NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet - dostawca,
Posty: 6
Dołączył: 1 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:40  
Cytuj
Witam, od niedawna mieszkam w Stalowej Woli i chciałbym zapytac jakiego dostawcę internetu polecacie. Poniewaz z tego co się orientuję, to wybór jet dość spory, więc interesują mnie Wasze opinie na temat dostawcy i efektywności oferowanych usług (prędkości). Mam również pytanko do tych , którzy korzystają z mobilnego net-a (tj. np bleconnect) jak ten sprawdzają się w tym mieście. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:45  
Cytuj
Zależy gdzie mieszkasz, ale generalnie polecam Stella - internet z kablówki, jeżeli masz taką możliwość. O radiówkach zapomnij, dzieciaki się dopiero uczą jak się takie coś robi jezyk O internecie mobilnym typu I-plus itp. też lepiej zapomnieć, bo to porażka na całej linii.
Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Zależy gdzie mieszkasz, ale generalnie polecam Stella - internet z kablówki, jeżeli masz taką możliwość.


Z tego co wiem to tylko z "kablówek" w grę wchodzi "DIANA" (czy jakos tak). ps. dzieki za podpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~HSDPA
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Zależy gdzie mieszkasz, ale generalnie polecam Stella - internet z kablówki, jeżeli masz taką możliwość. O radiówkach zapomnij, dzieciaki się dopiero uczą jak się takie coś robi jezyk O internecie mobilnym typu I-plus itp. też lepiej zapomnieć, bo to porażka na całej linii.
Pzdr.


a korzystałeś kiedyś z internetu HSDPA (iPlus, PlayOnline, Blueconnect) ? jeśli nie to nie wypowiadaj się publicznie, ja miałem internet od różnych dostawców, teraz mam HSDPA w Play-u i nie ma porównania jeśli chodzi o prędkość transmisji i stabilność pracy, tudzież koszta utrzymania.

 
 
 
 
~~informer
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Zależy gdzie mieszkasz, ale generalnie polecam Stella - internet z kablówki, jeżeli masz taką możliwość. O radiówkach zapomnij, dzieciaki się dopiero uczą jak się takie coś robi jezyk O internecie mobilnym typu I-plus itp. też lepiej zapomnieć, bo to porażka na całej linii.
Pzdr.


napiszę twoim językiem żebyś zrozumiał dzieciaku: Stella to porażka, zapomnij o niej, jeśli już kablówka to Diana.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
a korzystałeś kiedyś z internetu HSDPA (iPlus, PlayOnline, Blueconnect) ?

Tak, z i-Plusa pod koniec ubiegłego roku. Za 50 zł/m-c rewelacja... Nie pieprz głupot jezyk
CYTAT
napiszę twoim językiem żebyś zrozumiał dzieciaku: Stella to porażka, zapomnij o niej, jeśli już kablówka to Diana.

Napiszę Twoim językiem synu, żebyś pojął: Diana to qpa, zapomnij o niej, a specjalistów mają twojego pokroju... dzieciaku. Czy to nie im się sprzęty za w chooy kasy popaliły w czasie burzy? chytry Może znasz szczegóły i opowiesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:49  
Cytuj
Wie ktoś może jak jest z internetem w Playu. Byłem ze 3 miechy temu w salonie to powiedzieli, że w Stalowej nie ma jeszcze zasięgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~user
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
Wie ktoś może jak jest z internetem w Playu. Byłem ze 3 miechy temu w salonie to powiedzieli, że w Stalowej nie ma jeszcze zasięgu.


ot np. ja w tej chwili korzystam z Playa - prędkość do 125 KB/s (1 Mbit/s), miesięcznie płacę 40 zł, jestem użytkownikiem trzeci miesiąc, jestem zadowolony good
z wad ograniczenie transferu 5 GB miesięcznie - dla mnie wystarcza bo nie zużywam nawet połowy, oraz na razie zasięg ograniczony ale sukcesywnie zwiększany.
aha, korzystam w Stalowej.

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 22:03  
Cytuj
Umowę na rok podpisałeś ?? 5GB to wcale nie tak mało inne sieci za 60 zł oferują 1 GB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~user
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Umowę na rok podpisałeś ?? 5GB to wcale nie tak mało inne sieci za 60 zł oferują 1 GB.


umowa na 18 miesięcy, do tego modem USB za 1 zł uśmiech

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 08:47  
Cytuj
Ja mam w Dianie i nei narzekam.
Przedtem miałe mstelle i idiotyzm na całej lini - podpinam laptopa - na nowo instalacja, podpinam inną płyte główną - zaś instalacja i telefony.
Jakieś głupie zabezpieczenia - to jest dobre dla kogos kto kupił kompa i nie zamierza go zmieniac 5 lat.
W dianie za to podpinam jaki chce komputer pod router i mam spokoj.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Przedtem miałe mstelle i idiotyzm na całej lini - podpinam laptopa - na nowo instalacja, podpinam inną płyte główną - zaś instalacja i telefony.
Jakieś głupie zabezpieczenia - to jest dobre dla kogos kto kupił kompa i nie zamierza go zmieniac 5 lat.
W dianie za to podpinam jaki chce komputer pod router i mam spokoj.

Twoja znajomość tematu mnie powaliła good. Zapomniałeś dodać, że w Dianie nie musisz nawet wpisywać żadnych adresów i innych danych, po prostu wkładasz kabel i jesteś szczęśliwym użyszkodnikiem internetu, nie tak? chytry A durne zabezpieczenia w Stelli tylko utrudniają życie... Brawo! Dzieci Diany są jak dzieci Neostrady ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 09:47  
Cytuj
Też polecam net z Diany umiech Mam od paru lat i nie narzekam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 18:47  
Cytuj
sprzedam najtanszy internet
Zestaw startowy "Play Online na kartę" 60GB na rok


NOWY!!


W zestawie znajdziesz kartę SIM z aż 60 GB na transfer danych do wykorzystania przez rok.

Jeśli wcześniej wyczerpiesz limit, możesz zawsze doładować swoje konto uzyskując dzięki temu super bonusy na transfer danych.

Aby skorzystać z oferty nie musisz podpisywać umowy. Po prostu za cały zestaw płacisz jednorazowo i przez cały rok korzystasz z Internetu, nie martwiąc się o comiesięczne rachunki.

Policz najtanszy internet w PLAY 45 pln/abonament miesiecznie kupujac ten starter wychodzi ze masz internet za 30pln miesiecznie predkosc 1 mega

czy znajdziesz gdzies taniej?
K o n t a k t :
- Tel.: 791256530

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
sprzedam najtanszy internet
Zestaw startowy \"Play Online na kartę\" 60GB na rok


NOWY!!


W zestawie znajdziesz kartę SIM z aż 60 GB na transfer danych do wykorzystania przez rok.

Jeśli wcześniej wyczerpiesz limit, możesz zawsze doładować swoje konto uzyskując dzięki temu super bonusy na transfer danych.

Aby skorzystać z oferty nie musisz podpisywać umowy. Po prostu za cały zestaw płacisz jednorazowo i przez cały rok korzystasz z Internetu, nie martwiąc się o comiesięczne rachunki.

Policz najtanszy internet w PLAY 45 pln/abonament miesiecznie kupujac ten starter wychodzi ze masz internet za 30pln miesiecznie predkosc 1 mega

czy znajdziesz gdzies taniej?
K o n t a k t :
- Tel.: 791256530




(...)- Pakupisz pan lornietku z noktowizorem?goodok

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~goga
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 11:13  
Cytuj
Także polecam Dianeumiech

 
 
 
 
~~Piotr
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 11:20  
Cytuj
Także polecam Stelle-odpukać nigdy nie miałem najmniejszych problemów.A na innego operatora nie nadaję a korzystałem z usług innych.

 
 
 
 
~~zorietowany
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 11:35  
Cytuj
Wiecie co dla mnie dostawcy pokroju DIANA, STELLA, itp itd to jest chlam jakich malo niedosc ze ceny maja jakies z kosmosu wziete to jeszcze zapewne jak znam zycie to niepelna predkosc daja, natomiast IPLUS itp to tez chlam bo placisz kase i tylko mozesz powiedzmy 5 gb wykorzystac co za paranoja mlotek w sumie moim skromnym zdaniem NETIA ma nawet ciekawa oferte ale upc ma tez bardzo dobra oferte 2Mb\s placisz 69 zl i to jest juz fajny internet a nie dziadostwo z telewizji kablowych lecz niestety upc nie ma jeszcze w stalowej a szkoda wtedy moze i polepszyla by sie oferta i jakosc innych dostarczycieli

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 13:51  
Cytuj
~~zorietowany 2 Mb/s w Dianie kosztuje 70 zł, a w godz. 23.00-11.00 masz podwójną prędkość czyli 4 Mb/s! Wysyłka w Dianie to 512 kb/s a w UPC 384kb/s. A poza tym to chyba jesteś słabo zorientowany bo UPC to też telewizja kablowa...

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 15:31  
Cytuj
Ja równiez polecam Dianę, moja mama mieszka w bloku i ma taką możliwość, jest bardzo zadowolona, jest tanio, do tego jeszcze telewizja i mozna wziąć telefon, cały pakiet to o.k. 100 zeta, a jka chcesz podpiąć jescze 1 czy 2 kompy nic dodatkowo nie palcisz. umiechumiech

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2009r. 18:59  
Cytuj
Wyciągam temattroche gdyż przymierzam się do zmiany dostawcy. CoverNet - interesowały by mnie opinie użytkowników tej sieci. Chodzi dokładnie o to czy prędkość ściągania jest taka sama bądź zbliżona do prędkości wysyłania? Czy nie ma częstych zwisów i "zmuleń" sieci? Jeżeli są jakieś awarie to jak szybko są naprawiane? Ogólnie zależy mi na opiniach użytkowników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 09:41  
Cytuj
zadne diany . stelle radiowki tylko TP i NEOSTRADA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:00  
Cytuj
tylko neostrada good

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »