NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
firma odzyskiwanie wyzszych odszkodowan opinie, odszkodowania
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 21:01  
Cytuj
Dostalem zanizona wycene wartosci odszkodowania od ubezpieczyciela z ubezpieczenia oc sprawcy Prosze o opinie i namiary dobrych firm zajmujacych sie sciaganiem wyzszych odszkodowan

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 21:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 08:35  
Cytuj
po prostu napisz odwołanie.
W większości przypadków pierwsze odwołanie jest skuteczne.

Jeśli to nie zadziała - wtedy zleć to firmie.
Po prostu szkoda im odpalać prowizję umiech

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 10:55  
Cytuj
Watpie, że odwołanie cokolwiek da. Zalezy jakie masz auto, ale najlepiej robic bezgotówkowo. Mi też chcieli dać smiesze pieniądze, to wstawiasz auto do ASO albo jakiegos dobrego warsztatu i nagle z 3 tys sugerowanych robi sie na ponad 10 tys faktur i musza zaplacic. Nie chcą dać tysiaka więcej to zapłaca 3x tyle umiech
Btw na szkodzie nie nazarabiasz, to nie ma sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 12:07  
Cytuj
biuro odszkodowań w budynku Mostostalu-6 piętro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 12:16  
Cytuj
Masz gotowe pisma na necie, albo bezgotówkowo, albo pisz odwołanie zwykle pomaga

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 13:48  
Cytuj
Dzieki za podpowiedzi chce jeszcze dodac ze jest to szkoda calkowita narazie dostalem smsa od agenta z proponowana kwota ktorej nie akceptuje Nie mam jeszcze kosztorysu ale wydaje mi sie ze zawyzyli cene wraku i wogole nie patrza na lepsze wyposarzenie od standardowego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 14:12  
Cytuj
Ja też miałem przypadek, że firma złom, przy szkodzie całkowitej wyceniła na 3tys, ok 6 tys wypłacili po paru dniach.Ja znalazłem kogoś kto odkupił złom za 1500zł, wysłałem odwołanie z kopią umowy i żądaniem zwrotu różnicy, wypłacili, ale trwało to 2 miesiące, bo odpowiadali prawie po 30 dniach. Ale akurat ich wycena była bliska rzeczywistości, tylko złom wycenili za bardzo.
Poproś ich o kosztorys, na podstawie którego zrobili wycenę. Zadzwoń do Rzecznika Ubezpieczonych - do konsultantów (ciężko się dodzwonić). Odwołuj się. Firmę może i warto ale przy dużej różnicy między wyceną a wartością auta przed wypadkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 17:16  
Cytuj
A niezalezny rzeczoznawca ile bierze w stalowej z dojazdem 20km wie ktos moze albo czy samo przedstawienie zdjec mu wystarczy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 19:07  
Cytuj
Niestety wyposażenie może być trudne do udowodnienia, przerabiane w rodzinie i robili problemy i skońćzyło się sądem. Rzeczoznawca to 200-400 złotych, pocieszające że jak chodliwy model to często ubezpieczyciel daje numer kontaktowy handlarzowi który w tej cenie odkupi wrak.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 16:26  
Cytuj
wracając do tematu : od jakiegoś czasu w budynku na przeciwko PKS gdzie znajduje się Biedronka istnieje nowo otwarte biuro ubezpieczeniowe, panie miłe i kompetentne, z tego co się orientuję służą one również pomocą odnośnie odszkodowań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »