NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
WOŚP 23 finał,
Posty: 14
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 15:26  
Cytuj
Jaki zapadł wyrok ... wrzuć orzeczenie ... ile lat dostał Owsiak za to że nie pokazał w/w ksiąg ? No bo chyba taki przekręt to dostał i zakazali mu działalności ... NIE ? to płaczcie dalej (nie dajcie do puchy) i potraktujcie go jak szejka Rydzyka i jego ratunek dla stoczni ...

Całego orzeczenia nie będę "wrzucał" bo to ok 28 stron, ale przytoczę najważniejsze fragmenty :

# W ocenie sądu, nadesłana a sporządzona przez Dorotę Pilarską w różnych
formatach dokumentacja księgowa, budziła wątpliwości. Sam oskarżony dobitnie
wykazał, że operacja finansowana, oznaczona tym samym numerem (vide k. 851
i 852), w nadesłanej dokumentacji wskazuje różne kwoty. Z zeznań samej Doroty
Pilarskiej wynikał szereg wątpliwości co do możliwości „odczytania” zawartych
w nadesłanej dokumentacji danych (do szeregu kwestii sama główna księgowa nie
była w stanie się jednoznacznie odnieść).

# Dokumentacja ta miała ogromne znaczenie dla oceny zasadniczego, w ocenie sądu, zarzutu Piotra Wielguckiego, sprowadzającego się do, pisząc w uproszeniu, twierdzenia, iż przy .wykorzystaniu firmy ,,Mrówka Cała” i ,,Złoty Melon”, przez transakcje tych podmiotów z fundacją, środki pieniężne pozyskiwane ze zbiórek publicznych trafiają w pewnej części do Jerzego Owsiaka.

Co do Rydzyka to dodaj nowy temat "Rydzyk a cegiełki na stocznie", i będziemy dyskutować !. Na razie skupmy się na temacie WOŚP !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 15:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
Zostałam wywołana do tablicy http://stalo(...)kiss.gif No... uzmysławiaj, bo chyba zapomniałeś cokolwiek o tym napisać. Chyba, że uważasz, że wystarczy, że tak uznałeś i jest to dogmatem. Liczby nie lżą.

Napisałem, że temat był, nie mam zwyczaju powtarzać co roku tego samego osobom, którym nie chce się użyć wyszukiwarki forum. pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 18:44  
Cytuj
Piszecie tu o kosztach jakie ponosi państwo (skarb państwa) na organizacje finału WOŚP. Ciekawe, że tak bardzo to liczycie a nie policzycie ile gminy wpłacają na caritas, ile kosztuje skarb państwa obstawienie meczy piłkarskich? Ciekawe, że TVP ponosi jakieś koszty i kurczowo trzyma program. Polsat lub TVN chętnie by ten finał przejął. Chętnie poniósł by ten "koszt".

Przemawia przez was zawiść, że facet robi dobrą robotę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 21:59  
Cytuj
A powiedział to największy zawistnik na tym forum! O czasy, o obyczaje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 10:54  
Cytuj
WOŚP: 22 mln zł na dziecięcą medycynę ratunkową z ubiegłorocznego Finału

Ponad 22 mln zł na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej przeznaczyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ze środków zebranych podczas ubiegłorocznego 22. Finału. Ostateczne rozliczenie tych wydatków poznamy w czerwcu. W niedzielę 23. Finał.

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia 2014 roku. Zebrane środki - łącznie ponad 52 mln zł - przeznaczone były na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

"Po trwającej rok pracy, większość pozyskanych środków jest już rozdysponowana" - poinformowała w sobotę Fundacja WOŚP w przesłanym komunikacie.

...

Fundacja zastrzega jednak, że ostateczne i kompleksowe rozliczenie wydatków 22. finału przedstawi w czerwcu 2015 roku, ponieważ zgodnie z decyzją Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji WOŚP ma obowiązek złożyć raport z wydania zebranych środków w czasie 1,5 roku od zbiórki

...
Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

CYTAT
el banan popatrz na siebie jak ciagle kogos krytykujesz twoj portal jest stalowka net tam jest twoje miejsce tam chwala twoja jedyna partie PO dla mnie owsiak jest zwyklym zlodziejem i tyle niepokazanie ksiag rachunkowych mimo wyroku sadu to co on jest ponad prawem ze wyrecza panstwo i rzad przymyka oko bo nowy podatek na sprzet trzeba dac zona sama sie zatrudnia z wyplata 9 tys to co to jest fakt jakis sprzet daje tylko kto to powinien kupowac my dajac pieniadze w formie nowego podatku czy panswo zabierajac wczesniej nasze skladki to mysle ze zlodziejowi w tym roku braknie na utrzymanie tych swoich spoleczek typu zloty melon no i żony


Mam pytanie ile dałeś na WOŚP ? Zapewne napiszesz że dawałeś i przejrzałeś na oczy lub inne brednie ... "nowy podatek" kto cie zmusza ?? Miasto daje jakąś kasę na WOŚP ? kto Lucka zmusza brak mu jaj żeby się zachował jak "Endriu" zero syren w "godzinę W" ...Lucek powinien nie dawać i po krzyku jeśli uważacie że to robi ... pisać petycje protestować może jakiś strajk głodowy ? Bezczynność gorsza od faszyzmu !! potluczony



ps.Znam kilku większych złodziei ale to już zostawię na inny temat ...

ps2. polowski i co z tego co wrzuciłeś wynika ? ile dostał pisze że jest czegoś winny ? lub komuś coś ? Myślisz że jeśli nie WOŚP to te firmy nie rozliczają się skąd mają dochody itd ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 11:53  
Cytuj
Z pozdrowieniem dla hejterów umiech


"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 15:22  
Cytuj
ps2. polowski i co z tego co wrzuciłeś wynika ? ile dostał pisze że jest czegoś winny ? lub komuś coś ? Myślisz że jeśli nie WOŚP to te firmy nie rozliczają się skąd mają dochody itd ?[/cytat],

Banan jak dla Ciebie nic z tego nie wynika, to albo jesteś ignorantem, albo nie dociera do Ciebie co jest zawarte w wyroku !. Owsiakowi nikt nie musiał udowadniać winy bo w procesie nie o to chodziło ! To Owsiak pozwał blogera, a nie odwrotnie !
Jeżeli chodzi o wrzucanie do puszki - nie daje na WOŚP od trzech lat ! a finanse WOŚP by mnie nie interesowały, gdyby Fundacja funkcjonowała jak wiele innych tego typu organizacji. Na dzień dzisiejszy pośrednio dopłacam o WOŚP i tego sobie nie życzę, żeby z moich podatków było finansowane coś co jest nie klarowne !.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 18:51  
Cytuj
polowski dopłaty do meczy piłkarskich ci odpowiadają? Czy inne dopłaty z budżetu gminy czy skarbu państwa do imprez, z których zysk idzie do prywatnej kieszeni ci pasuje? Tu przynajmniej dzieci korzystają.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 23:56  
Cytuj
andzrejek źle piszesz dzieci nie skorzystają chyba ze w dużych miastach,tak jak kiedyś pisałem nie jestem przeciw bo robi gość robotę ale niema ludzi do tego obslugowania sprzętu bo polowa szpitali to jest rok 82neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 00:59  
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1035641,title,Lukasz-Warzecha-dla-WPPL-Cyrk-Owsiaka-czyli-nie-dajmy-sie-zwariowac,wid,17167267,wiadomosc.html?ticaid=114239&_ticrsn=5neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 00:59  
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1035641,title,Lukasz-Warzecha-dla-WPPL-Cyrk-Owsiaka-czyli-nie-dajmy-sie-zwariowac,wid,17167267,wiadomosc.html?ticaid=114239&_ticrsn=5neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 01:49  
Cytuj
Ludzie słów do Was brakuje..
WOŚP jest największą akcją charytatywną na świecie!!!!
Czepiacie się Owsiaka za to że w naszych szpitalach większość sprzętu medycznego ma naklejone serduszko????

Jeżeli tak, to niech wszyscy którzy uważają tą akcje za farsę niech noszą w kieszeni karteczkę..


Ja niżej podpisana/y..................
Oświadczam i proszę o poszanowanie mojej decyzji.

W sytuacji wymagającej ratowania mojego życia, bądz jakiejkolwiek innej sytuacji szpitalnej, podczas której wykorzystywany jest sprzęt przez WOŚP, proszę o zaniechanie wszystkich działań, i nie stosowania u mnie aparatury ze znakiem WOŚP. Nie chcę, aby moje życie było zależne od sprzętu finansowanego przez ta organizację.
Dotyczy to również moich dzieci i wnuków.
Nie chcę aby mieli szanse na życie wspierane przez szatańską machinę nakręcaną przez P. Jurka Owsiaka.

Oświadczam że jestem w pełni władz umysłowych.

/.................../czytelny podpis.

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 09:03  
Cytuj
I trochę do przodu i trochę do tylu i ciągle jeden argument i to zdjęcie chorego dziecka neutralny Wzruszające pomieszanie wodogłowia i grania na kojarzeniu emocji z oczekiwaniami.
Juz dzisiaj obywatelu gdy jesteś lub masz chore dziecko i będziesz musiał czekać w kolejce na pomoc ewentualnie nie bedzie cie stać na "działającą" kuracje zacznij wieszać psy na.... no właśnie?

Na karteczce powinieneś przezornie napisać tak:


W sytuacji zagrażającej mojemu życiu bądź zaistnienia jakiejkolwiek potrzeby pomocy medycznej podczas której brak sprzętu medycznego go uniemożliwi lub jego jakość i sposób użycia go ograniczy lub doprowadzi do uszczerbku na moim zdrowiu wnoszę śmiertelny pozew na Państwo Polskie, ZOZ i personel. Do pozwanych wnoszę także skąpych filantropów i nieuczciwych aktywistów. Nie chcę, aby moje życie było zależne od sprzętu finansowanego przez niesprawne instytucje, obsługiwane przez niefachowe kadry, utrzymywane przez szemrane organizację i finansowane przez sknery. Protestują również moje dzieci, wnuki i jużci nienarodzone. Zona niestety kwestuje na budowę przystanku kolejowego.



Oświadczam że jestem w pełni władz umysłowych i oczekuje POPRAWY.

/________________ / odcisk palca




WOSP i tak daje dwa razy mniej niż ludzie.
3/4 z tego staje się możliwe wyłącznie dzięki podatkom i znanym darczyńcom z jednego obozu myśli.
Wiec dlaczego publiczność ma się cieszyć z tego ze kosztuje nas to znacznie więcej niż jest warte?

Łatwiej zrobić...........odwrotnie cool girl

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 09:41  
Cytuj
Tamlin, ja nie chcę płacić na WOSP a płacę. Płacę podatki, płacę abonament telewizyjny, nie mówiąc już o tym że płaciłam na WOSP kilkanaście lat.
Płacę też co miesiąc składkę zdrowotną. Mam prawo wymagać od służby zdrowia, żeby mnie ratowała w sytuacji zagrożenia życia. Przynajmniej teoretycznie chroni mnie Konstytucja.
Może więc sobie WOSP swoje oświadczenie sobie wsadzić do ......swojego portfela. Jednak w proponowanym oświadczeniu jest jedno fantastyczne zdanie
Nie chcę aby mieli szanse na życie wspierane przez szatańską machinę nakręcaną przez P. Jurka Owsiaka.

Czyżby sama orkiestra miała takie zdanie o sdobie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 10:12  
Cytuj
Demaskowanie demagogicznych argumentów jest wręcz zabawneumiech.

Tamlin, przecież wszyscy, którzy optuja za poprawnym rozliczaniem WOŚP z zebranych od ludzi pieniędzy są de facto za tym, aby tego sprzętu było jak najwięcej i aby żadna ofiarowana złotówka nie znikała w niewyjaśnionych okolicznościach.
Twoja wypowiedź: "Albo przymkniecie oko na niejasności w rozliczaniu, albo nie będziecie leczeni" jest zabawna jeśli nawet nie śmieszna.

Konkludując, nieścisłości i luki w sprawozdaniach przynoszą szkody samemu WOŚP, bo część ludzi mając tego świadomość nie ofiaruje nic na tą akcję i zebrana kwota będzie mniejsza niż mogłaby być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 10:21  
Cytuj
W ubiegłym roku odbyła się aukcja WOŚP w szkole muzycznej czy w tym roku będzie taka aukcja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 14:49  
Cytuj
Z przyczyn oczywistych wiadomo że nasza prawica nie bardzo będzie pchała w puchy do kontrolowania pierwsza ale jeszcze chciała by je wydawać ?

Obrazek

A tak między nami nie wzrusza was wydawanie naszej kasy na np. Ochronę Kaczyńskiego ? albo pchanie kasy w niedochodowe górnictwo a tam już idą grube miliardy ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 18:22  
Cytuj
Wszystkim, którzy powołują się na proces w Zgorzelcu i tamtejszy wyrok polecam skonsultować się z kimś wykształocnym z zakresu prawa.

Powołujecie się na prawniczy skandal.

Sprawa dotyczyła naruszenia dóbr osobistych. Zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego (PiS-owcom zalecam wcześniej nauczyć się czytania ze zrozumieniem - u Was sa z tym problemy, a ustawy łatwe nie są w czytaniu) to naruszający dobra osobiste (w tym wypadku "matka kurka") winien był wykazać, iż formułując, wypowiadając, pisząc oszczerstwa na temat Owsiaka nie dopuścił się kłamstwa. Natomiast w tamtejszym sądzie sędzia w sposób skandaliczny nakazał powodowi wykazanie, iż "matka kurka" skłamał. To jawne złamanie art. 24 KC ("Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania,chyba że nie jest ono bezprawne."). W związku z tym wyrok ten jest skandaliczny.

Już śpieszę z tłumaczeniem (min. dla pisowskiego motłochu): zwrot w przepisie "chyba, że" oznacza przerzucenie ciężaru dowodu z powoda na pozwanego (czyli odstępstwo od zasady, iż ciężar dowodu spoczywa na powodzie - art. 6 KC).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 18:47  
Cytuj
Bez żadnego wyroku Owsiak powinien pokazać, że ma czyste ręce. Jeżeli zarzucono mu nieuczciwość, powinien natychmiast udowodnić że jest niewinny. Pieniądze, którymi obraca nigdy nie były i nie są jego. To darowizna na określony cel. On jest tylko organizatorem zbiórki i jako taki ma sie rozliczyć. Skoro tego nie robi to nie ma prawa wołać nadal na ludzi kasy.

Hammurabiemu radzę, żeby z taką samą samą determinacją przeanalizował przepisy jakie obowiązują organizacje publiczne i fundacje w sprawie jawności finansowej.

Każde tłumaczenie Owsiaka przez jego obrońców rozbije się o stwirdzenie: wołacie na nas kasę? to najpierw pokażcie kwity co z nią robicie. Jak nie pokażecie to spadajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 17 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 19:15  
Cytuj
Obrazek

A to wam nie przeszkadza takie wywalanie pieniedzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 19:24  
Cytuj
Elizabet, a kto woła na was ta kasę?!Dają ci którzy chcą dać!A najwięcej "szczekają" właśnie ci, którzy nic nie dają.Dla mnie to nie jest problem czy Owsiak ma coś z tego czy nie.Ja widzę efekty jego działalności i to się dla mnie liczy.Zrób sama zbiórkę pieniędzy na taką skalę i ponieś koszty z własnej kieszeni. Zobaczymy czy ci się to uda...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 19:42  
Cytuj
To może ja zrobie taka zbiórkę. Z góry mówię, że rozliczenia co się stało z Wasza kasa nie przedstawie.

Bardzo proszę wszystkich o hojnośćumiech

A jak wam się nie podoba to pisać mi tu wszyscy oświadczenia, że nie chcecie się leczyc na sprzęcie, który kupie dla szpitalaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 19:56  
Cytuj
Kasandra i Twój komentarz powinien wystarczyć wszystkim, masz rację szczekają ci którzy nic nie dają, a pierwsi w razie wypadku chcieliby korzystać, ale przecież to takie Polskie, nic nie robić i tylko narzekać. Nie powinno to nikogo interesować czy daję czy nie, to tylko moja sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 20:07  
Cytuj
Marek370, to zrób!Jeśli będę widzieć tyle samo sprzętu od ciebie co od Orkiestry, będę zawsze wspierać twoją inicjatywę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 21:04  
Cytuj
hhhhhh i następny przykład czarnego PR-u grającego na kojarzeniu emocji i oczekiwań.
Chore dziecko zastąpiono głodnym dzieckiem. Wskazano winnego.

Odważmy się przypuszczać ze następny WOSP bedzie zbierał na .... bite przez "no tych" rodziców dzieci i maltretowane przez "no tych" mężów żony. Dziękujmy przenikliwości spin doktorów. Pamiętamy o głodnych zwierzętach i wybudujemy z WOSP schronisko.

Ja od dzisiaj solennie obiecuje ze zjem o jednego różanego paczką mniej bo wiem ze ktoś nie pójdzie spać głodny. Teraz gdy już zostałam uświadomiona jak słabą i grzeszną byłam i tak nie przełknęłabym ani kęsa. To moja chrześcijańska wrażliwość jest temu winna. Nie wiem jak inne.

1.800.000.000 w/g Palikota
240 dni ustawowych
2,200,000 dzieci w podstawówkach lub w gimnazjach

1.800.000.000/240=7.500.000/4,400.000=1.70 PLN/dzień nauki

mój paczek jest wart edukacji, byłam niewrażliwą łakomczuchą, czuje się winna...

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »