NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sprawdzona ekipa budowlana,
Posty: 24
Dołączył: 8 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 08:41  
Cytuj
Witam, szukam sprawdzonej i solodnej ekipy budowlanej, która postawi mały domek w rozsądnej cenie i wystawia F-Vat.Czy znacie takie firmy, możecie dać namiar?Planowany czas inwestycji to czerwiec-lipiec. Bardzo proszę o opinie i odpowiedziumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 08:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 09:39  
Cytuj
???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:05  
Cytuj
Z doświadczenia powiem tak - nie ma takiej. My już na szczęście przez stan surowy przebrnęliśmy ale było użeranie jak nie wiem, więc tej z usług której my korzystaliśmy ci nie polecę, ale w pierwszym planie braliśmy pod uwagę ekipę z Lipy (prowadzi ojciec z synem), ale oni nie chcieli budować z klejonego porothermu tylko z max-a, bo akurat ten materiał pasował im (no niekoniecznie nam) więc zrezygnowaliśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Z doświadczenia powiem tak - nie ma takiej. My już na szczęście przez stan surowy przebrnęliśmy ale było użeranie jak nie wiem, więc tej z usług której my korzystaliśmy ci nie polecę, ale w pierwszym planie braliśmy pod uwagę ekipę z Lipy (prowadzi ojciec z synem), ale oni nie chcieli budować z klejonego porothermu tylko z max-a, bo akurat ten materiał pasował im (no niekoniecznie nam) więc zrezygnowaliśmy.




Jeśli chodzi o tą firmę ojca z synem z Lipy to nie polecam. Robili u mojej znajomej. Nie słuchali nikogo i niczego, robili z takich materiałów jakie im pasują ale to wyszło dopiero później. A co do ceny to zmieniała się jak data w kalendarzu. I z tego co wiem to nawzajem traktują siebie jak popychadło.

Później podam ci namiary na dwie firmy które stawiały dom i sklep mojego kolegi. Z obu był bardzo zadowolony i z czystm sumieniem ich polecał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 13:32  
Cytuj
Ja osobiście polecam firmę Domek z Radomyśla. Nam stawiali dom od fundamentów po tynki, wylewki itp itd. Terminowo i przede wszystkim solidnie. Zawsze dobrze doradzili. Jestem raczej osobą przyczepiającą się o pierdoły więc jak ktoś szuka solidnej ekipy to polecam. Nie należą do najtańszych - jednak czasami coś za coś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 10:47  
Cytuj
Bardzo dziękuję za odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 1 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 13:40  
Cytuj
Z czystym sumieniem polecam DomBud z Brandwicy. Szef jest rzetelny i przyjemny. Bardzo rzeczowy mężczyzna. Znam wielu zadowolonych klientów .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »