NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
W którym kościele można kupić bierzmowanie?,
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:44  
Cytuj
Witam, poproszono mnie na matkę chrzestną, a nie mam bierzmowania. Czy jest możliwośc kupienia go w Stalowej Woli, albo jakiś szybki kurs w którym można by go było wziąć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:50  
Cytuj
Jedyny kośćiół w jakim można kupić sakramenty to Kośćiół Rzymsko-Katolicki. Jest ich od groma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:04  
Cytuj
A orientujesz się w jakiej cenie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:07  
Cytuj
co łaska. Pogrzeb 2400.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:08  
Cytuj
Generalnie KRK jest najdroższy. Musisz rozmawiać z szefem danego oddziału potocznie zwanym proboszczem. Ponieważ w Polsce mają monopol na handel sakramentami ceny są maksymalnie wygórowane. Myślę że około 800-1000 zł. Aha, nie licz na FV ani paragon. Ta instytucja nie odprowadza podatków dochodowych. Kasa leci jak przy handlu bronią czy dragami, wszystko pod stołem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:08  
Cytuj
na rynku u Bulgarow widzialem ,ze sprzedaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:31  
Cytuj
Jak dobrze posmarujesz to w każdym ,bo tojak handel wymienny ty dajesz kasę a oni papierzdegustowany

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
co łaska. Pogrzeb 2400.



ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 19:56  
Cytuj
Po co ci ten papier jak i tak go nie uznajesz, kup toaletowy w tesco i tak będzie miał taką samą wartość jak z ciebie matka chrzestna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 20:02  
Cytuj
dobrze wiedziec ze mozna kupic umiech zamierzam wypisac dziecko z religii ,bo kartkowki z pisma swietego,zadanie typu,"narysuj portret psychologiczny katolika" doprowadzaja mnie do szalu.Jak kiedys moje dziecko bedzie chcialo i interesowalo sie biblia i wiara samo sie wczyta,a teraz jest tyle innych przedmiotow ze ten sobie odpuszcze.Nie bedzie mi sie jakas katechetka nawiedzona na dziecko wydzierała z bytnosci w kosciele rozliczała,rózance,gorzkie żale,roraty,pieczatki w ksiazeczkach jak za malo poeczatek bierzmowania nie bedzie !!! a po co to komu,kiedys sie zaplaci jak bedzie dziecko mialo jakies koscielne wydarzenia i basta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
dobrze wiedziec ze mozna kupic umiech zamierzam wypisac dziecko z religii ,bo kartkowki z pisma swietego,zadanie typu,"narysuj portret psychologiczny katolika" doprowadzaja mnie do szalu.Jak kiedys moje dziecko bedzie chcialo i interesowalo sie biblia i wiara samo sie wczyta,a teraz jest tyle innych przedmiotow ze ten sobie odpuszcze.Nie bedzie mi sie jakas katechetka nawiedzona na dziecko wydzierała z bytnosci w kosciele rozliczała,rózance,gorzkie żale,roraty,pieczatki w ksiazeczkach jak za malo poeczatek bierzmowania nie bedzie !!! a po co to komu,kiedys sie zaplaci jak bedzie dziecko mialo jakies koscielne wydarzenia i basta.


ty tak na powazniecoNiewiem co ty tam bierzesz ale chyba ma jakies skutki uboczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
dobrze wiedziec ze mozna kupic umiech zamierzam wypisac dziecko z religii ,bo kartkowki z pisma swietego,zadanie typu,"narysuj portret psychologiczny katolika" doprowadzaja mnie do szalu.Jak kiedys moje dziecko bedzie chcialo i interesowalo sie biblia i wiara samo sie wczyta,a teraz jest tyle innych przedmiotow ze ten sobie odpuszcze.Nie bedzie mi sie jakas katechetka nawiedzona na dziecko wydzierała z bytnosci w kosciele rozliczała,rózance,gorzkie żale,roraty,pieczatki w ksiazeczkach jak za malo poeczatek bierzmowania nie bedzie !!! a po co to komu,kiedys sie zaplaci jak bedzie dziecko mialo jakies koscielne wydarzenia i basta.

+1
Ja tez na tygodniu wybieram sie do dyrektorki i wypisuje syna z religii, bo to co sie dzieje przynajmniej u niego w szkole to porazka. Pytanie tylko jak to teraz wyglada? Za moich czasow jak nie chodzilem na religie to nie wliczali tego przedmiotu do sredniej, ale teraz podobno jest cos na zastepstwo czy jakos tak? Musze przejsc sie do szkoly i wybadac sprawe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:10  
Cytuj
tragedia good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dobrze wiedziec ze mozna kupic umiech zamierzam wypisac dziecko z religii ,bo kartkowki z pisma swietego,zadanie typu,"narysuj portret psychologiczny katolika" doprowadzaja mnie do szalu.Jak kiedys moje dziecko bedzie chcialo i interesowalo sie biblia i wiara samo sie wczyta,a teraz jest tyle innych przedmiotow ze ten sobie odpuszcze.Nie bedzie mi sie jakas katechetka nawiedzona na dziecko wydzierała z bytnosci w kosciele rozliczała,rózance,gorzkie żale,roraty,pieczatki w ksiazeczkach jak za malo poeczatek bierzmowania nie bedzie !!! a po co to komu,kiedys sie zaplaci jak bedzie dziecko mialo jakies koscielne wydarzenia i basta.


ty tak na powazniecoNiewiem co ty tam bierzesz ale chyba ma jakies skutki uboczne


Chyba ty zartujesz, ja mam identyczne zdanie jak ew62cia. Panowie w czarnych sukienkach, czy nawiedzone katechetki piora mozgi malych dzieci, no coz, przyszlych płatnikow trzeba sobie "wychować"...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dobrze wiedziec ze mozna kupic umiech zamierzam wypisac dziecko z religii ,bo kartkowki z pisma swietego,zadanie typu,"narysuj portret psychologiczny katolika" doprowadzaja mnie do szalu.Jak kiedys moje dziecko bedzie chcialo i interesowalo sie biblia i wiara samo sie wczyta,a teraz jest tyle innych przedmiotow ze ten sobie odpuszcze.Nie bedzie mi sie jakas katechetka nawiedzona na dziecko wydzierała z bytnosci w kosciele rozliczała,rózance,gorzkie żale,roraty,pieczatki w ksiazeczkach jak za malo poeczatek bierzmowania nie bedzie !!! a po co to komu,kiedys sie zaplaci jak bedzie dziecko mialo jakies koscielne wydarzenia i basta.


ty tak na powazniecoNiewiem co ty tam bierzesz ale chyba ma jakies skutki uboczne


nic nie biore !!! i tak całkiem na powaznie napisalam to co zamierzam zrobic.Realnie podchodze do zycia i nie pozwole zeby moje dziecko bylo zmuszane do wklepywania wiedzy ktora nie jest mu w tej chwili potrzebna.Czy to cos złego ze nie chce byc hipokrytka jak 80 % katolikow w tym kraju? ja wierze w Boga ale do niczego nie sa mi potrzebne kazania w wypasionych kosciołach przez upasionych klechów jezdzacych wypasionymi brykami i mieszkajacych w wypasionych plebaniach.Panu Jezusowi wystarczal cien drzewa aby nauczac,a kler zajmuje bogaceniem sie i wyciaganiem od ludzi kasy.Religia powinna byc tak jak kiedys w kosciele,bez wliczania do sredniej,a nie zeby dzieci brzuchy bolały przed religia.Pieczatki,ksiazeczki,pytanie dzieci z kim byly w kosciele w niedziele,w ktorym kosciele,czy cala rodzina byla u spowiedzi,czy ksiadz byl po koledzie itp ...

Skutki uboczne powiadasz? he he tak własnie podchodzi sie w Polsce do kogos kto próbuje miec inne zdanie jak wiekszosc,nacpany,głupi,a moze na dopalaczach.A moze tak nie ja ale ci co tak jezory wywalaja co niedziela i przyjmuja oplatek z raczki ktora nie wiadomo co robila przed chwila ,klepia w konfesjonale swoje grzechy i zale -moze to oni cos biora?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:27  
Cytuj
nawiecej do powiedzenia na temat maja Ci co nieprzeczytali w zyciu Bibli calej. To co ksiadz,katechetka, siostra zakonna itp. mowia to mozna traktowac jako podpowiedz w zyciu ,a nie nakaz . Nasze dosc proste i zacofane spoleczenstwo nieodroznia pewnych rzeczy. Osoba duchowa moze Ci cos wskazac jak postepowac ale wybor nalezy do nas i nietraktojmy tych ludzi jak nieomylnych - sa ludzmi tak jak my. Zanim zaczniemy ich generalizowac:
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:28  
Cytuj
O zgrozo, broń dzieci przed takim myśleniem rodziców, jak użytkownika ew62cia. Szkoda dzieci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:30  
Cytuj
Biznes się kręci od 2000 lat.good Chrzest, I-wsza komunia, bierzmowanie, ślub kościelny, rozwód kościelny, ostatnie namaszczenie-jak zdążą, pogrzeb,msze za rocznice, wypominki, gregorianki itd, itp -wszystko za opłatą co łaska i za " Bóg zapłać" a ciemny lud mimo takiego rozwoju nauki, techniki nadal to kupuje? akceptuje?
To nasza kochana Ojczyznasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:41  
Cytuj
Prawie jak w średniowieczu "ogniem i mieczem"dzieciom mózgi niszczą i na siłę do kościoła na wszystkie te różańce itp zmuszają chodzić bo jak nie to pała w dziennik mlotek

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Witam, poproszono mnie na matkę chrzestną, a nie mam bierzmowania. Czy jest możliwośc kupienia go w Stalowej Woli, albo jakiś szybki kurs w którym można by go było wziąć?


Matka chrzestna to nie tylko podpis w Kosciele, to odpowiedzialnosc na cale zycie a nie tylko na I Komunie i Slub. Skoro nie masz bierzmowania to nie jestes wierzaca, wiec czemu nie odmowisz? Bo co ludzie powiedza?

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:51  
Cytuj
jak wypiszesz ew62cia dziecko z religii to i tak bedzie musialo chodzic na etyke. Pozatym ladny przyklad dajesz dziecku..., a to ze sa zbierane podpisy do bierzmowania to co w tym zlego? Czemu dziecko ma przyjmowac sakrament prosto z mostu, bez zadnego zaangazowania? Zreszta jesli nie chce to niech nie przyjmuje taka osoba, ale za kilka lat "papierek" by sie przydal. A z tym ocenianiem ksiezy, dlaczego wszystkich sprowadzasz do jednego wora? Wiadomo sa lepsi i gorsi, ale ty oczywiscie chcesz miec wszystko podane na tacy. Nikt ci nie broni poszukac takiej parafii i takich ksiezy ktorzy ci beda odpowiadac. Do lekarza tez idziesz pierwszego lepszego czy szukasz takiego ktory ma dobre opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 21:57  
Cytuj
Znam wielu kolegow ,ktorzy poszli na ksiezy i wiem ,ze poszli z powolania . To,ze placi sie niektorym ksieza ,a nie co laska to tez nasza wina. Ludzie tez mysla ,ze jak dadza wiecej kasy na kosciol to w butach do nieba wejda. Poprostu tak ich nauczyli-niewszystkich. Z 2 strony patrzac lubimy osadzac cala grupe ludzi bez wyjatkow. Poczytaj troche historii Polski bo pewnie nawet niemasz pojecia ilu uczciwych Ksiezy oddawalo zycie w roznych dziejach Polski np. II Wojna Swiatowa,mozna tez przywolac historie Potopu Szwedzkiego , Jerzy Popiełuszko,wczasie zaborow ostoja kultury i nauki czesto byly koscioly i plebanie(czesto grozila za to kara smierci lub sylanie na sybir), wczasie Rzezi Wołyńskiej ludzie czesto uciekali do kosciolow itp.

No i zadam Ci proste pytanie do tematu jak tak wszystkich osadzasz- Czy kiedy kolwiek przeczytalas Biblie od poczatku do konca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 22:07  
Cytuj
Cos czuje ze zaraz zaplonie stos.. Jak za dawnych "dobrych" lat..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 22:15  
Cytuj
Niezaogniaj tematu - jesli masz cos madrego do napisania to napisz z checia poczytam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
To co ksiadz,katechetka, siostra zakonna itp. mowia to mozna traktowac jako podpowiedz w zyciu ,a nie nakaz . Nasze dosc proste i zacofane spoleczenstwo nieodroznia pewnych rzeczy. Osoba duchowa moze Ci cos wskazac jak postepowac ale wybor nalezy do nas i nietraktojmy tych ludzi jak nieomylnych - sa ludzmi tak jak my. Zanim zaczniemy ich generalizowac:
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień"

Abstrahujac od tego ze znaczna wiekszość książąt to hipokryci, powiedz mi mariuszu jedno, dlaczego ktoś kto nigdy nie miał swojej rodziny, nie wychowywał dziecka, nie miał małżonki w ciąży, a problemy o których mówi, zna tylko z książek ma być dla mnie autorytetem?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »