NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Komu Platforma N tez wyłączyła kanały?,
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 13:27  
Cytuj
Hej.
Czy mieliście podobny problem z platformą N?
Wypowiedziałem im umowę po upływie terminu. w chwili obecnej mija już drugi tydzień od wypowiedzenia niedawno zaczęły znikac kanały. pozostaje tylko informacja o niewłaściwym podłączeniu dekodera, fakturę oczywiście naliczyli mi za pełen pakiet, a teraz mam może tylko TVP2 hd i kilka innych gorszych.
Zrobiłem zrzuty ekranu i nagrałem film prezentujący zastosownane zmiany i komunikaty. nie zamierzam im zapłacić, będę jak trzeba bronił się w sądzie.
Czy ktoś z was miał podobne przejścia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 13:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
Hej.
Czy mieliście podobny problem z platformą N?
Wypowiedziałem im umowę po upływie terminu. w chwili obecnej mija już drugi tydzień od wypowiedzenia niedawno zaczęły znikac kanały. pozostaje tylko informacja o niewłaściwym podłączeniu dekodera, fakturę oczywiście naliczyli mi za pełen pakiet, a teraz mam może tylko TVP2 hd i kilka innych gorszych.
Zrobiłem zrzuty ekranu i nagrałem film prezentujący zastosownane zmiany i komunikaty. nie zamierzam im zapłacić, będę jak trzeba bronił się w sądzie.
Czy ktoś z was miał podobne przejścia?


1. Nie ma już platformy N, jest nc+.
2. Wypowiedziałeś im umowę po upływie terminu. Terminu na co?
3. Jeśli wyłączają kanały to komunikat w TV jest "kanał niedostępny" i informacja co zrobić, by wykupić kanał/uzyskać uprawnienia. Zatem jeśli masz informację o niewłaściwym podłączeniu dekodera to wygląda na to, że rzeczywiście masz źle podpięte kable do dekodera lub coś nie tak z anteną. Wejdź w Setup i sprawdź parametry w Mierniku sygnału.
4. Ja mam nc+ i mi nie wyłączono żadnych kanałów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 15:56  
Cytuj
Też tak Miałem. Jeśli cześć kanałów odbiera,a część nie,to na 100% masz uwalony konwerter.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »