NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ciuchland w Centrum 4, Cichy spoko ale...........
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 21:39  
Cytuj
pierwszy raz bylam dzisiaj "na ciuchach" w Centrum 4,ciuchy spoko,wybor ok,ceny ok,
ale bylam swiadkiem baaaardzo nieprzyjemego i chamskiego zachowania chyba szefa.
Przyszla jakas kobitka z reklamowka ciuchow bo cos tam zle policzyli,a chyba szef- jak nie hulnie na kobite,ze napewno podmienila,a wszystkiego nie przyniosla,ze wisi kartka ze zwrotow nie przyjmuja,ona tlumaczy ze nie chce zwrocic chce ponownego przeliczenia ciuchow.
Pan-szef stwierdza- trza było stanac z boku i se przeliczyc jak cos nie pasuje,
a do pracownicy po chamsku "zaplaci ze swoich" ,
a do klientki ze zostawi wszystko i on kamery przejzy i zobaczy czy nie oszukuje-
ku..a ludzie paranoja !!! facet nie ma kas fiskalnych wiec nie ma i paragonow,
jak ktos ma cos udowodnic?mlotek
To tylko ciuchy !!!
a gosc zachowywal sie jakby mu ktos chcial jubilera okrasc,
tym bardziej jak ludzie cale koszyki nosza do liczenia,a na ladzie pracownice maja tylko mały kalkulator.
Facet-szef ogarnij sie !! kup ludziom porzadny sprzet do liczenia wtedy nie beda musialy placic ze swoich,a ty troche zrozumienia, mniej buty i cwaniactwa.Pewnie tam jeszcze wroce,ale niesmak pozostanie.

Swoja droga ten smieszny ochroniarz w pelnym rynsztunku...ŻENADA !!!! CONAJMNIEJ JAKBY BANKU ALBO JUBILERAmlotek PILNOWAŁ umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 21:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 22:13  
Cytuj
"Chlop ze wsi wyjdzie, ale wies z chlopa nigdy"


A jak z kwestia ciuszkow dla dzieci od 0+ ... czapeczki skarpetki body

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 06:22  
Cytuj
Poinformowałaś Us o braku kasy fiskalnej ?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 07:42  
Cytuj
Ona pewnie nie, ale ty Jacku zawsze mozesz z dupy strzelicumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
"Chlop ze wsi wyjdzie, ale wies z chlopa nigdy"


A jak z kwestia ciuszkow dla dzieci od 0+ ... czapeczki skarpetki body


bodziaki widzialam w pojemniku kolo kas,chyba i skarpetki i czapeczki tam saumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 08:17  
Cytuj
CYTAT
Ona pewnie nie, ale ty Jacku zawsze mozesz z dupy strzelicumiech


Patrząc na temat pytanie jak najbardziej na miejscu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 09:07  
Cytuj
Ogolnie ujmujac bardzo nie lubie podpierdalania w przypadkach "malej szkodliwosci spolecznej". Wiadomo ze gdy widzimy jak po drodze toczy sie zygzakiem nacpany kierowca, ktos cos podpala, okrada czy gwalci to wrecz trzeba zareagowac. Nie mniej jak zaczniemy podpierdalac babcie gienie sprzedajace na hali targowej jajka bez paragonu, expedientki z cichlandu nie nabijajace na kase skarpet za 20groszy czy kierowce ktory jechal alejami 55km/h to swiat wcale nie bedzie piekniejszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Nie mniej jak zaczniemy podpierdalac babcie gienie sprzedajace na hali targowej jajka bez paragonu

Zgadzam się, niech emeryt sobie dorobi czy to sprzedając kwiatki czy inne duperele, ale handel spożywką powinien być przynajmniej jakoś kontrolowany przez sanepid. Zobacz w lato jak te kurczaki wyglądają, sine i latają po nich muchy. Nie będę wspominał o takim dużym gościu co sprzedaje mięsno z bagażnika, najpierw wozi różne cuda a później wędlinę.
Co do paragonów w takich szmateksie, sam widzisz że kobieta miała problem w przeliczeniu bo właśnie nie dostała takiego paragonu i jak miała udowodnić że jej źle policzono??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:06  
Cytuj
Targowisko to targowisko, ale szmateks z lokalem jest sklepem, w którym kobicina powinna dostać paragon bo na zakupione rzeczy przysługuje jej nawet reklamacja! Zwrot oczywiscie, że nie, ale smateks to sklep i jeśli ktoś jest chamem do kwadratu to powinien skończyć z najazdem z US.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:09  
Cytuj
I wlasnie dlatego sadze ze powinnas juz lizac znaczek na poczcie bo anonimowy donos sam sie nie wysle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:15  
Cytuj
Wiesz co żałosny jesteś. Mamy XXI wiek, kobietę ktoś oszukał, a Ty twierdzisz, że walka z kimś takim jest zbędna? Sam idź lizać dupe właścielowi tego szmatekstu. Jeśli koleś się decyduje na niewydawanie paragonów to powinien traktować ludzi normalnie, a on zrobił złodzieja z kobiety. Rozumiem, że to popierasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:16  
Cytuj
Nie trzeba wysylac. Uwierz, ze pracownicy czy to skarbówki czy Zusu a nawet urzedu miasta przegladaja to forum... Bylem osobiscie swiadkiem takze pewnie juz kontrola sie szykuje. Moim zdaniem donos na takiego sk***syna jest bardzo ale to bardzo dobra forma i nie koniecznie anonimowy. Tak wlasnie ! Ludzie boja sie donosic na tych co zle robia a pozniej marudzimy ze nas okradaja badz oszukuja. Nie mowimy tutaj o podpieprzaniu kumpli czy znajomych na policji, ale o tym, zeby zylo sie lepiej. Dlaczego ja czy Pani Henia z zieleniaka albo Rysio taksidrajwer ma miec kase fiskalna a jakis buraczyna co zachwuje sie gorzej anizeli jego koledzy spod monopolowego ma omijac wydawanie dokumentu sprzedazy ?! Niech wystawia rachunek na kartce z pieczatka jak go na fiskalna nie stac !

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:27  
Cytuj
Nie wiem co masz rozumiec bo patrzac po twoich wywodach w innych tematach to z rozumem masz niewiele wspolnego. Ja poprostu mam na to wyjebane. Nie traktuje tej sprawy w kategoriach dobre/zle tylko chodzi mi o sam fakt podpierdalania. Jezeli ra kobieta poczula by sie dotknieta ta sytuacja to pewnie sama by to zrobila (a moze juz doniosla) badz zrobilby to ktos z pozostalych klientow tego sklepu bo w koncu troche osob sie juz tam przewinelo. Nie mniej sklep dalej funkcjonuje i dalej nie wysrawia paragonow (?) tak wiec wnioskuje ze inni klienci maja na to wyjebane tak jak ja. Nie lubie nadgorliwosci- wchodze na forum, czytam post opisujacy sytuacje i juz pojawia sie pytanie "czy podpierdolilas" do us? Rozumiem ze juz wrocilas z poczty czy dopiero napelniasz tuszem maszyne do pisania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:55  
Cytuj
Od niedawna sie udzielasz kretynie na forum a szczerze mowiac
Moderowano przez: panna_pina
*****
wnosisz tylko
Moderowano przez: panna_pina
*****
innych umiech Idz sie
Moderowano przez: panna_pina
*****
czyms ostrym w okolice mostka.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 11:04  
Cytuj
Ciebie zaraz
Moderowano przez: panna_pina
*****
za avatar, wygladasz mi na cpuna. Kumpli dilerow bys nie
Moderowano przez: panna_pina
*****
ale kolesia od kasy fiskalnej juz tak? Ah te podwojne standardy, podwojna moralnosc, to takie polskie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 11:28  
Cytuj
To ja pytam jeszcze raz. Gościu zrobił na cały sklep złodziejkę z klientki i czy uważasz, że to jest w poządku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 11:35  
Cytuj
Jeszcze tam nie byłam .Warto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 11:45  
Cytuj
Nie, nie uwazam ze to bylo ok. Nie bylo mnie tam wiec nie wiem jak wygladala cala ta sytuacja- moze ta klientka byla zlodziejka? Nie wiemy tez czy koles notorycznie nie wystawia paragonow czy tez nie wystawia co "dziesiata/setna" sprzedana rzecz- kilka osob z forum robilo tam zakupy i zadna nie wspomniala o braku paragonow. Caly problem w tym ze ja caly czas nie odnosze sie do tej sytuacji, kompletnie mnie nie zrozumialas. Mi chodzi tylko i wylacznie o sam fakt nadgorliwego donosicielstwa. Tak jak pisalem bardzo sie tym brzydze. Jacek zapewne rowniez tam nie byl, nie zna sytuacji i pewnie nie wie czy ten brak paragonu to nie jednroazowa, przypadkowa wpadka kasjerki. Od razu ruszylo mnie gdy zapytal sie czy sprawa zostala zgloszona do us. Ot coumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 11:57  
Cytuj
Ja biorę pod uwagę, że było tak jak napisała autorka. Jeśli kasjerki są wyposażone w kalkulatorki to znaczy, że paragonów nie ma tam w ogóle i ich niewydawanie to standard. Jeśli ktoś klientki nie złapał na złodziejstwie to nie ma prawa robić z niej złodziejki i oszustki tylko dlatego, że przyszła upomnieć się o swoje. Jeśli faktycznie była taka sytuacja, że nie dostała paragonu i twierdzi, że została skasowana na swoją niekorzyść to właściciel powinien skulić ryj i oddać jej 4 czy 5 zł, bo ile te szmaty tam kosztują, a nie generować sobie wrogów. Od razu widać, że to stalowowlski handel.

Nie jestem donosicielem, nie wołam paragonu na bazarze od kobity co handluje kwiatkami i nie wzywam policji tylko dlatego, że ktoś pije piwo na ławce bo życia by mi brakło na donosicielstwo, ale sytuacja opisana wyżej nadaje się właśnie tylko do donosu po to, żeby nauczyć kultury i traktowania ludzi tego chama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 12:15  
Cytuj
A według was który sklep lepszy ,gdzie są niższe ceny ,lepszy towar,na Alejach-Centrum 4 czy na Wojska Polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 12:16  
Cytuj
Tam w Centrum 4 nie ma wogóle kas fiskalnych !!!!! Więc nie piszcie o paragonach bo z kalkulatorka to ciężko trochę wydrukować smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 12:20  
Cytuj
Wiara w to co pisza/mowia ludzie CZASAMI bywa zgubna. Hipotetycznie ZALOZMY ze ewcia jest z konkurencyjnego ciuchlandu badz jest zlapana na goracym uczynku zlodziejka ktora chce sie odegrac/oczernic konkurencje. I co wtedy? Po jednym "falszywym" wpisie oceniasz i od razu wydajesz wyrok na szefa? Zrozumialbym gdyby jeszcze choc jedna lub dwie osoby opisaly podobne zajscie ale w tej sytuacji to troche slabe argumenty jak na rozpetanie burzy z usem. Oczywiscie jest to tylko i wylacznie mocno przejaskrawiony przyklad, tak wiec ewcia z gory przepraszam, nie obrazaj sieumiech Chodz raz juz pojawil sie temat z wszami w salonie fryzjerskim i z tego co obilo mi sie o uszy to zakonczyl sie pechowo dla autora.
Natomiast co do twojego podejscia do podpierdzielania innych na codzien w pelni sie zgadzam i mam identyczny poglad na te sprawy. umiech

Tak dla wyjasnienia mam pytanie do brylanta i ewci- rozumiem ze byliscie w tym ciucholandzie i robiliscie badz tez nie zakupy. Zauwazyliscie ze nie daja paragonow czyli teoretycznie kreca walki. Czy ktores z was wpadlo na pomysl zeby zwrocic uwage szefowi, ekspedientce badz pojechac z grubej rury i isc prosto do usu? Czy w jakis sposob przeszkadzala wam ta sytuacja? Jezeli tak to co zrobiliscie w tej sprawie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 13:10  
Cytuj
Jeśli faktycznie była taka sytuacja, że nie dostała paragonu i twierdzi, że została skasowana na swoją niekorzyść to właściciel powinien skulić ryj i oddać jej 4 czy 5 zł, bo ile te szmaty tam kosztują, a nie generować sobie wrogów. Od razu widać, że to stalowowlski handel.

Tam nie chodzilo o 4-5 zł ale o ponad 50 zł z tego co slyszałam,faktem jest ze byla to wielka reklamowa ciuchow i pani sprzedawczyni tłumaczyla ze ta kupujaca faktycznie byla zdziwiona ze tak duzo wyszlo i ze jej wina ze nie policzyla drugi raz.
Tam nie ma kas fiskalnych tylko kalkulator,jeden kalkulator a ceny kazda ma po przecinku 50 gr faktycznie łatwo sie machnac liczac np 15-20 ciuchów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 13:24  
Cytuj
I jak sie ewcia skonczylo?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 13:26  
Cytuj
Hipotetycznie ZALOZMY ze ewcia jest z konkurencyjnego ciuchlandu badz jest zlapana na goracym uczynku zlodziejka ktora chce sie odegrac/oczernic konkurencje. I co wtedy? Po jednym "falszywym" wpisie oceniasz i od razu wydajesz wyrok na szefa? Zrozumialbym gdyby jeszcze choc jedna lub dwie osoby opisaly podobne zajscie ale w tej sytuacji to troche slabe argumenty jak na rozpetanie burzy z usem. Oczywiscie jest to tylko i wylacznie mocno przejaskrawiony przyklad, tak wiec ewcia z gory przepraszam, nie obrazaj sie.

Nie obrazam sie bo kazda sytuacja moze miec miejsce,konkurencja tez nie jestem umiech !
Ale w tym wypadku bylam i widzialam,nawet nie pomyslalam zeby donosic do US bo w kilku (ale malych) ciuchlandach nie widzialam kas fiskalnych.Moze nie ma takiego wymagania,ale tu to duza sieciowka majaca sklepy w kilku miastach (tak wyczytalam z ulotki ktore sa w sklepie).

Szacunek dla pracownicy ktora przyznala ze to ona liczyla i ze klientka byla zdziwiona ze tak duzo placi (mogla sie wyprzec i udawac ze nie pamieta),widzialam jak ze swojego potrfela wyciaga kase i zwraca kobitce.Stalam blisko wiec widzialam i slyszalam wszystko,a zachowanie (chyba) szefa bylo SKANDALICZNE.Przypuszczam ze pracownicy beda tam wymieniani czesto jak to w takich sklepach.
ludzie ktorzy innych posadzaja o kradziez i oszustwa sami widocznie nie sa w porzadku jezeli w kazdym widza zlodzieja i oszusta.Sklep niedawno sie otworzyl i szef powinien byc uprzejmy i usmiechniety ,a nie butny i niesprawiedliwy.

CYTAT
I jak sie ewcia skonczylo?jezyk


Z pania zalatwili sprawe ,kalkulator był juz wolny wiec policzono mnie-bez pomyłki. umiech

Teraz pewnie pan SZEF z tego sklepu przejrzy sobie nagrania z kamerki i zapewne nie wpusci mnie do sklepu albo wyprosi za opisanie go na forum he he he
Ochroniarz dostanie moje zdjecie i do widzenia jezyk


Moderowano przez: panna_pina
Jest opcja EDYTUJ! Nie piszemy 3 postów z rzędu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »