NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie się podziali handlarze z Bułgarii? , w dzisiejszą sobotę galeria tanio-tanio świeciła pustkami.Co się stało z handlarzami z Bułgarii?
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 22:57  
Cytuj
Ktoś wie, czemu tak mało Bułgarów na hali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 22:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 23:03  
Cytuj
Pojechali po towar, jadą całą ekipą i biorą całego tira ciuchów a potem można kupić u nich dużo taniejumiech albo wolne dziś mieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 23:12  
Cytuj
Niemozliwe:/ a swoją drogą jak wyglądają aktualnie u nich ceny? Nie byłam tam wieki wieków, teraz jak się trafi na promocje w sieciówkach to cenowo chyba nie odbiegają od potocznego Rumuna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 23:17  
Cytuj
Może i nie ale sieciówka musi opłacić zusy, srusy i inne podatki stąd też wyższe ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 23:51  
Cytuj
Dlatego piszę o promocjach i przecenach (do jutra w house i cropp wszystko -40% ekstra torebka wychodzi za 60 zł, a pamiętam dwa lata temu rumun za całkiem ładny model krzyknął mi 95good). Sieciówki na zusy srusy zarabiają sprzedając ciuchy w cenach regularnych, które i tak zawsze ktoś kupi. Kogo nie stać idzie na rumuna albo czeka na wyprzedaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 23:54  
Cytuj
Ale majtek w sieciówce za 2 zeta to chyba nie dostanieszjezyk Dziś była ładna pogoda i aż dziw że ich było mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 00:11  
Cytuj
No właśnie. Pytałam jednej z nich czemu tak ich mało i wyprzedawali jakieś końcówki.Tylko się pod nosem uśmiechnęła.Więc mnie to ciekawi..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
Ale majtek w sieciówce za 2 zeta to chyba nie dostanieszjezyk Dziś była ładna pogoda i aż dziw że ich było mało.


No nie dostanę, ale od tego stoją jeszcze na rynku Polacy, a swoją drogą po 2 zł majtek u Bułgara już dawno nie ma. Po 3-4 mieli około 1,5 roku temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 09:58  
Cytuj
I oby tego bydła było jak najmniej...

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 10:07  
Cytuj
A czego tak ostro? Przecież nikt tam nikomu nie każe chodzić i kupować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 10:16  
Cytuj
Po pierwsze gacie za 2-4zł kupicie choćby w Textil Markecie - proste, ale niby cottona 100%. Po drugie z towarem to jest tak u Bułgarów, że duża część tych ciuchów jest z polskimi metkami, więc oni za daleko po towar nie jeżdżą :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 10:21  
Cytuj
Urząd Celny, ZUS, skarbówka powinna to bydło skrupulatnie kontrolować co sobotę. Polaka dziłającego legalnie ZUS się nie pyta czy ma z czego zapłacić 1100. Ma płacić i ch.j.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 10:41  
Cytuj
CYTAT (combos)
I oby tego bydła było jak najmniej...


Przypomnę Ci, że Polacy również tak handlowali. Czyli pisząc w twoim stylu nasze bydlaki też handlowali w Rumunii, Bułgarii, Czechosłowacji. Wielu naszych dzisiejszych biznesmenów oficjalnie pracowała w HSW a wszystkie urlopy i zwolnienia lekarskie spędzała na tzw. karuzeli. Zapytaj rodziców jak jesteś zbyt młody żeby o tym wiedzieć.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 10:44  
Cytuj
Towar to oni kupują w Polsce a co roku o tej porze większość wyjeżdża do Bułgarii. Wrócą gdzieś w marcu po prostu twierdzą,że im się nie opłaca w zimie stać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 11:22  
Cytuj
Bułgarzy jak to ich nazywacie pojechali do siebie... Zrobili to już w grudniu i stopniowo wyjeżdżali. Wrócą początkiem marca bo dla nich zaczyna się nowy 'sezon'. I dla mądrych którzy twierdzą ,że kupują całe tiry co jest buahah śmieszne to informuję ,że towar biorą spod Warszawy bądź z samej Warszawy.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 11:52  
Cytuj
Wólka Kosowska pod Warszawą - największe magazyny chińskie w tej części Europy. Dają pracę całej gminie - nikt tam nie narzeka na Chińczyków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 12:05  
Cytuj
qzer i PeiHa- jedyne sensowne i prawdziwe odpowiedzi na temat. Po żaden towar nie pojechali, bo przez tyle czasu co ich już nie ma, to by chyba musieli go wieźć na platformie razem z turbiną ;/ Wiem co nie co o nich, bo mam kilku znajomych Bułgarów, którzy tu handlują i bartomix- dla twojej wiadomości- są tu legalnie i mają pozwolenie na handel, więc na przyszłość jak czegoś nie wiesz to dopytaj najpierw u jakiegoś swojego "bydła".

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
Wólka Kosowska pod Warszawą - największe magazyny chińskie w tej części Europy. Dają pracę całej gminie - nikt tam nie narzeka na Chińczyków.


Miałem właśnie pytać skąd biorą tak tani towar, czy przypadkiem nie z Wólki Kosowskiej, to mnie ubiegłeś odpowiedzią jezyk

Zapytam z ciekawości jak wam się noszą te ciuchy ? Nie rozlatują się w praniu albo w butach noga się nie poci ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 12:54  
Cytuj
Miałem właśnie pytać skąd biorą tak tani towar, czy przypadkiem nie z Wólki Kosowskiej, to mnie ubiegłeś odpowiedzią jezyk

Zapytam z ciekawości jak wam się noszą te ciuchy ? Nie rozlatują się w praniu albo w butach noga się nie poci ? [/cytat]

Polacy dokładnie ten sam towar sprzedają w sklepach i na hali więc pytanie chyba jest do większości mieszkańców - no chyba że ktoś ubiera się w "firmowej" sieciówce u pana P.(takie firmowe jak u Bułgarów)good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
qzer i PeiHa- jedyne sensowne i prawdziwe odpowiedzi na temat.


Ja też napisałem w podobnym tonie odpowiedź :cwaniak:

Co do magazynów Chińszczyzny spod Warszawy to tak jak pisałem, sporo jest tam towarów made in poland :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
I oby tego bydła było jak najmniej...


Nie zapominaj że handlują tam też Polacy. Skoro my Polacy to bydło to kim Ty jesteś? Zresztą chyba nikt nikogo nie zmusza to robienia zakupów na hali targowej. Wolny kraj-wolny wybór !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 13:20  
Cytuj
Po pierwsze popatrzcie na ich samochody. W większości polskie blachy mają. Po drugie "bydło" - no niech ci będzie tylko pomyśl teraz o całym "polskim bydle" które tak samo pojechało np. do Anglii tak samo pracować i zarabiać pieniądze bo u nas jest źle. Jak nazywasz ich bydłem to pomyśl o o naszych którzy tak samo są na całym świecie bo w kraju jest źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 13:41  
Cytuj
Po pierwsze
Wystarczy porównać Polaków mieszkających w Londynie czy Paryżu z Bługarami czy Rumunami tam mieszkającymi.

Po drugie.
Prawda jest taka że sprzedają te same produkty co Polacy po znacznie niższych cenach, bo mają wyebane na wszelkie kontrole, czy to skarbowe, czy celne. Może jeden na 20-30 sprzedających majakąś jednoosobową firemkę. Odpadają, ZUSY, podatki, placowe. A nierobom ze skarbówki łatwiej u.ebać Polaka zamieszkałego w Stalowej Woli niż ćapatego który nawet nie ma w Polsce miejsca stałego ponbytu.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 17:07  
Cytuj
Bartomix.. Porównaj sobie Polakow zza granicy z Bułgarami ale zwróć uwagę tylko na tych Polakow którzy siedzą tam kilka miesięcy w roku gora 8mcy zarabiając na utrzymanie rodziny w ojczyźnie. Oni Bułgarzy - nie bydle, nie Rumunii. Pracując tu zarabiają na rodzinę w Bułgarii tam inaczej niż u Nas syn musi zająć się rodzicami na starość mimo iz ma własną juz rodzinę. Niektórzy dwa razy w roku zjeżdżają do swojego kraju inni raz w roku. Ciekawe ze wynajmują tu mieszkania, domu maja zarejestrowane samochody oplacaja placówek jak i płacą rezerwację miesięczne swojego miejsca. Wiec muszą podać swoje dane. Maja ten sam towar co Polacy nie raz o polowe taniej czasem jest to różnica 20-30% w cenie. Chociaż są Polacy co narzucają sobie 100% na towar. Bo sprzeda jedno dwa i ma zysk.
Po reszta kto był na Wólce w hurtowni wie ze biorąc karton paczkę w zależności od sposobu pakowania danej rzeczy jest taniej niż kupowanie w nurcie ale wybieranie konkretnych rozmiarów.

Mam sklep z odzieżą a mimo to mam tez w soboty dwa stoiska właśnie na "bułgarach" i to ze ktoś jest innej narodowosci czy ma inny kolor skory nie należy oceniać powierzchownie. Polak jak dostanie mandat o nieć świata a podobno taki uczciwy raban później w urzędach. A oni dostaną mandat to wiedza ze i tak zarobia i ba mandat i na zycie . wiedza ze muszą zapłacić i nieobwiniaja innych o to.
Nie bądź takim rasistą hmm może nacjonalista bo ostatnio cos modne to się robi

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Wólka Kosowska pod Warszawą - największe magazyny chińskie w tej części Europy. Dają pracę całej gminie - nikt tam nie narzeka na Chińczyków.

Magazyny chińskie ale jest też dużo tureckiej i polskiej odzieży. Ciekawei tam jest, kto był i zobaczył to wie o czym piszę, po prostu wypad do Wólki trzeba przeżyć hehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »