NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pytanie do mam niejadków,
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 10:55  
Cytuj
Ja polecam panią B. Wodka-Mical (nie mam problemu z dodzwonieniem się do niej).
Z młodszym dzieckiem mam odwrotny problem i na wizycie z chorym dzieckiem sama się tym zainteresowała i podpowiedziala co zrobić i dlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 10:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 12:17  
Cytuj
dziękuję. na razie zapisaliśmy się do pani Czerkies i liczę że nas nie zignoruje ;) Jestem dobrej myśli i nie jest tak, że panikuję i doszukuję się problemów na siłę i nawet jak kolejny lekarz mi powie, że jest ok to pójdę do trzeciego, czwartego i piętnastego... tylko po to, żeby usłyszeć, że faktycznie jakiś tam wynik jest ciut poniżej normy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 16:50  
Cytuj
Madziuś to jak już będziesz po wizycie to napisz czego się dowiedziałaśumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 20:19  
Cytuj
to zrób se badania prywatnie, fortuny nie kosztuja i bedziesz wiedzieć, nie rozumiem co sie tak upierasz na tego lekarza,lekarz to nie wyrocznia,badania se możesz zlecić sama, Ty sama nie wiesz co chcesz dziewczyno, normalnie błędne koło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 22:17  
Cytuj
mój 1,5 rynuś też nie chciał jeść- zrobiłam prywatnie badania kału- na glistę i owsiki i już za pierwszym razem wyszła glista- po leczeniu nie to dziecko- ma apetyt, lepiej śpi , ładnie się samo bawi!
minęło 1,5 mc i znowu nie chce jeść- powtórzyłam badania i nic nie wyszło!
doszłam do wniosku ,że poprostu takie okresy dzieci mają-raz jedzą, minie trochę czasu i znowu nie jedzą!a to ząbkowanie, pasożyty, niestrawność.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 22:54  
Cytuj
stalowiak_1583, dzięki za radę i dobrze, że Ty zawsze wiesz czego chcesz i czego chcą inni. Bez Twojej pomocy bym sobie nie poradziła! umiech ok


Nie wiem co dla ciebie jest sprzeczne w moim "chceniu" że twierdzisz, że sama nie wiem czego chcę... Chcę iść do lekarza a nie uzwewnętrzniać się na forum i słuchać rad tysiąca pseudo-ekspertów takich jak na przykład ty...w życiu ani mnie ani mojego dziecka nie wiedziałeś ale wiesz najlepiej xD uwielbiam to. sciana

Na prawdę jestem daleka od opisywania wszystkich swoich wątpliwości, podejrzeń, niepokojów na forum. Chciałam poznać rady dot. dobrego lekarza i dostałąm namiary na 3 lekarzy. Za to dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »