NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Lakiernik samochodowy,
Posty: 49
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 23:26  
Cytuj
Witam
Pisząc to jeszcze mam drgawki z powodu tego co zrobiłem mojemu autku. Ahhhh. Potrzebuje pilnie lakiernika , dobrego lakiernika , który zamaluje powstałe rysy(troszke zderzaka i dość duża rysa z boku sciana). Kogo polecacie w Nisku , Stalowej, bo chyba umre.
I może orientujecie sie ile taki lifting trwa i czy jest sens brania się za to w taką pogodę. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 23:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 10:53  
Cytuj
Hej
Polecam Ci z czystym sumieniem baze PKS w Stalowej Woli na przeciwko cmentarza przy Ofiar Katynia. Lakierowali mi kilka lat temu obtarcie drzwi w autku oraz tylni zderzak. Jestem zadowolony. W tamtym tygodniu malowali mi błotnik przedni do motocykla gdzie była mała wgniotka. Lakiernik zna się na swej pracy świetnie bo efekt końcowy naprawdę super.Cena też mnie mile zaskoczyła. Tak więc polecam Ci ich bo to co robią to kawał dobrej roboty.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 10:56  
Cytuj
polecany jest tez slomiany w nisku, mi tez robil 2 elementy w aucie rok temu (akurat w styczniu wiec pogoda tu nie ma nic do rzeczy bo lakieruje sie w lakierni a nie na parkingu) i wszystko wyglada jak do tej pory idealnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 13 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 22:00  
Cytuj
jeśli chodzi o profesjonalną naprawę i lakierowanie w okolicy to Car-Color Słomiany w Nisku !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 23:15  
Cytuj
mateusz czy to czasem nie chodzi o audi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »