
Cytuj
CYTAT (Elizabet )
Słyszałam, że młodzież z gimnazjum zasuwa z puszkami bo za to mają punkty przy przyjęciu do liceum. Zaznaczam, że nie wiem na pewno.


Elka, Ja słyszałem coś o tobie ale zachowam to dla siebie ponieważ nie słyszałem na pewno umiech

CYTAT (Dalibor)
Ja w zasadzie chciałem tylko zaznaczyć jak interpretuje pojecie pomocy. Kiedyś w TV był reportaż,jak starsza Pani poświęcała się bez żadnych korzyści materialnych dla udzielania pomocy potrzebującym. Polegało to na zbieraniu informacji "kto i czego potrzebuje", następnie organizowano za sprawą darczyńców odpowiednie produkty i przekazywano potrzebującym. 100% pomocy trafiało do potrzebujących. Jeżeli ktoś z pomagania innym ma korzyści materialne to najzwyczajniej w świecie na tym zarabia.
Strona kościelna też ma pewne braki, więc nie będę tu niczego porównywał.


Gdyby w ten sposób zweryfikować wszystkie fundacje to nie została by żadna. Kościół nigdy nie pomaga z własnych pieniędzy. Zawsze organizuje pomoc i zbiera kasę na koszty a co zostaje przekazuje na potrzebujących. Nadwyżki magazynuje.

polowski przeczytaj i zrozum wyrok sądu.

Pilecki a Rydzyk za zbieranie cegiełek na Stocznie siedzi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 11:59  
Cytuj
CYTAT


Gdyby w ten sposób zweryfikować wszystkie fundacje to nie została by żadna. Kościół nigdy nie pomaga z własnych pieniędzy. Zawsze organizuje pomoc i zbiera kasę na koszty a co zostaje przekazuje na potrzebujących. Nadwyżki magazynuje.



Zależy jak na to patrzeć. W fundacjach działa wielu wolontariuszy,którzy pomagają bez korzyści materialnych - oni pomagają w 100%.Z tym kościołem nie masz racji np: osobiście byłem świadkiem, jak były proboszcz z Opatrzności wyciągnął z kieszeni pieniądze dla potrzebującego(bezdomnego?).Nie była to akcja na pokaz.Ile takich przypadków jest na tych najniższych szczeblach - zapewne wiele.

Jestem jak najbardziej za pomaganiem ale bez "karmienia" prezesów itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:06  
Cytuj
Wszystkie fundacje maja wolontariuszy pracujących pro bono i pracowników którzy są zatrudnienie. Ksiadz to nie zawsze to samo co kościół. Jeden ksiadz będzie udzielać sakramentów za darmo ( co według mnie powinno być norma) i z własnej korzeni komuś pomoże a potem od tych na gorze dostanie po uszach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:11  
Cytuj
Dalibor wolontariusze działają charytatywnie, tak samo jak ludzie latający z puszkami też nie biorą za to wynagrodzenia. Ja pisałem o fundacjach i ich szefach. Nie ma możliwości zrobić ogólnopolskiej akcji za darmo, bez kosztów.

Proboszcz dostaje pieniądze od wiernych i wiernym je przekazuje, to proste. Z czego utrzymuje sie proboszcz? Nie czasem z datków wiernych? Proboszcz dorabia gdzieś po za parafią? Nie, żyje z datków. Część z datków idzie na jego utrzymanie resztę przekazuje wiernym i swoim zwierzchnikom. O tym pisałem, tak działają fundacje.

http://www.wykop.pl/i/artykul/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:29  
Cytuj
Załóżcie temat o Caritasie i co kto wie niech pisze. Tu jest temat o WOŚP i tego się trzymajmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:29  
Cytuj
Tak czułem że coś za duzo wyszło ale zarzuty poszły w świat

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Pragnę się dowiedzieć, czy w Stalowej Woli, tak jak co roku, będą zbiórki przy wejściach do kościołów.


Pytalas to ja napisałam że zapewne będą tak samo jak Caritas robi to zawsze w dniu finalu. WOŚP Ci przeszkadza a Caritas nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:51  
Cytuj
CYTAT (Elizabet )
Załóżcie temat o Caritasie i co kto wie niech pisze. Tu jest temat o WOŚP i tego się trzymajmy.


Co takiego? Elizabet nie pasuje ci porównywanie Caritasu do Wośp? Wcześniej, rok w rok to czyniliście a teraz jest problem?

Pytanie ma do ciebie Elizabet co ci przeszkadza w zbiórkach pod kościołami?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
Dalibor wolontariusze działają charytatywnie, tak samo jak ludzie latający z puszkami też nie biorą za to wynagrodzenia. Ja pisałem o fundacjach i ich szefach. Nie ma możliwości zrobić ogólnopolskiej akcji za darmo, bez kosztów.


Dlatego tu zaznaczam,że oni (wolontariusze)pomagają w 100%. Na wyższym poziomie ta pomoc powoli przestaje być już tak klarowna.Pomijam opłaty i rozumiem np: wynagrodzenia poszczególnych pracowników wynikające ze średnich stawek w regionie, ale co z tymi którzy zarabiają naprawdę duże pieniądze - sposób na biznes czy pomoc ? Gdy by chcieli mogli by zrezygnować z pobierania dużych wynagrodzeń na rzecz pomocy.

CYTAT
Proboszcz dostaje pieniądze od wiernych i wiernym je przekazuje, to proste. Z czego utrzymuje sie proboszcz? Nie czasem z datków wiernych? Proboszcz dorabia gdzieś po za parafią? Nie, żyje z datków. Część z datków idzie na jego utrzymanie resztę przekazuje wiernym i swoim zwierzchnikom. O tym pisałem, tak działają fundacje.


Duchowni robią wiele rzeczy z których są dochody.Uczą w szkołach, wydają książki pod własnym nazwiskiem lub tłumaczą je, w beskidach jest/był ksiądz który zajmował się kamieniarką( nagrobki itp) to są przykłady. Oczywiście wierni mają ogromne znaczenie w tym wszystkim, są częścią wspólnoty KK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 12:57  
Cytuj
Przeszkadza jej to ze wolontariuszy WOŚP jest sporo a z Caritasu 3-4 stare pruchna które w czasie mszy stojąc pod kościołem wysuwają wolontariuszy od diabłów szatamow i używają slow powszechnie uznawanych za wulgaryzmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 13:04  
Cytuj
Dalibor jest ksiądz z powolaniem i jest ksiądz bez powolania.
W każdej fundacji najwyższe stolki maja pensje bo maja umowę kontrakt i nie zabronisz im.
Moja koleżanką bogata nie jest chciała zrobić chrzest i ślub i poprosiła księdza o sakramenty co laska za symbolicznym datkiem to wiesz co powiedział to nie instytucja charytatywna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 13:05  
Cytuj
Andrzejek opracowanie które przytaczasz to jest pobożne życzenie Owsiaka opracowane dla potrzeb uspokojenia ludzi zbierających do puszki. Wykazano punkt po punkcie że to jest specjalna zmyłka. Dane te nie są zbieżne nawet ze sprawozdaniami oublikowanymi na stronach WOŚP jak i ministerstwa. Kilka miesięcy po tym był wyrok sądu. Najważniejsze są dokumenty księgowe. Tych Owsiak nie pokazał, nawet na wezwanie sądu. To mu uszło na sucho bowiem nie on był w procesie oskarżonym, tylko to on pozywał blogera Wielguckiego.

Jednak jego opinia jako uczciwego filantropa legła w gruzach. Nawet w obliczu tego, że będzie postrzegany jako oszust, dokumentów nie przedstawił. Przed nim jeszcze jedna zbiórka kasy, 23-finał. Ludzie mają wątpliwości nawet w jego najbliższych szeregach, ale pewnie ma nadzieję że jeszcze trochę pociągnie.

Na mocy polskiego prawa to on jako prowadzący fundację musi udowodnić że jest wiarygodny. Najprostrzy na to sposób to nie nie jakieś n d..y opracowania tylko udowodnienie na podstawie dokumentów. Patrzcie, macie kwity, ja nic złego nie robię, zarobki mam duże bo dużo pracuję, moja żona też nie będzie za darmo zasuwać cały rok, mam efekty mojej pracy i należy mi się godna zapłata. Założę się że to by ludzie spokojnie przełknęli.

Na razie główne media milczą. Prokuratura, organy kontroli podatkowej, ministerstwo finansów do chwili obecnej nie wszczęły żadnej kontroli. Ten parasol nad nim rozpostarty nie może jednak trwać w nieskończoność, zwłaszcza, że każdy z nas mudsi się wyliczyć z dochodów co do złotówki. On też będzie musiał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Załóżcie temat o Caritasie i co kto wie niech pisze. Tu jest temat o WOŚP i tego się trzymajmy.


Hahahaha, prawda zabolała? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Dalibor jest ksiądz z powolaniem i jest ksiądz bez powolania.
W każdej fundacji najwyższe stolki maja pensje bo maja umowę kontrakt i nie zabronisz im.


Ja im niczego nie zabraniam, po prostu nie chce się do tego dokładać.


CYTAT
Moja koleżanką bogata nie jest chciała zrobić chrzest i ślub i poprosiła księdza o sakramenty co laska za symbolicznym datkiem to wiesz co powiedział to nie instytucja charytatywna


Wcześniej odniosłeś się do powołania, więc powinieneś zrozumieć sytuacje koleżanki. Miałem podobny przypadek, tyle,że przekazywałem ile wydało mi się za stosowne w mojej sytuacji materialnej, ksiądz nie był zadowolony ale stałem przy swoim. Jeżeli by się nie zgodził poszukał bym innego kapłana. Nie musimy się godzić na to,co wydaje się nam niestosowne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 13:14  
Cytuj
Elka, WOŚP ma w obowiązku składać zeznania. Dowiedz się do kogo i na jaki temat. WOŚP istnieje dużo więcej niż obecna władza wiec teksty o ochronie to zwykła ściema. Nie pokazał dokumentów bo nie chciał. Nie złamał prawa. A jeśli to zrobił to to udowodnij. MatkaKurka skorzystał z wolności słowa i nie musiał udowadniać, że ma racje. To dziwny wyrok sadu ale nie mnie oceniać. Szkoda było naszych pieniędzy na tę rozprawę. Ten sędzia powinien doprowadzić temat do końca i nakazać MatceKurce udowodnić swoje słowa. Nie zrobił tego i mamy to co mamy. Nikt nie ma wyroku sądu mówiącego że Owsiak kradnie wiec jest uczciwy. masz inne zdanie to je miej i nie wrzucaj do puszki.

Co w związku ze zbieraniem pod kościołami, nie odpowiedziałaś....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 13:16  
Cytuj
Elu ale w każdej fundacji jest cos nie tak. Ty masz ewidentnie zal do WOŚP niewiem w sztabie cie nie chcieli jako wolontariusza gdy do szkoły chodzilas ? Albo jesteś powiazana z kościołem i dlatego unikasz tematu chociażby Caritasu i tego ze oni to juz wgl sami przed sobą się rozliczaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 15:17  
Cytuj
To dziwny wyrok sadu ale nie mnie oceniać. Szkoda było naszych pieniędzy na tę rozprawę. Ten sędzia powinien doprowadzić temat do końca i nakazać MatceKurce udowodnić swoje słowa. Nie zrobił tego i mamy to co mamy. Nikt nie ma wyroku sądu mówiącego że Owsiak kradnie wiec jest uczciwy. masz inne zdanie to je miej i nie wrzucaj do puszki.

No przeczytaj Andrzejek to co napisałeś. Przeciez to się nie trzyma kupy. Widać, że nie zapoznałeś się dokładnie ze sprawą.

Bloger nazwał Owsiaska oszustem, romskim macho i hieną cmentarną.
Sędzia kazał mu te słowa udowodnić. Owsiak odmówił pokazania dokumentów że nie jest oszustem. Pajacował, pajacował, zwoził paki papierów do sądu a przecież ma księgowość w komputerze. Na koniec dostał od sądu termin do kiedy ma pokazać kwity. Nie pokazał. Na tej podstawie sąd uznał że bloger nie naruszył prawa gdy nazywał Owsiaka oszustem oraz romskim macho. Romski macho do porównanie do cygana który wysyła dzieci na żebry. Sąd uznał że bloger naruszył prawo nazywając Owsiaka hieną cmentarną, ale go nie ukarał, bo Owsiak wielokrotnie ubliżał blogerowi wzajemnie i to z grubej rury.

Owsiak zaryzykował przegranie procesu który sam wytoczył ale kwitów nie pokazał.

Sąd wziął pod uwagę również sprawozdania finansowe znajdujące się na stronach WOSP. Z tych sprawozdań wynika, że Owsiak pisał tam co sam chciał. Nawet nie są zbieżne z tym co po finałach oficjalnie ogłaszał.

Nie miej Andrzejek pretensji do sądu, ani do mnie że o tym piszę.
Zakłamywanie rzeczywistości już nic nie da.
A, nie może być wyroku, że Owsiak kradnie, bo był to proces przeciwko blogerowi. Ale to się stanie wcześniej czy później.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 15:26  
Cytuj
Proponuje wszystkim ktorzy są anty WOŚP aby idąc do szpitala ze względów na własne zdrowie czy dziecka napisali oświadczenie ze nie życzą sobie aby w czasie hospitalizacji używać sprzętu przekazanego przez wosp .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 15:47  
Cytuj
dziwna dyskusja.
Wiadomo jest ze Owsiak bierze.
wiadomo jest ze część pieniędzy ze zbiorek idzie na woodstock.

Przy kazdej fundacji sa koszty operacyjne.
Zadna fundacja nie da 100 %, czesto czesc pieniedzy zabiera panstwo (np podatek od wyslanych sms)

Pytanie jest czy w zwiazku z tym nie robic nic?

zawsze jest to jakas pomoc i w przypadku WOSP jest widoczna niemal w kazym szpitalu.

tego typu klotnia jest taka sama jak temat opodatkowania tacy w kosciele.

ja na wosp nie daje pieniedzy wiec nie krytykuje.

jesli nawet koszty ze zbiore ukaldaja sie w proporcji 30-70 (30 % kasa dla owsiaka + imprezy, 70 szpitale) to czy w zwiazku z tym zbiorka nie jest oplacalna?

jesli kazdy jest taki madry niech zalozy swoja fundacje, zarabia i 100 tys zł miesiecznie i niesie jakakolwiek pomoc potrzebujacym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 21:00  
Cytuj
Elizabet to MatkaKurka powinien udowodnić, że jego słowa są prawdziwe. Nie zrobił tego i tyle w temacie. Nikt nie oskarżył do tej pory Owsiaka o kradzież. To nie Owsiak miał udowodnić swoją niewinność tylko MatkaKurka udowodnić prawdziwość swoich słów.

Co ze zbieraniem pod kościołami? Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 23:16  
Cytuj
Pilecki a Rydzyk za zbieranie cegiełek na Stocznie siedzi?

myślę, że jak przedstawisz materiał dowodowy odpowiednim organom, to będziesz mógł przyjsc i zdac relację
posiadasz go chyba?

a co do blogera kurki, to sąd w orzeczeniu potwierdził niejasnośc finasów które przedstawił bloger,
więc albo nie umiesz czytac albo sędzia nie w temacie
to owsiak miał udowodnic że kurtka kłamie, bo to z jego oskarżenia była sprawa, a nie odwrotnie i tu przegrał z blogerem
reasumując w ogole nie masz pojęcia kto kogo pozwał, ani o przebiegu rozprawy jak i orzeczeniu...to coś jak owsiak gdy przed sądem mówił że jest prezesem, a chwilę później że nie wie kto jest prezesem hehehe

miłego żebrania pod kościołem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 00:38  
Cytuj
Muszę Andrzejkowi odpowiedzieć w kwestii tego kościoła.

W ubiegłym roku podczas finału WOSP już były wątpliwości co do uczciwości Owsiaka. Prasa pisała, przedstawiano różne argumenty. Było na temat kilka wystąpień Owsiaka, które nam się do tego stopnia nie spodobały, że postanowiliśmy nie dawać kasy do puszki. Muszę tu nadmienić, ze wcześniej zawsze wspieraliśmy WOSP i kibicowaliśmy aby jak najwięcej zebrali. Jednak jak wyszliśmy z kościoła podbiegły do nas dwie dziewczynki z puszką i mąż, pomimo wcześniejszych postanowień, wrzucił pieniądze. PÓźniej powiedział, że takie młode dzieci, takie zimno na dworze, dodatkowo wyszedł z kościoła i szkoda się mu zrobiło. Moja mama też opowiedziała, że miała takie same odczucia i zachowała się tak samo.
Myślę, że ta socjotechnika rodem z romskiego macho dobrze działa.
Bluzga się na księży, promuje się na imprezach sektę hare kriszna, poblicznie się optuje za eutanazją, ale kasa zbierana prawie że w dzwiach kościoła nie śmierdzi.
To tyle Andrzejek.

Oczywiście w odpowiedzi spodziewam się stwierdzeń o braku umiejętności czytania , pisania, czytania ze zrozumieniem, co ze mną jest nie tak, w sztabie mnie nie chcieli jako wolontariusza gdy do szkoły chodzilam ?albo jestempowiazana z kościołem i dlatego unikam tematu chociażby Caritasu , brakuje mi logicznego myślenia i że powinnam się leczyć.
Powiedzała bym wam gdzie mam te wasze odpowiedzi ale Banan zrobi na czerwono ciach więc szkoda słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 17:17  
Cytuj
Elizabet to muszę cię zmartwić. W tym roku również będą wolontariusze WOŚP pod kościołami.

Myślę, że ta socjotechnika rodem z romskiego macho dobrze działa.

Co ty z tym romskim macho? tak na ciebie działa Owsiak? Co On ma wspólnego z romskim macho?

Owsiak bluzga na księży? To raczej księża, bo nie kościół, krytykują Owsiaka. Daj przykład wypowiedzi Owsiaka z bluzgami na księży?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 18:12  
Cytuj
No ale to faktycznie tak jakoś dziwnie wygląda i jest ideowo pogmatwane. Owsiak nie jest szczególnie prokatolicki, albo wręcz wcale, a wysyła wolontariuszy pod kościół, a przecież z kościołem nie ma nic wspólnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »