NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
WOŚP 23 finał,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 18:22  
Cytuj
CYTAT (Marek370)
No ale to faktycznie tak jakoś dziwnie wygląda i jest ideowo pogmatwane. Owsiak nie jest szczególnie prokatolicki, albo wręcz wcale, a wysyła wolontariuszy pod kościół, a przecież z kościołem nie ma nic wspólnego.


Wysyła? Wolontariusze idą tam gdzie są ludzie. Do Tesco też wg ciebie Owsiak wysyła wolontariuszy?
Owsiak nie jest szczególnie prokatolicki, albo wręcz wcale? Co oznacza to zdanie? Co poeta miał na myśli? A ty jesteś pro katolicki czy po prostu jesteś katolikiem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 18:22  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 18:28  
Cytuj
Andrzejek mnie to nie martwi, że będą pod drzwiami kościołów, bo cóż im zostało?
Mnie martwi to, że ja tobie piszę, bardzo prostym językiem a ty nie wiesz o co chodzi. Upraszczm jak mogę, we wcześniejszym poście dałam streszczenie wyroku sądu i częściowo uzasadnienia. Prościej się nie da. A ty dalej nie wiesz o co chodzi. Albo nie czytasz, albo naprawdę nie rozumiesz, albo udajesz mądrego inaczej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 18:46  
Cytuj
CYTAT (Elizabet)
Andrzejek mnie to nie martwi, że będą pod drzwiami kościołów, bo cóż im zostało?
Mnie martwi to, że ja tobie piszę, bardzo prostym językiem a ty nie wiesz o co chodzi. Upraszczm jak mogę, we wcześniejszym poście dałam streszczenie wyroku sądu i częściowo uzasadnienia. Prościej się nie da. A ty dalej nie wiesz o co chodzi. Albo nie czytasz, albo naprawdę nie rozumiesz, albo udajesz mądrego inaczej!


Super, bardzo się cieszę, że jeden problem masz z głowy umiech Co do pozostałych twoich tez to przemilczę, nie mam ochoty na rozmowy z takim wybitnym indywiduum jak ty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 19:40  
Cytuj
No!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 23:35  
Cytuj
Hehe, nie przejmuj się Elizabet, z Andrzejkiem jeszcze nikt się nie dogadałumiech.
Stosuje często nadinterpretacje wypowiedzi rozmówcy w sposób sobie odpowiadający i polemizuje z takim właśnie przypisywanym rozumieniem wypowiedzi innego forumowicza.

"Chwyt" niezbyt ambitny, ale wśród mniej zorientowanych pozwalający uchodzić za mądregoumiech

A człowiek się spina, żeby jeszcze dokładniej i klarowniej wyjaśnić o co chodzi ale to na nicumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 09:35  
Cytuj
CYTAT

Super, bardzo się cieszę, że jeden problem masz z głowy umiech Co do pozostałych twoich tez to przemilczę, nie mam ochoty na rozmowy z takim wybitnym indywiduum jak ty.


No tak , Ty za to jesteś pewnie profesorem wyższej uczelni a Twoja koncyliacyjność i skłonność do kompromisu są powszechnie znane na tym forum. Czy można wyrazić odmienne zdanie od Wielce Oświeconego Pana Andrzejka? Tak pytam , bo nie wiem! Zaraz usłyszę ,ze jestem debilem albo coś jeszcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 16:28  
Cytuj
Do skandalicznej i godnej potępienia sytuacji doszło na konferencji Jerzego Owsiaka, który przedstawiał plany na niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Owsiak - z pomocą kilku osiłków, którzy nie wykazali się nawet legitymacją - wyrzucił z sali dziennikarzy Telewizji Republika.

Wszystko dlatego, że ci ośmielili zapytać się Owsiaka o wyrok sądu i udostępnienie dokumentacji spółki Mrówka Cała…

Nikt nie ma prawa obrażać tych, którzy z nami grają. Żądam, aby hejterzy nam nie przeszkadzali!

— krzyczał Owsiak na konferencji.

Szef WOŚP przestrzegał tych, którzy mają krytyczne zdanie o jego działaniach, by zaprzestali „hejterskich '' wpisów.

" TARGET="_blank">

Dziennikarz Telewizji Republika złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jeden z rzekomych ochroniarzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podawał się za funkcjonariusza policji.



http://niezalezna.pl

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 16:32  
Cytuj
"Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?" - po tym pytaniu dziennikarz Telewizji Republika, Michał Rachoń został wyrzucony z konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ochroniarze bez podania powodu szarpali dziennikarza po zadaniu niewygodnego pytania. Następnie... nie wpuścili na salę wezwanej przez Rachonia policji.

"Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?" - zapytał Michał Rachoń Owsiaka. "Proszę tego pana stąd wziąć" - zadysponował Owsiak i wkrótce kilku rosłych mężczyzn wyrzuciło dziennikarza TV Republika z sali.

Michał Rachoń pytał również o powody założenia spółki "Jasna Sprawa". Została ona powołana kilka dni po niekorzystnym dla Owsiaka wyroku Sądu w Złotoryi.

Michał Rachoń wezwał policję. Po przybyciu funkcjonariusze pytali dziennikarza zajście oraz czy ochrona podała powody wyrzucenia na konferencji.

Następnie doszło do niezwykłego zdarzenia. Ochrona Jerzego Owsiaka nie wpuściła na salę... policji. Wreszcie po kilkunastu minutach policjanci mogli wejść do środka. Niektóre osoby będące w środku tłumaczyły, że była to... "impreza zamknięta". Organizator konferencji odmówił zaś wskazania policjantom ludzi, którzy wyrzucili z konferencji Michała Rachonia. Rzecznik WOŚP, Krzysztof Dobies zachował się równie tchórzliwie: wymknął się z sali, a następnie odjechał samochodem.

podaję za niezależna.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 18:26  
Cytuj
Od Andrzejka "polowski przeczytaj i zrozum wyrok sądu."
Do Andrzejka przeczytałem wyrok ze zrozumieniem ! Ty masz jak widzę z tym problemy !

Jeszcze kilka faktów :
1.W dniu 3 kwietnia 2014 roku Sąd Rejonowy w Złotoryi wydał zarządzenie, w którym zażądał od WOŚP i „Złotego Melona” przekazania kopii dokumentacji odzwierciedlającej „wszelkie operacje finansowe” w trójkącie: „Mrówka Cała”, „Złoty Melon” i WOŚP.
2. 16 kwietnia 2014 roku, po zarządzeniu Sądu Lidia Niedźwiedzka-Owsiak biegnie do urzędu i zawiesza działalność „Mrówki Całej”.
3. 24 kwietnia 2014 roku, po zarządzeniu Sądu, Jerzy Owsiak zakłada swoją firmę "Jasna Sprawa".
4. 1 maja 2014 roku firma Jerzego Owsiak „Jasna Sprawa” rozpoczyna działalność gospodarczą.
5. 12 maja 2014 roku do Sądu trafia kilkanaście nieistotnych i wewnętrznie sprzecznych świstków, z czego spora część została wyprodukowana w Excelu.
6. 17 czerwca 2014 roku Sąd uznając dokumenty za niewiarygodne, wydaje nowe zarządzenia, w których żąda od fundacji WOŚP i "Złotego Melona" dostarczenia kopii ksiąg rachunkowych.
7. 5 września 2014 roku pełnomocnik Owsiaka i WOŚP, po wielu tygodniach kluczenia, przysyła do Sądu pismo, w którym oświadcza, że fundacja i "Złoty Melon" nie wykonają prawomocnych zarządzeń, które dotyczyły kopii ksiąg rachunkowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 19:44  
Cytuj
Polska to taki śmieszny kraj w którym recydywista Kaczyński (tyle co on przegrał spraw to inaczej chyba nie da się go nazwać) może powiedzieć "wyniki wyborów są sfałszowane" bez okazania dowodów ... jakiś tam przewodniczący składa do prokuratury doniesienie na Kaczyńskiego a prokuratura odmawia wszczęcia postępowania ... "wolność słowa" i w ten sposób kto ma racje pomyśli jeden czy drugi ? ano Kłamczyński łgarz no bo jak nic mu nie robią to widocznie coś w tym jest ... z Owsiakiem sytuacja jest jeszcze śmieszniejsza bo to niby on coś ma udowadniać zaklopotany



Wielki respekt dla ludzi którym chce się marznąć ... moknąć ... narażać zdrowie i muszą często wysłuchiwać od ludzi którzy w życiu sami nie zrobili nic pożytecznego

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 20:13  
Cytuj
Tylu głupot w jednym poście już dawno nie czytałem ! Skąd ten gość czerpie inspiracje? Strach pomyśleć!
A jak otwierasz lodówkę to też widzisz Kaczyńskiego? Zresztą co on ma wspólnego z Owsiakiem? Pochwal się lepiej swoimi dokonaniami , a nie plujesz na innych!

Kilka mądrych słów o WOŚP wg Zbigniewa Stonogi ( z Facebooka):


Działalność którą wykonuje Pan J.Owsiak zobowiązana jest wykonywać administracja państwowa bez zbiórek od ludzi.
Gdybym ja był w Zarządzie WOŚP to ustaliłbym sobie pensję minimum 25000 zł netto z tym że powiedziałbym o tym publicznie nie czekając aż ktoś sobie wyczyta ze sprawozdania i nie opowiadałbym bzdur ze robię to za darmo- tyle w temacie.
Żona Pana Owsiaka zatrudniła… samą siebie. Już 14 lat temu przyznała sobie 9 tys. zł pensji w zarządzie WOŚP. Czyli przez ostatnie lata jakieś 1.500.000 zł.
Komentując Pamiętajcie że chwała takim Ludziom jak Pan Owsiak ale niechaj powie najzwyklej w świecie ja nie robię tego za darmo-zarabiam na tym Ja i moja Rodzina.
Ps.gdyby na kogokolwiek z nas skierować wszystkie kamery na cały dzień i zrobić taką kampanię medialną jaką na WOŚP to uzbieralibyśmy tyle samo.
Jeśli publicznie mówię że robię to za free to ok ale jeśli żyję z tego ja i wielu jeszcze to należy o tym publicznie poinformować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Tylu głupot w jednym poście już dawno nie czytałem ! Skąd ten gość czerpie inspiracje? Strach pomyśleć!
A jak otwierasz lodówkę to też widzisz Kaczyńskiego? Zresztą co on ma wspólnego z Owsiakiem? Pochwal się lepiej swoimi dokonaniami , a nie plujesz na innych!


OoOps .. A jakieś konkretne głupoty czy tylko pomyślałeś że tak sobie napiszesz żeby coś tam napisać ? Kaczyński jest dodany tylko jako przykład jak działa nasze sądownictwo ... a gdzie ja go widzę to już zostawię na inny temat ...

Wiesz co jest fajne ... są ludzie którzy dzięki WOŚPowi żyją też już zbierają do puchy niejednokrotnie to jeszcze dzieci ... i ta trzymać ok


A wam pozostaje sobie ponarzekać w tym jesteście "the beściaki"potluczony



co do plucia to widzę tu kilka osób którym to lepiej wychodzi ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 20:48  
Cytuj
z Owsiakiem sytuacja jest jeszcze śmieszniejsza bo to niby on coś ma udowadniać

Ma udowodnić że nie przelewa pieniędzy ze zbiórek na konto małżeńskich prywatnych firm. Tylko tyle i aż tyle. Filozofia dawajta i sp....jta już na wielu nie działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 20:56  
Cytuj
Masz wybór możesz nie dawać umiech możesz napisać klauzule sumienia (jak już wcześniej pisałem) oczywiście nikomu nie życzę szpitala ale ta na wszelki wypadek że nie chcesz/ nie chcecie być leczeni sprzętem od Owsiaka i po sprawie umiech ja jako katolik gdyby Rydzyk był ostatnim "księdzem" na ziemi napisał bym podobną klauzule że nie chce żeby był przy pochówku ...


"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 21:13  
Cytuj
Wygarnęłam jeden z komentarzy /W poltyce maj 2014 wątek skarbowy/ bo język jest prosty i sens jest prosty. W tym tonie jest większość komentarzy byłych jeleni.

Ubecki pajacu dawaj faktury na stół. Rozlicz się jak każdy obywatel w tym nędznym kraju i to wszystko. Nie skacz po stole jak małpa, nie pajacuj tylko rozlicz się uczciwie, przedstaw dokumenty, rozliczenia. Obracasz groszem zebranym przez tysiące dzieci więc uczciwość i przejrzystość w dokumentach i działaniu obowiązuje bardziej jak innych. Babcia klozetowa, taksówkarz, fryzjer i tysiące innych musi posiadać kasę fiskalną i się rozliczać. Jeżeli uważasz, że zostałeś pomówiony przez blogera to nie rób z siebie pajaca tylko przedstaw faktury, rozliczenia przed sądem. Wygrasz sprawę jeżeli jesteś czysty i po krzyku. Jeżeli zajmujesz się działalnością charytatywną to nie politykuj, nie urządzaj za użebrane przez dzieci pieniążki pijacko- narkotykowych spędów na które zapraszasz POlitycznie poprawne autorytety i pierzesz tym młodym ludziom mózgi. Przestań też pierdolić jakobyś urządzał to taplanie w błocie z oprocentowania na lokatach bankowych. Idź do banku i zobacz jakie dzisiaj jest oprocentowanie i okaże się, że dzisiejsze oprocentowanie nie wystarczy nawet na zakup papieru toaletowego na obsługę "łódstoku". Poza tym zbierasz na zakup sprzętu medycznego czy na lokaty bankowe??? Powiedz dzieciom i ich rodzicom, że będą zbierać na narkomanów i pijaków to wątpię aby więcej wyszli na żebry. Reasumując. Jeżeli uważasz, że zostałeś pomówiony i jesteś czysty dawaj dokumenty potwierdzające Twoją niewinność i bloger zostanie skazany za oszczerstwa. Nie pajacuj, nie skacz jak małpa po stołach chyba, że masz kłopoty z głową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 21:21  
Cytuj
Czyli jak ja tu napiszę że odwalcie się od Owsiaka i jak Rydzyk rozliczy się z cegiełek ze stocznie to zapewne i Owsiak pokaże kwity to wrzucisz to na tamtej stronie ? Bo sam nie wiem po co to wrzucasz ? "wasze" podejście zna każdy ... Negujecie wszystko co nie jest po myśli prawdziwych Wolaków więc innych komentarzy się nie spodziewam ... no może więcej jadu


"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 21:27  
Cytuj
A ty nie masz żadnych wątpliwości?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 21:33  
Cytuj
Z Tobą gościu szkoda gadać! Ty to chyba masz kasę za podbijanie frekwencji i to chyba Twoja najgłębiej skrywana tajemnica. Wolę popatrzyć w pudło niż użerać się z takim gagatkiem ! Zalecam wszystkim kwarantannę na tym forum , po prostu nie dajmy się wciągać w takie tandetne zagrywki! Niech se chłopina podyskutuje sam ze sobą . Dobrej nocy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 21:37  
Cytuj
Gdyby wszystkie moje wątpliwości ktoś brał pod uwagę ... ja zaczynam mieć wątpliwości czy w tym kraju jest jeszcze coś takiego jak domniemanie niewinności ... bo z tego co widzę ostatnimi czasy to działa to troszkę na odwrót a szczególnie w "pewnych kręgach" ... prosty przykład jeśli pan Kamiński nie chce oddać immunitetu a reszta "kolegów" go broni to mam wypisywać że jestem na 100% pewien ze Kamiński jest winien ? ja mogę tak jak wy mieć pewne obiekcje a "wy" zapewne będziecie go bronić ... ale tak długo jak nie skarzą Kamińskiego jest niewinny :(




kubus28 czyli ciężko jak rozumiem ci wskazać co tam były za głupoty ? A może zanegujesz któryś z filmików jaki wrzuciłem ? nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 02:40  
Cytuj
Lubię ten okołoorkiestrowy okres, kiedy to z Polaków tak żywo chamstwo i prostactwo wychodzi. Jest niezwykła okazja, by odreagować czas niedawnych świąt Bożego Narodzenia. Czas udawanej zadumy, fałszywej miłości i niebywałej hojności w stosunku do panów w sutannie, którzy wcale nie są w przeciwieństwie do oddanych sprawie dzieci, nazywanymi żebrakami, hołotą, hienami itp. Niechaj przyświeca nam hasło "Choćby te małe gnoje miały pozdychać, to Owsiakowi nie dam". Jak słyszę, że Owsiak wyręcza rząd i ministerstwo zdrowia to wyobrażam sobie co usłyszy od Was głodne dziecko proszące o bułkę? "Spier...j matka Ci powinna kupić". Do osoby, która nagle upada na ulicy pewnie krzyczycie z daleka "Niech się pani trzyma! Pogotowie się tym musi zająć. Płacimy im za to!" Gryźcie się umiech Zastanawiam się tylko, dlaczego autorkę wątku tak bardzo interesuje kwestia kwesty pod kościołami? Jak pamiętam z lat, to jeden z bardziej drażliwych wątków, dość szybko wywołujący zagorzałe kłótnie. No, ale przecież wierzę w najczystsze intencje Elizabet umiech A żeby Was pogodzić pożegnam się hasłem "Alleluja i do przodu tak do końca świata i o jeden dzień dłużej"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 06:26  
Cytuj
szopen tyle jadu ostatnio na pasterce było słychać... Przerażaja mnie niektórzy tylko moja racja jest najmojsza a reszty niemlotek

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
Lubię ten okołoorkiestrowy okres, kiedy to z Polaków tak żywo chamstwo i prostactwo wychodzi. Jest niezwykła okazja, by odreagować czas niedawnych świąt Bożego Narodzenia. Czas udawanej zadumy, fałszywej miłości i niebywałej hojności w stosunku do panów w sutannie, którzy wcale nie są w przeciwieństwie do oddanych sprawie dzieci, nazywanymi żebrakami, hołotą, hienami itp. Niechaj przyświeca nam hasło "Choćby te małe gnoje miały pozdychać, to Owsiakowi nie dam". Jak słyszę, że Owsiak wyręcza rząd i ministerstwo zdrowia to wyobrażam sobie co usłyszy od Was głodne dziecko proszące o bułkę? "Spier...j matka Ci powinna kupić". Do osoby, która nagle upada na ulicy pewnie krzyczycie z daleka "Niech się pani trzyma! Pogotowie się tym musi zająć. Płacimy im za to!" Gryźcie się umiech Zastanawiam się tylko, dlaczego autorkę wątku tak bardzo interesuje kwestia kwesty pod kościołami? Jak pamiętam z lat, to jeden z bardziej drażliwych wątków, dość szybko wywołujący zagorzałe kłótnie. No, ale przecież wierzę w najczystsze intencje Elizabet umiech A żeby Was pogodzić pożegnam się hasłem "Alleluja i do przodu tak do końca świata i o jeden dzień dłużej"


Hahaha, małe zdychające gnoje... hieny i hołota w sutannach.... umierający na ulicy bez pomocy człowiek...

A Elizabet chciałą tylko aby Owsiak rozliczył sie uczciwie z zebranych przez tych małych oddanych sprawie g.... pieniędzyumiech
co było pewnie z jej strony chamskie i prostackieumiech
Świętom Bożego Narodzenia też się dostałoumiech

Szopen, chyba nie powinieneś pisać postów o tak późnej porzeumiech

Dla mnie to nie stanowi problemu, niech sobie coś tam przelewa na jakieś konta, niech kluczy w rozliczeniach, byle tylko o tym wszyscy wiedzieli i każdy wtedy świadomie podejmuję decyzje czy wrzuca czy nie. Więc taki temat na forum jest potrzebny.
Najważnieijsze, że te pieniądze pochodzą z dobrowolnych zbiórek, a nie z obowiązkowych podatków.

Tak czy owak, co uczciwie trzeba powiedzieć, ileś tam milionów pompuje w Służbe Zdrowia dzięki wypromowanej przez siebie marce pt. WOŚP, a to, że nie potrafi sie potem porządnie rozliczyć co jest norma dla wielu innych fundacji no to cóż....
Kto chce niech wrzuca..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 08:56  
Cytuj
Marku, przecież pisałem o Polakach, o ogóle społeczeństwa i atmosferze ogólnokrajowej, nie ograniczam się do tego wątku. Określenia, które przytoczyłem, są na porządku dziennym chociażby na prawicowych portalikach. I czytaj ze zrozumieniem proszę. Nie dostało się świętom, tylko ludziom, czy ja się wyrażam aż tak niezrozumiale? Co do Elizabet, to racz spojrzeć na pierwszy z postów, nie ma tam słowa o rozliczeniach, jest pytanie o zbiórki pod kościołem. Naprawdę, to nie ja nie ogarniam dziś tekstu pisanego umiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 08:58  
Cytuj
Elizabet Owsiak tak jak i WOŚP rozlicza się tak samo jak każdy obywatel a nawet więcej bo nie każdy obywatel jest prezesem fundacji.
Dla wielu to koszmar, że facet robi coś dobrego. Jakim prawem. Najlepiej go zgnoić. Jakie to nasze, polskie.

Ktoś napisał, że to co robi WOŚP powinno robić państwo bez zbiórek i całego zamieszania. Pewno że powinno. Jest wiele spraw, które powinno załatwiać państwo ale tego nie robi więc dlatego są fundacje, które pomagają.



Elizabet ja nie mam wątpliwości.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 09:48  
Cytuj
Chlopaki, chlopaki... Ogladnijcie program Anity Gargas z udzialem Piotra Wielguckiego. A w rzeczowej dyskusji zostawcie Schopenhauera w spokoju. Moja dziewczyna tez juz nie ma watpliwosci, co do nieuczciwoscu Owsiaka.
Mozecie pluc na to, co sie dzieje, ale zacznijcie dostrzegac szanse, ze porzadek w naszym kraju zapanuje. "Swiete krowy", a taka jest rowniez Owsiak, przestana byc swiete. I to sie dzieje! I nasz prezydent bul- komorowski tez beknie za aneks WSI, a takze za to , ze obiecal zydom , ze sprzeda nasze lasy, zeby zaspokoic ich roszczenia majatkowe- wiemy o tym z wikileaks.
Takze chcecie, to placzcie nad tym, ze Polacy sa tacy i owacy, bo ja nie mam zamiaru. Ale o faktach bede mowil i pisal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »