NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Złoto/Srebro naprawa i skup, Szukam informacji gdzie sprzedać lub naprawić biżuterię
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 09:37  
Cytuj
Mam trochę niepotrzebnego złota i srebra oraz biżuterii do naprawy a ponieważ cena złomu jest nieopłacalna mam kilka pytań:
1.Gdzie można solidnie i za przyzwoitą cenę naprawić np. zerwany łańcuszek? (Jakiś czas temu pękł mi pierścionek zaręczynowy z Apartu. Dałam go do naprawy do złotnika na Edukacji i kosztowało to 60 zł ponieważ był z brylantem - jako, że się nie znam nie wiem czy to dobra cena czy za duża). Nie wiem też czy można gdzieś takiej naprawy dokonać zostawiając w rozliczeniu np. kawałek porwanego złotego łańcuszka. Analogicznie czy można gdzieś naprawić srebro.
2.Czy można gdzieś sprzedać porwane złoto lub dobre srebrne pierścionki w cenie lepszej niż cena złomu?
3.Czy można gdzieś nieodpłatnie sprawdzić i wycenić/sprzedać duży kamień z pierścionka, prawdopodobnie rubin?

Interesują mnie przede wszystkim stalowowolscy jubilerzy ale także z okolicznych miejscowości, osoby prywatne czy np. skupy internetowe. Najdalej mogę pojechać z tym do Krakowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »