NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
"pani z przedszkola"`,
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 15:24  
Cytuj
Byłam w kinie teraz stwierdzam przez pomyłkę na filmie albo lepiej gniocie "komedii jakiej jeszcze nie było" pani z przedszkola.

w życiu nawet wrogowi nie poleciłabym pójścia na ten film.


czy był ktoś z was, czy tylko ja mam takie zdanie ??

chciałam poznać wasze zdanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 15:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 21 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 17:14  
Cytuj
byłam i muszę sie zgodzić z Twoja opinią... komedia tylko z nazwy, bo śmiesznego nic w niej nie dostrzegłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 17:38  
Cytuj
temat recenzji filmów w dziale nasze miasto?

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 17:48  
Cytuj
Wiadomym jest, że polska kinematografia to w większości syf, kiła i mogiła. Co więcej, jak już jeden z drugim nakręca 1,5h jakiegoś chu...stwa, to próbują to jakoś sklasyfikować. Film gdzie jest akcja to sensacja, gdzie dreszczyk to thriller, gdzie straszy to horror. Filmy, które nie mają żadnego wyrazu, są mdłe i bezwartościowe w Polsce przyjęło się określać mianem komedii. Ogólnie większość z tych "komedii" powinna należeć do gatunku "nonsens". No, ale z polskim kinem jak z polskim morzem. Wybierasz się na własne ryzyko. Przeważnie nie warto .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 17:50  
Cytuj
stella a Ty co się tak czepiasz? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 18:35  
Cytuj
Ludzie ale przecież wszystkie recenzje były tragiczne, jedynymn plusem miał być pocałuenk dwóch kobit i tyle

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 10:14  
Cytuj
nie chodziło mi żeby z SM zrobić recencję tylko podzielić się opinią. Jeżeli wybierasz się do kina to nie wiem idź na coś innego ewentualnie przeznacz te pieniądze na coś bardziej pożytecznego ;-) bo ja żałuję, chciałam się zapytać czy ktoś był i widział to dziadostwo. Bo jeżeli widzę reklamę w TV komedia roku, komedia jakiej jeszcze nie było, a to co oglądnęłam mija się z celem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 13:26  
Cytuj
Większość Poskich komedii ostatnich lat to komedie jakich jeszcze nie było , a moim skromnym zdaniem to lepiej by było gdyby ich wogóle nie było umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »