NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie się podziali handlarze z Bułgarii? , w dzisiejszą sobotę galeria tanio-tanio świeciła pustkami.Co się stało z handlarzami z Bułgarii?
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:06  
Cytuj
Dagmara. Nie ma co się sprzeczać, bo ani Ty mnie nie przekonasz, ani ja Ciebie.
Życzę miłego wieczoru i oby nie żyło nam się gorzej umiech

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:06  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:42  
Cytuj
I vica versa.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (combos)
I oby tego bydła było jak najmniej...


Przypomnę Ci, że Polacy również tak handlowali. Czyli pisząc w twoim stylu nasze bydlaki też handlowali w Rumunii, Bułgarii, Czechosłowacji. Wielu naszych dzisiejszych biznesmenów oficjalnie pracowała w HSW a wszystkie urlopy i zwolnienia lekarskie spędzała na tzw. karuzeli. Zapytaj rodziców jak jesteś zbyt młody żeby o tym wiedzieć.


Andrzejku ch**j mnie obchodzą i jedni i drudzy mam garaż przy torach i w sobotę muszę sie wk*rwiać żeby dojechać do swojego garażu bo bydło lezie jak święte krowy otumanione przez rozdarte mordy paciatych brudasów.

Aaa i z tego co mi wiadomo jestem starszy od ciebie młokosie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I oby tego bydła było jak najmniej...


Nie zapominaj że handlują tam też Polacy. Skoro my Polacy to bydło to kim Ty jesteś? Zresztą chyba nikt nikogo nie zmusza to robienia zakupów na hali targowej. Wolny kraj-wolny wybór !


wolny ale dlaczego maja mnie ograniczac w dojazdu do garażu niech wypi*rdalaja na błonie albo na kacze doły tam mogą brudzić dowoli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze popatrzcie na ich samochody. W większości polskie blachy mają. Po drugie "bydło" - no niech ci będzie tylko pomyśl teraz o całym "polskim bydle" które tak samo pojechało np. do Anglii tak samo pracować i zarabiać pieniądze bo u nas jest źle. Jak nazywasz ich bydłem to pomyśl o o naszych którzy tak samo są na całym świecie bo w kraju jest źle.


koleżko pierw przyjedz w sobotę na rynek na teren za pamą wtedy sam ocenisz ich zachowanie jak mi nie wierzysz a później się wypowiadaj... zobaczymy co stwierdzisz po tym jak wygląda teren po nich chyba że piszesz bo dla nich pracujesz bo jak wiadomo mi może nie wszystkim oni rejestrują firmy na naiwnych polaczków żeby uniknąć odpowiedzialności...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
CYTAT (combos)
I oby tego bydła było jak najmniej...


Andrzejku ch**j mnie obchodzą i jedni i drudzy mam garaż przy torach i w sobotę muszę sie wk*rwiać żeby dojechać do swojego garażu bo bydło lezie jak święte krowy otumanione przez rozdarte mordy paciatych brudasów.

Aaa i z tego co mi wiadomo jestem starszy od ciebie młokosie...


Szczerze to ciekawe od kogo starszy. Twój poziom wypowiedzi i słowa jakich używasz na określenie ludzi pokazują raczej że możesz mieć nie więcej jak 15 lat a może i jeszcze mniej. Bo tak się osoby dorosłe nie wyrażają o innych. Napisz skargę do UM, po co wyzywać kogoś od brudasów? Czytając takie wypowiedzi zastanawiam się dlaczego Polacy dziwią i skarżą się że za granicami są traktowani źle....chyba nie powinniśmy. W końcu Polacy to najwięksi rasiści jakich tylko ziemia nosiła. Przykre!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]
CYTAT (combos)
I oby tego bydła było jak najmniej...


Andrzejku ch**j mnie obchodzą i jedni i drudzy mam garaż przy torach i w sobotę muszę sie wk*rwiać żeby dojechać do swojego garażu bo bydło lezie jak święte krowy otumanione przez rozdarte mordy paciatych brudasów.

Aaa i z tego co mi wiadomo jestem starszy od ciebie młokosie...


Szczerze to ciekawe od kogo starszy. Twój poziom wypowiedzi i słowa jakich używasz na określenie ludzi pokazują raczej że możesz mieć nie więcej jak 15 lat a może i jeszcze mniej. Bo tak się osoby dorosłe nie wyrażają o innych. Napisz skargę do UM, po co wyzywać kogoś od brudasów? Czytając takie wypowiedzi zastanawiam się dlaczego Polacy dziwią i skarżą się że za granicami są traktowani źle....chyba nie powinniśmy. W końcu Polacy to najwięksi rasiści jakich tylko ziemia nosiła. Przykre!


lenusia przeczytaj dokładnie słowo po słowie to co napisałem, jak nie potrafisz zawołaj mamę luba tatę a później się wypowiadaj na ten temat chyba że jesteś jedna z "ich" pracodawców smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:54  
Cytuj
Bułgaria jest w UE granice otwarte wiec czemu zabraniac im u Nas pracować. Tak samo mogą nam mówić we Francji, Anglii, Niemczech itd przecież pracując tam odbieramy prace obywatelom tego kraju co jak do nie zawsze będąc zatrudnionym legalnie. Oplacajac rezerwację i placówek sprzątanie placu targowego jest uwzglednione. Zawsze po rynku jest sprzątanie. Gdzie maja handlować skoro miejsce na targ ustalone zostało dawno dawno temu przez władze miasta. Po Twojej wypowiedzi wnioskuje ze twój wiek nie przekracza 25lat. Jeśli masz zastawiony garaż to juz pretensje do Policji patrolują teren od samego rana i powinni egzekwować przestrzeganie odległości która jest dopuszczalna pomiędzy garażami a handlujacymi. I nie tylko obcokrajowcy tam stoją a i Rodacy nasi także. Gdybyś spojrzał dokładnie w sobotę na plac targowy i mam na myśli cały teren zauważyć idzie ze "burdel" jest od początku targu aż po koniec. A najgorsze brudasy to Polacy handlujący od wiaduktu aż po zbr przy pasażu / chodniku. W większości to przyjezdni którzy pozostawiaja worki ze śmieciami z domów czasem z popiołem z pieców. Nie wierz mi możesz zapytać sprzatajacych.


Ps istnieje opcja zmien a nie tysiąc komentarzy jeden pod drugim

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
Bułgaria jest w UE granice otwarte wiec czemu zabraniac im u Nas pracować. Tak samo mogą nam mówić we Francji, Anglii, Niemczech itd przecież pracując tam odbieramy prace obywatelom tego kraju co jak do nie zawsze będąc zatrudnionym legalnie. Oplacajac rezerwację i placówek sprzątanie placu targowego jest uwzglednione. Zawsze po rynku jest sprzątanie. Gdzie maja handlować skoro miejsce na targ ustalone zostało dawno dawno temu przez władze miasta. Po Twojej wypowiedzi wnioskuje ze twój wiek nie przekracza 25lat. Jeśli masz zastawiony garaż to juz pretensje do Policji patrolują teren od samego rana i powinni egzekwować przestrzeganie odległości która jest dopuszczalna pomiędzy garażami a handlujacymi. I nie tylko obcokrajowcy tam stoją a i Rodacy nasi także. Gdybyś spojrzał dokładnie w sobotę na plac targowy i mam na myśli cały teren zauważyć idzie ze "burdel" jest od początku targu aż po koniec. A najgorsze brudasy to Polacy handlujący od wiaduktu aż po zbr przy pasażu / chodniku. W większości to przyjezdni którzy pozostawiaja worki ze śmieciami z domów czasem z popiołem z pieców. Nie wierz mi możesz zapytać sprzatajacych.


Ps istnieje opcja zmien a nie tysiąc komentarzy jeden pod drugim


Co do wieku sie pomyliłaś dziewczynko niestety..
Jeśli chodzi o burdel to się zaczął jak to bydło zaczęło się tu zjeżdżać, zależy jak wiatr zawieję tak będzie więcej śmieci zapytaj mieszkańców domków, nie osób sprzątających bo oni to akurat tylko jak to mówią "robię co muszę" i nic więcej ich nie interesuje.

wow no dzięki wielkie za naukę ale niestety trochę beznadziejnie by to wyglądało jakbym odpowiadał wszystkim w jednym poście a później wszyscy by cytowali moja całą wypowiedz, wystarczy trochę wyobraźni co nie wszystkim jak widać jest ona dana...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 22:29  
Cytuj
Tylki to "bydlo" jak to okresliles pierw stali przy wiadukcie tam gdzie pozniej byl komis samochodowy. Pozniej stali przy kladce pkp kolo pomiedzy city parkiem a bocznym wejsciem na dworzec pks. Nastepnie stali za pks'em kolo postoju taksowek. pizniej pomiedzy AJotem a laskem przy torach dopiero poznej trafili gdzie trafili. Przenoszeni byli ok 10lat a problem ze smieciami na targu byl zawsze i zawsze bedzie.

Sprzatajacy zbieraja smieci czasem nawet za torami i z torow. Jak pogoda jest wietrzna zdarza sie ze u na domkach chodza i folie zbieraja wiem bo mam rodzine tam.

I kochany nie jestem dziewczynka ale w sumie jako matka 3 synow i kolejnego ktory lada chwila sie pojawi tesknie gdy bylam mloda.


Cytujac czyjas wypowiedz chcac sie odnies tylko do danego zdania wystarczy to zdanie pozostawic a reszte usunac. Zreszta po przegladaj forum a zobaczysz ze sa osoby ktore w jednym poscie potrafia kilka osob zacytowac i odpowiedziec nie piszac w tysiacu komentarzaxh.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 23:03  
Cytuj
o co wy się kłócicie? ktos zapytał czemu Bułgarów nie ma (w domyśle- komuś po coś byli potrzebni? ktoś coś chciał u nich kupić?) a wy teraz wyzywacie ich od bydła? temu co tu chodzi o to że do garażu ciężko mu dojechać to chodziło chyba o kupujących (Polaków?) a nie sprzedających (Bułgarów?), ale reszta wyzywająca Bułgarów od bydła? ręce opadają :/

W ogóle co wy chcecie od Bułgarów? Pracowałam za granicą z Bułgarami i są to bardzo fajni ludzie,uczciwi, uprzejmi i towarzyscy, a na pewno lepsi niż niejeden Polak... w Polsce to samo- nie mylcie Rumunów i Rumunek chodzących od domu do domu żeby tylko coś komuś zapierdolić, albo żebrzących pod kościołem czy sklepem. To jest inna narodowość. Normalni Bułgarzy normalnie uczciwie pracują i zarabiają.
Ktoś tu dobrze napisał że Polacy to najwięksi rasiści, krw@ nawet Bułgara zwyzywają od bydła :/ a Polaczki takie zaaaajebisteee że... że wiadomo jaką mamy opinię u innych i u samych siebie :/ więc może zacznijcie dawać jakieś pozytywy od siebie, zamiast narzekać na wszystkich i na wszystko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 23:22  
Cytuj
COMBOS nie trzeba być niczyim pracodawcą ...wystarczy więcej kultury osobistej, ty jej niestety nie posiadasz określając obcokrajowców bydłem i brudasami. A skoro nie tylko ja zwróciłam na to uwagę to może warto pomyśleć zamiast się kłócić niepotrzebnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 09:29  
Cytuj
Widzę ,że niektórzy mają problem z 'rasą' i jak ktoś wyżej wspomniał nie dziwne bo to ostatnio trendy :/
To ja może przytoczę zachowanie 'bydła' które miało miejsce gdy w Sandomierzu i okolicach była powódź. Otóż na hali inkasent zorganizował zbiórkę odzieży dla potrzebujących którzy znajdowali sie wtedy na terenie miasta. Na 'Bułgarach' zebrano kilkanaście worów! Widziałam na własne oczy jak młody chłopak to co miał na stole wszystko oddał dla potrzebujących. A więc najpierw radzę poznać a później oceniać.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 13:57  
Cytuj
Podpisuję się pod tym.Podczas sandomierski powodzi sama robiłam zakupy u Bułgarów dla powodzian.jak się tylko dowiedzieli, że to zakupy dla poszkodowanych to od razu sami cenę opuszczali bez pytania.Combo podnieś choć trochę poziom kultury osobistej,bo faktycznie Polacy to jednak bydło...wstyd mi za Ciebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 16:03  
Cytuj
padło że legalnie pracują.
Pytam się gdzie mają zarejestrowaną działalność gospodarczą, gdzie płacą podatki itp? hm?

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 16:19  
Cytuj
Nie wszyscy a wiekszosc i pewnie takim sam procent handlujacych Bulgarow ma dzialalnosc co handlujacy Polacy.
A Ty posiadajac dzialalnosc gdzie wszystko oplacasz ?

Nawet jesli ktos z nich zarabia nielegalnie bez dzialalnosci to powiedz mi ile ty masz w rodzinie w srod znajomych lub osob ktore znasz persony ktore nielegalnie pracujac zza granica odbierajac tamtejszemu narodowi prace.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
wow no dzięki wielkie za naukę ale niestety trochę beznadziejnie by to wyglądało jakbym odpowiadał wszystkim w jednym poście a później wszyscy by cytowali moja całą wypowiedz, wystarczy trochę wyobraźni co nie wszystkim jak widać jest ona dana...
chłopczyku- beznadziejnie to wygląda klepanie postów jeden pod drugim, wystarczy trochę wyobraźni, żeby zacytować kilka osób w jednym wpisie, ale jak widać nie wszystkim jest ona dana...

Co do Bułgarów- już w tę sobotę zauważyłam, że było ich trochę więcej. Czekamy, aż będzie ich tyle co "zawsze". good

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 11 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
I oby tego bydła było jak najmniej ...


Combos ty chyba masz problem ze sobą.Nazywać ludzi bydłem i innymi wyzwiskami to może tylko osobnik niedojrzały emocjonalnie o niskim poziomie samooceny.Popracuj nad tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
job
job
job
Posty: 1
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 15:10  
Cytuj
Gdzie sie podziali Bulgarzy.


Otoz to jest nacja cyganska z papierami bulgarskimi.
Do polski wkroczyli w 1999 roku.Wkroczyli tzn zostali zainstalowani
przez polskich mocodawcow w porozumieniu z mocodawcami bulgarskimi.
Miedzy bajki wlozyc teorie ze oni sami sie zainstalowani, o tym swiadzcy fakt ze od poczatku byli nietykalni.Jest to wielka szara strefa.
Skutki wykonczyli polskich legalnych kupcow ktorzy placili podatki.
Wyprowadzaja pieniadze oczywiscie ta reszte po oplacaniu kosztow wlasnych i haraczu dla mocodawcow.Ponadto stracil skarb panstwa a tym samym wszyscy mieszkancy Polacy.
Radosc kupujacych ze taniej jest iluzoryczna poniewaz miedzy innymi dlatego brak kasy na sluzbe zdrowia , szkolnictwo itd.
Kto ogladal program tel REPUBLIKA to juz wie kim sa mocodawcy.
Jezeli wiec jest mniej bulgarow na rynku to nalezy wnioskowac ze mocodawcy oslabli lub maja jakies inne problemy.
Dlatego komentarze na ten temat sa ubogie widac ze piszacy nie wiedza kto jest kto.
A wiec ciesz sie naiwny polski narodzie ze kupisz bluzke lub jakis inny ciuszek tanio i nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencvji na twoja niekorzysc.
Ja dawno dostrzeglam ten przekren i spieprzylam z tego mafijnego kraju.
Optymista jest zazwyczej mniej lub slabo poinformowany .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 15:21  
Cytuj
Job zyj dalej w swoim swiecie Republiki i Trwam przeciez oni wiedza lepiej o i jeszcze wprost piczytaj bo to jedyne prawdziwe media w tym kraju mlotek

Polacy zza granicy tez zjezdzaja do domow na zime i oni tez tak robia

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 16:02  
Cytuj
@ job- a w kraju w którym mieszkasz nie ma emigrantów innych narodowości w tym Bułgarów? wiesz takie bajeczki to mozesz wciskać ludziom co w dupie byli i gówno widzieli ;)
skomentowałabym więcej ale z zaćpaną ignorantką nie ma co dyskutować ;) wciągnij kreskę i baw się dobrze ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »