NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
WOŚP 23 finał,
Posty: 14
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
szopen tyle jadu ostatnio na pasterce było słychać... Przerażaja mnie niektórzy tylko moja racja jest najmojsza a reszty niemlotek


Przestanie mnie interesować księgowość Owsiaka jak :
WOŚP przestanie być dotowana z moich pieniędzy, które wpłacam co miesiąc na Metalowców 6.
Chce Owsiak kasę zbierać?
Ok ale bez pomocy:
#wojska
#straży pożarnej
#policji
#służby zdrowia
#samorządów
#tv/radia
#państwowych spółek
itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 10:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 10:20  
Cytuj
... z Owsiakiem sytuacja jest jeszcze śmieszniejsza bo to niby on coś ma udowadniać

Panie Jurku, niech się pan nie boi ! http://www.rp.pl/artykul/1169829.html
Wystarczy że Owsiak przedstawi księgowość Fundacji i będzie spokój ale....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 10:35  
Cytuj
Wlasnie o to sie rozchodzi, bo czy chcemy czy nie, kazdy podatnik w Polsce, kazdy zostawiajacy podatek w naszym kraju, doklada sie do tej hucpy. Mnie to za bardzo nie ruszalo, az do wczoraj, kiedy Piotr Wielgucki pokazal dokumenty, gdzie samorzady daja kase na te finaly. Jeszcze troche, a zamkna nam temat, tak jak miesiac temu usunelo stalowemiasto info o akcji stalowowolskiego wosp w szpitalu, a potem zamiescili podobnej tresci artykul.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Tak czy owak, co uczciwie trzeba powiedzieć, ileś tam milionów pompuje w Służbe Zdrowia dzięki wypromowanej przez siebie marce pt. WOŚP


Marku - marka pt.WOŚP istnieje dzięki Owsiakowi kto wam zabrania wypromować nową marka i pokazać że to wy jesteście świętsi od papieża ? zastanawia mnie coś innego co jest gorsze Owsiaka "złodziejstwo" czy wasza bezczynność ? i ile dzieci/ludzi uratowała by właśnie ta wasza bezczynność ... bo zapewne Owsiak i jego orkiestra uratowała tysiące ludzi i jeszcze bardzo długo po zakończeniu grania będzie ratować ... Krytykanci kogo wy uratowaliście ?


"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 11:02  
Cytuj
Banan widzę wstawiasz filmiki ostatnioumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 11:08  
Cytuj
Bo jak czytam wasze domysły to wolę posłuchać świadectwa ludzi którzy skorzystali z pomocy WOŚP ... w zasadzie kolegi dziecko dostało od WOŚP pompę do cukrzycy czy jak to się nazywa ... Bo przecież WOŚP to nie tylko szpitale ...
ps.Mam nadzieje że te filmiki to żadem problem ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 11:20  
Cytuj
Jakie nasze 'domysly'??? Nie odnosisz sie do faktow, tylko dalej bawisz sie w Schopenhauera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 11:28  
Cytuj
Ja pytałam, czt ty Banan w związku z finansami nie masz wątpliwości. Ty napisałeś
Gdyby wszystkie moje wątpliwości ktoś brał pod uwagę ... ja zaczynam mieć wątpliwości czy w tym kraju jest jeszcze coś takiego jak domniemanie niewinności ... bo z tego co widzę ostatnimi czasy to działa to troszkę na odwrót
Jakie kurna domniemanie niewinności? Przy tego typu zbiórkach jak kasa idzie do puszki domniemanie niewinności?
W takiej dsytuacji to ja mam domniemanie, że może wszyscy kręcą tak jak szef.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 11:33  
Cytuj
CYTAT

Dla wielu to koszmar, że facet robi coś dobrego. Jakim prawem. Najlepiej go zgnoić. Jakie to nasze, polskie.


Nikt go nie gnoi za pomoc ale za brak klarowności w tym pomaganiu.

CYTAT
Ktoś napisał, że to co robi WOŚP powinno robić państwo bez zbiórek i całego zamieszania. Pewno że powinno. Jest wiele spraw, które powinno załatwiać państwo ale tego nie robi więc dlatego są fundacje, które pomagają.



Skoro zaczął to robić Owsiak to nie liczę,że Państwo się zmobilizuje i zacznie robić to, co do niego należy w tym temacie. Tu koło się zamyka. Przecież składki na służbę zdrowia są pobierane, jesteśmy w tej UE ale czasami to tylko teoretycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:03  
Cytuj
Ja nie pisze o domniemaniu niewinności w takim sensie jak tobie się wydaje bo Owsiak O NIC NIE JEST OSKARŻONY !! To że Kaczyński chętnie by decydował co ma zrobić Tusk/Kopacz i kogo z PO mają wyrzucić to nie znaczy że koleś który nie bardzo pcha się w politykę ma się poddać "waszej" lustracji albo jakiegoś blogera ... Od kontrolowania go nie jesteście wy a on jak każdy się z rozlicza ... słyszę już chyba o jego "wałkach" z 3 rok jak nie dłużej ... Gra już trochę i zastanawiam się kto niby go chroni ? PIS ...PO ... SLD czy ... kto ? Dlaczego taki jąkający się "pajac" w czerwonych spodniach w tym kraju jest ponad prawem się was krytykanci pytam ?? KTO GO CHRONI i dlaczego ?

Ja nie mam wątpliwości dlatego po raz kolejny wrzucę coś do puszki bo te puszki są bezpartyjne !! to po pierwsze po drugie nawet gdyby zapier.... z 10% tego co zbierze to i tak będzie to najlepiej i najskuteczniej działająca fundacja !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:05  
Cytuj
Bezkrytyczność to wada. Wady to nie zalety. Sprawa nie rozejdzie się po kościach bo bomba wybuchnie dopiero wtedy gdy poznamy koszty ponoszone przez budżet publiczny. I gdy poznamy zrozumiemy ze finansowaliśmy z dobrego serca i z podatków to co budżet finansować powinien. Przy okazji finansowaliśmy zaplecze narybku działaczy robta co chceta. To wydaje się być najciekawszym zagadnieniem, co ze sztabami? Czy dalej będą kwestować czy kwestowali tylko dla WOSP?
Czas pokaże.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:05  
Cytuj
Dalibor - bardzo dobre podsumowanie.

Ja mimo, że postrzegam WOŚP za bardzo pozytywne zjawisko to nie uważam,że ratuje mi życie w szpitalu.

Gdyby Owsiak sie w ogóle nie urodził, to obowiązek wyposażenia szpitali w sprzęt ciążyłby w całości na budżecie państwa i państwo musiałoby to zrobić. A tak to Owsiak im kupi sprzęt, a oni mają więcej pieniędzy na służbowe obiadki u Sowyumiech.

No ale Owsiak im załatwia kasę, więc ma ich ochronę i dlatego czuje sie bardzo pewny.

Poza tym za przegięcie uważam plucie na ludzi, którzy tylko domagają się uczciwego rozliczenia fundacji z pieniędzy zebranych od ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:13  
Cytuj
CYTAT

Gdyby Owsiak sie w ogóle nie urodził, to obowiązek wyposażenia szpitali w sprzęt ciążyłby w całości na budżecie państwa i państwo musiałoby to zrobić.

Tak jak musi dbać o nasze emerytury, autostrady, kolej, przedszkola, miejsca pracy i wszystko to jest na bardzo wysokim poziomie, głównie dzięki temu, że żaden Owsiak nie wziął się za dofinansowywanie np. ZUS. Według mnie mżonki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Bo jak czytam wasze domysły to wolę posłuchać świadectwa ludzi którzy skorzystali z pomocy WOŚP ... w zasadzie kolegi dziecko dostało od WOŚP pompę do cukrzycy czy jak to się nazywa ... Bo przecież WOŚP to nie tylko szpitale ...
ps.Mam nadzieje że te filmiki to żadem problem ?


Banan to nie są nasze domysły ! To Sąd w Złotoryi nakazał Owsiakowi przedstawienie ksiąg rachunkowych !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:26  
Cytuj
CYTAT

Tak jak musi dbać o nasze emerytury, autostrady, kolej, przedszkola, miejsca pracy i wszystko to jest na bardzo wysokim poziomie, głównie dzięki temu, że żaden Owsiak nie wziął się za dofinansowywanie np. ZUS. Według mnie mżonki.


Mrzonka jest myślenie ze od tego jesteśmy.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:37  
Cytuj
ludzie uzmysłowcie sobie jedną podstawową rzecz - po co jest Owsiak z tą swoją szopką?
Budżet NFZ-tu to 500mld zł rocznie. Owsiak zbierze raptem marne (porównując do budżetu NFZ)50mln i to już jest ogłaszane jest za sukces.
Pozostaje więc pytanie na co marnowane jest te 500mld, skoro 50 mln jest taką manną z nieba?
I Owsiak jest właśnie po to, żeby tego pytania nie zadawać.

A miłośnikom Owsiaka uzmysłowię tylko fakt, że koszty zorganizowania tej szopki przewyższają zebraną kwotę i to znacznie.
O niejasnościach w rozliczeniach między wośp i pozostałymi spółkami/fundacjami rodziny Owsiaków przez grzeczność nie wspomnę.
Nie wspomnę też o tym, że wiele szpitalów uszczęśliwiane było sprzętem, mimo braku fachowców do jego obsługi, bo Owsiak nie był świadom tego, albo udawał, że nie jest świadom, że w wielu szpitalach nie było takiego sprzętu, dlatego, że szpitala nie stać było na zatrudnienie specjalisty do jego obsługi a nie na zakup samego sprzętu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:38  
Cytuj
CYTAT

Mrzonka jest myślenie ze od tego jesteśmy.

A myślisz, że rząd kupując sprzęt dla służby zdrowia robi to z czyich pieniędzy? Właśnie od tego jesteśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Mrzonka jest myślenie ze od tego jesteśmy.

A myślisz, że rząd kupując sprzęt dla służby zdrowia robi to z czyich pieniędzy? Właśnie od tego jesteśmy.



Nie, nie jesteśmy. Od tego co myślisz jest filantropia.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Banan to nie są nasze domysły ! To Sąd w Złotoryi nakazał Owsiakowi przedstawienie ksiąg rachunkowych !


Jaki zapadł wyrok ... wrzuć orzeczenie ... ile lat dostał Owsiak za to że nie pokazał w/w ksiąg ? No bo chyba taki przekręt to dostał i zakazali mu działalności ... NIE ? to płaczcie dalej (nie dajcie do puchy) i potraktujcie go jak szejka Rydzyka i jego ratunek dla stoczni ...

Jeszcze raz to napisze respekt dla wolontariuszy którzy muszą się użerać z podobnymi do was !! A mają z tego tylko satysfakcje że pomogli i dorzucili swoją cegiełkę do uratowania czyjegoś życia !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:43  
Cytuj
CYTAT

Pozostaje więc pytanie na co marnowane jest te 500mld, skoro 50 mln jest taką manną z nieba?
I Owsiak jest właśnie po to, żeby tego pytania nie zadawać.

Trochę sam sobie zaprzeczasz. Gdyby nie było Owsiaka i jego 50 mln sam nie zadałbyś pytania o te 500 mld. Nie miałbyś obrazu skali marnowania publicznych pieniędzy i odniesienia w postaci wspomnianych 50 mln.

CYTAT
A miłośnikom Owsiaka uzmysłowię tylko fakt, że koszty zorganizowania tej szopki przewyższają zebraną kwotę i to znacznie.

No... uzmysławiaj, bo chyba zapomniałeś cokolwiek o tym napisać. Chyba, że uważasz, że wystarczy, że tak uznałeś i jest to dogmatem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 13:02  
Cytuj
To bedzie ciekawe zestawienie rzeczywiście. ~50tys zebrane w mieście jak nasze. Średnio złotówka na głowę. Ile kosztuje zorganizowanie sylwestra w stalowej?

O ile pamiętam WOSP zostawiło średnio przez 20 lat po 20tys rocznie w szpitalu.

Zgaduje ze Sylwester kosztuje więcej niż 20tys....

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 13:21  
Cytuj
Najgłupsze jest to, że rok w rok ta sama dyskusja, te same zarzuty, argumenty etc. Tak jak i w zeszłym roku proponuję odszukać sobie temat WOŚP 2013, poczytać, ponapinać się i wyłączyć. Wszystko co tu jest pisane, oprócz spraw bieżących, sądowych etc. już było, było wałkowane i nikt nie wymyślił tu żadnych ambitnych i błyskotliwych zaczepek. Chociażby temat "Ile WOŚP zebrał, a ile zostawił w naszym mieście" - już wałkowany i dla myślących logicznie nie jest tematem do dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 13:25  
Cytuj
Zostałam wywołana do tablicy http://stalo(...)kiss.gif No... uzmysławiaj, bo chyba zapomniałeś cokolwiek o tym napisać. Chyba, że uważasz, że wystarczy, że tak uznałeś i jest to dogmatem. Liczby nie lżą.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Najgłupsze jest to, że rok w rok ta sama dyskusja, te same zarzuty, argumenty etc. Tak jak i w zeszłym roku proponuję odszukać sobie temat WOŚP 2013, poczytać, ponapinać się i wyłączyć. Wszystko co tu jest pisane, oprócz spraw bieżących, sądowych etc. już było, było wałkowane i nikt nie wymyślił tu żadnych ambitnych i błyskotliwych zaczepek. Chociażby temat "Ile WOŚP zebrał, a ile zostawił w naszym mieście" - już wałkowany i dla myślących logicznie nie jest tematem do dyskusji.


Jest różnica bo jest wyrok sąduumiech
Jest różnica bo za pytania dziennikarza o finanse Owsiakowe karczki
używają przemocy fizycznejneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 15:03  
Cytuj
el banan popatrz na siebie jak ciagle kogos krytykujesz twoj portal jest stalowka net tam jest twoje miejsce tam chwala twoja jedyna partie PO dla mnie owsiak jest zwyklym zlodziejem i tyle niepokazanie ksiag rachunkowych mimo wyroku sadu to co on jest ponad prawem ze wyrecza panstwo i rzad przymyka oko bo nowy podatek na sprzet trzeba dac zona sama sie zatrudnia z wyplata 9 tys to co to jest fakt jakis sprzet daje tylko kto to powinien kupowac my dajac pieniadze w formie nowego podatku czy panswo zabierajac wczesniej nasze skladki to mysle ze zlodziejowi w tym roku braknie na utrzymanie tych swoich spoleczek typu zloty melon no i żony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »