NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
po co te kłamstwa kościoła????????,
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 23:52  
Cytuj
spartan88 "~ziom ja widze jedno - do powiedzenia najwiecej maja ci co i tak nic nie robia dla innych - no ja sie pytam? kto z was cos zrobil dla zwalnianych osob? a jedno - co maja zrobic ksieza dla tych ludzi? wypowiadaja sie ci ktorzy nic by na ich miejscu nie zrobili - wiec po ..uj sie odzywacie wogole? ja wciaz czekam na odpowiedz - kto z was zrobil lub zamierza zrobic co kolwiek dla ludzi zwalnianych z pracy?? poki co ani jednego pomyslu? najlepiej jest mowic ze ten zly, tamten zly, ale jak przychodzi co do czego to mowicie - ze dobrze im tak - ze ich zwolnili - wtedy przestaje sie liczyc co kolwiek. wazne zeby "mi" bylo dobrze...no co moze ktos zaprzeczy temu co mowie? "

tak ja zaprzecze i to bardzo!!!
po pierwsze co ty człowieczku mozesz zrobic?????
po drugie :jak zawsze ludzi zostawili z problemami i maja daleko w d...e
po trzecie co ta "demonstracja"wiary da??????
po czwarte nie wiem czy widzisz to ale kościół katolicki w polsce tylko czeka na problemy prostych ludzi bo dla nich to kasa!!!im wiecej problemów maja ludzie tym wiecej kasy na tacy!!!ale oni sami nic nie robia zeby pomóc!!!
idz do kosciola powiedz ze zwolnili cie z pracy i nie masz kasy a chciales wziąć ślub!!!udzieli ci za darmo czarna mafia???????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 23:52  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 01:52  
Cytuj
Z tego co widzę temat został "przycięty" przez administratora.

Co ty zrobiłeś dla poprawienia doli zwalnianych pracowników z powodu światowego kryzysu gospodarczego, którego przyczynami są operacje finansowe na amerykańskim rynku hipotecznym, że drwisz sobie z drogi krzyżowej, odprawionej w SW, śmiejesz się z "akcji ratunkowej" miejscowego kościoła katolickiego?

Czyli można sobie dopiero szydzić z akcji kleru dopiero wtedy gdy ktoś udzieli pomocy zwolnionym pracownikom . Z samego pomysłu już nie, z żerowania na niedoli człowieka ,wykorzystując jego trudną sytuację życiową aby mamić go pomocą z nieba i napędzać wiernych kościołowi, wymyślając jakąś sztafetę z krzyżem po mieście. To są takie same zabiegi jak działania wszelkiej maści szarlatanów- uzdrowicieli, którzy wykorzystują pewne mechanizmy psychologiczne w umyśle człowieka chorego na śmiertelną chorobę( samookłamywanie się), wyciągają od niego pieniądze w zamian za oferowanie cudownych leków, zabiegów, które przywrócą go do życia, uzdrowią jego ciało, pokonają chorobę , z którą nie potrafi sobie poradzić medycyna stosująca osiągnięcia wiedzy naukowej.
Ciekawa logika.

No ja takiej pomocy udzieliłem, równie skutecznej co hasanie po mieście za krzyżem. Powiedziałem człowiekowi, który skończył 61 lata i znalazł się na bruku, żeby się nie martwił, statystycznie zostało mu 10 lat życia, jak będzie miał więcej szczęścia to tylko parę lat ,tyle jeszcze wycierpi i wtedy jego wszystkie problemy się skończą, będzie cieszyć się życiem wiecznym u boku Pana. Problemy koniunktury na rynku maszyn budowlanych nie będą go już prześladować ani żadne inne np. impotencja ,urząd skarbowy czy fatalna gra Stali w piłkę nożną. Nie muszą dodawać , że humor mu się całkowicie odmienił, nabrał do bieżących wydarzeń zdrowego dystansu.

Należysz prawdopodobnie do tych osób, które stawiają prymat działania nad jego sens, które będą robić rzeczy najbardziej idiotyczne, aby móc powiedzieć, że coś zrobiły, kiedy problem zaistniał, osób , które mają wolę działania lecz umysł słaby, i tym się potem bronią, coś robiłem.

Ciekawa forma zaprzeczania. Zaprzeczanie przez pytania- tak literacka.

 
 
 
 
~~+++++++
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 12:48  
Cytuj
kajko masz rację! Jest to zimne , cyniczne wykorzystywanie sytuacji ludzi, którzy znaleźli się w krytycznym położeniu.Ludzie (w czarnych sutannnach), żyjący w luksusie ośmieszają biednych, naiwnych ludzi wodząc ich po mieście.Takie procesje chodziły dawno, dawno temu ...po polach w czasie suszy i błagały Boga o deszcz.Kaznodzieje zatrzymali się w czasie! Jest to zwykła manipulacja a komu ona ma służyć , wszyscy MYŚLĄCY wiedzą.

 
 
 
 
~~adad
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 13:17  
Cytuj
"wszyscy MYŚLĄCY wiedzą"

Ty się do nich nie zaliczasz.
Nikt ci nie każe łazić do kościoła, nikt ci nie każe się modlić, nikt ci nie każe dawać na tace więc zamilcz i popatrz na siebie. Podejrzewam też, że nikt ci słuchawek do uszu nie przykleił i na radiu nie ustawił pewnej stacji radiowej i nie przywiązał do fotela żebyś oglądał wiadomą stację telewizyjną. Ale taka moda żeby sobie poszczekać na kler i wierzących. Jesteś trendyumiech Ty i tobie podobni ynteligentni.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »