NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
OPSoszukuje rodziny wielodzietne, 6 dzieci rodzinne emerytura choroby z OPS marne grosze
Posty: 1
Dołączył: 20 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:06  
Cytuj
znam rodzine ktura ma szescioro dzieci utrzymujom sie z rodzinnego i emerytury moz jest po operacji serca zona powaznie choruje z powodu zagrzybionego mieszkania z tego co wiem to z OPS dostajom marne pieniodze jak morzna pomoc tej rodzinie morze ktos wie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
znam rodzine ktura ma szescioro dzieci utrzymujom sie z rodzinnego i emerytury moz jest po operacji serca zona powaznie choruje z powodu zagrzybionego mieszkania z tego co wiem to z OPS dostajom marne pieniodze jak morzna pomoc tej rodzinie morze ktos wie



Najpierw to naucz się pisać, a po drugie jak się narobiło dzieci to niech się je utrzymuje. Jak chcesz pomóc to daj im dobrowolnie ze swojej kieszeni, a nie pod przymusem jako haracz dla państwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
znam rodzine ktura ma szescioro dzieci utrzymujom sie z rodzinnego i emerytury moz jest po operacji serca zona powaznie choruje z powodu zagrzybionego mieszkania z tego co wiem to z OPS dostajom marne pieniodze jak morzna pomoc tej rodzinie morze ktos wie

Co za debil to pisał?!!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
znam rodzine ktura ma szescioro dzieci utrzymujom sie z rodzinnego i emerytury moz jest po operacji serca zona powaznie choruje z powodu zagrzybionego mieszkania z tego co wiem to z OPS dostajom marne pieniodze jak morzna pomoc tej rodzinie morze ktos wie



Najpierw to naucz się pisać, a po drugie jak się narobiło dzieci to niech się je utrzymuje. Jak chcesz pomóc to daj im dobrowolnie ze swojej kieszeni, a nie pod przymusem jako haracz dla państwa.


do Adams- akurat twoj komentarz byl naprawde glupi. Jakbys mial troche oleju w glowie i wiedzy ekonomicznej to bys takiego komentarza nienapisal. Jesli koles ma 6 dzieci ,a nasze spoleczenstwo nadal bedzie w takim tempie sie starezc ,a mlodzi wyjezdzac to za kilkanascie lat te dzieci beda robic na twoja emerytura. W tej chwili pracuje 2 mlodych na jednego emeryta ,a zbliza sie do tego ,ze bedzie 1x1 wiec 4 dzieci prawdopodobnie bedzie pracowac z tej 6 na obce sobie osoby- chyba,ze chcesz wposcic do krajow ludzi z Afryki i innych czesci swiata co czesto w dupie maja prace i gwarantuje ,ze wtedy dopiero zobaczysz jak sie wyciaga kase z panstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
znam rodzine ktura ma szescioro dzieci utrzymujom sie z rodzinnego i emerytury moz jest po operacji serca zona powaznie choruje z powodu zagrzybionego mieszkania z tego co wiem to z OPS dostajom marne pieniodze jak morzna pomoc tej rodzinie morze ktos wie



Najpierw to naucz się pisać, a po drugie jak się narobiło dzieci to niech się je utrzymuje. Jak chcesz pomóc to daj im dobrowolnie ze swojej kieszeni, a nie pod przymusem jako haracz dla państwa.


do Adams- akurat twoj komentarz byl naprawde glupi. Jakbys mial troche oleju w glowie i wiedzy ekonomicznej to bys takiego komentarza nienapisal. Jesli koles ma 6 dzieci ,a nasze spoleczenstwo nadal bedzie w takim tempie sie starezc ,a mlodzi wyjezdzac to za kilkanascie lat te dzieci beda robic na twoja emerytura. W tej chwili pracuje 2 mlodych na jednego emeryta ,a zbliza sie do tego ,ze bedzie 1x1 wiec 4 dzieci prawdopodobnie bedzie pracowac z tej 6 na obce sobie osoby- chyba,ze chcesz wposcic do krajow ludzi z Afryki i innych czesci swiata co czesto w dupie maja prace i gwarantuje ,ze wtedy dopiero zobaczysz jak sie wyciaga kase z panstwa.



A moim zdaniem lepiej byłoby obniżyć podatki i zlikwidować państwowe emerytury. Jak ktoś potrafi odkładać lubwychować dzieci i wychował ich aż sześcioro to zobacz jaki dobrobyt. Trzy osoby pracują na jednego rodzica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:01  
Cytuj
jakby ?? jakby wszystko bylo takie proste- to idz powiedz do sejmy by Ci obnizyli podatki. poczytaj troche ekonomi bo w tej chwili dajesz glupie odpowiedzi niemajac o niczym pojecia. Po drugie jakby w tej chwili zlikwidowali emerytury panstwowe to niejeden z nas ma rodzica co juz ,,odlozyl'' na swoja emeryture lub dziadka ktory tez sobie to wypracowal - mam mu zabrac jego pieniadze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2015r. 02:29  
Cytuj
w tym kraju już im nikt nie pomoże niestetymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2015r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
jakby ?? jakby wszystko bylo takie proste- to idz powiedz do sejmy by Ci obnizyli podatki. poczytaj troche ekonomi bo w tej chwili dajesz glupie odpowiedzi niemajac o niczym pojecia. Po drugie jakby w tej chwili zlikwidowali emerytury panstwowe to niejeden z nas ma rodzica co juz ,,odlozyl'' na swoja emeryture lub dziadka ktory tez sobie to wypracowal - mam mu zabrac jego pieniadze?



A co myślisz o osobach, które tyrają przy aluminium i muszą płacić haracz na państwo co miesiąc? Dożyją 67 roku życia? Przytrafi im się jakaś choroba to ich specjalista przyjmie z miejsca do państwowego gabinetu? Moja mama płaci 1100 zł miesięcznie, ciekawe ile dostanie emerytury. Ekonomia to jedno, życie to druga sprawa, a o swoje życie ja zadbam najlepiej dlatego niech mi nie kradną pieniędzy za to, że chce mi się iść i pracować. Ja im płacę podatki, a debile budują stadion na jedną imprezę na 40 k ludzi, na który potem nikt nie przychodzi, a organizacja wszelkich imprez kończy się na stratach. Dalej głosujcie na socjalistów, czyli złodziei.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2015r. 18:51  
Cytuj
A gdzie tu jest oszukiwanie przez OPS?sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »