NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
meble na wymiar,
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2015r. 11:32  
Cytuj
Proszę o polecenie mi firmy lub osoby prywatnej, która zaprojektuje mi kuchnie. Zależy mi żeby taka osoba poświęciła odpowiedni czas na wymiar doradzanie dobor koloru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2015r. 11:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2015r. 16:20  
Cytuj

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2015r. 18:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 08:10  
Cytuj
Spróbuj pod 784526223

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 13:48  
Cytuj
http://www.meb-drew.pl Porządna firma bez wciskania kitu, szybko i solidnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 19:44  
Cytuj
Proszę o więcej opinii odnośnie firmy Meb-drew: jakość wykonania w stosunku do ceny itd. Ewentualnie jaką firmę polecacie do wykonania mebli kuchennych i szafy wnękowej. Tylko Pana Witońskiego nie biorę pod uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 19:57  
Cytuj
Moge wiedziec dlaczego nie Pan Witonski?Myslalem wlasnie o tej firmie aby zlecic jej zabudowe kuchni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 21:00  
Cytuj
Ja wybieralem pomiedzy mebdrewem i witonskim. W mebdrwie wlasciciel nieco zarozumialy i cwaniakowany jakby pozjadal wszystkie rozumy, dlatego podziekowalem. Poza tym nie robia wszystkiego. A wlasnie u Witonskiego otrzymalem to co sobie wymyslilismy. Wybor jest ogromny. Finalnie wykonanie itd tez, dlatego kuchnia nie byla jedynym zleceniem.
Jedyny fakt taki ze cena moze niektorych przestraszyc, ale sa rozwiazania drozsze i tansze ...

Mozna wiedziec dlaczego ich odrzuciliscie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 21:27  
Cytuj
No właśnie z powodu ceny, niestety według naszej oceny jakość nie idzie w parze z ceną. Nawet nie umawialismy się na wycenę. Witonski robił meble u moich rodziców, tragedii nie ma, ale szału też. Podczas mojej pierwszej wizyty w meb-drew też trafiłam na tego mniej miłego pana, odpuściłam, ale podczas wizyty u znajomych mogłam podziwiać meble w ich wykonaniu. Drugim razem trafiłam na innego milszego pana i wszystko co mnie interesowało się dowiedziałam. Bierzemy też pod uwagę inne firmy, jesteśmy na etapie oglądania, ale w meb-drew jedne wpadły mi szczególnie w oko. Interesuje mnie czy ktoś brał u nich sprzęt z firmy Teka lub Kernau? Mało na necie opinii o tych firmach. I ta szyba na ścianie, nie pamiętam nazwy, jak się ma to w użytkowaniu? Warto zainwestować czy lepiej postawić na płytki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 21:46  
Cytuj
Mamy szybe na scianie - ogolnie lubimy szklo umiech. Lepszego rozwiazania nie ma jak szyba. Mozna zrobic kazda grafike w super jakosci i swietnie sie to czysci.
Z kernau mamy szeroką plyte indukcyjna (chyba 78 cm). Jest OK. Z teki zlew granitowy i baterie. Teka ma wg nas najladniejsze baterie umiech
U nas meble wyszly fajnie, wszystko dziala bez poprawek, narzekac nie mam na co, ale na sile nie bede przeciez przekonywal do witonskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 22:05  
Cytuj
Dzięki, takie opinie są dla mnie cenne. Z firmą Kernau spotkałam się po raz pierwszy, ofertę mają fajną. I zgodzę się, że Teka ma fajne zlewy i baterie, już mam upatrzone. I też moje pytanie do osób mających meble z meb-drew, czy opłaca się u nich kupować sprzęt? Można coś utargowac z ceny? Według cennika który dostałam, niektóre sprzęty mają dobrą cenę, inne mozna kupić taniej gdzie indziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 08:21  
Cytuj
A możecie zdradzić ile trzeba (circa) zapłacić za meblościankę młodzieżową?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 12:27  
Cytuj
a jakieś opinie o Indeco?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 12:37  
Cytuj
witam proszę spytac u P.WÓJTOWICZA na ul . handlowej koło biura plus lub u braci Jaroszów nr tel 605835130

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 13:57  
Cytuj
http://meblepiotr.pl/ polecam smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Z firmą Kernau spotkałam się po raz pierwszy, ofertę mają fajną. I zgodzę się, że Teka ma fajne zlewy i baterie, już mam upatrzone.

Ja właśnie jestem na etapie remontu kuchni.
Meble zamamwiałam u pana Oszusta.
Pomiędzy meblami będzie szyba z abstrakcją w kolorach zielonych.
Przy piekarniku szyba hartowana. Ładnie wygląda i jest łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Natomiast nie jest to tanie. Ale kuchni nie remontuje się caodziennie ;-)
Tylko dla przykładu: poglądowo
http://darex-kuchnie.pl/grafiki.html
Gdzie można obejrzeć : Teka zlewy i baterie?
Czy zakupiliście już zmywarkę? Myślałam o Bosh 45 cm szer. pod zabudowę.
A jak sprawują się płyty kuchenne gazowe?
I osobne piekarniki elektryczne?

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z firmą Kernau spotkałam się po raz pierwszy, ofertę mają fajną. I zgodzę się, że Teka ma fajne zlewy i baterie, już mam upatrzone.

Ja właśnie jestem na etapie remontu kuchni.
Meble zamamwiałam u pana Oszusta.
Pomiędzy meblami będzie szyba z abstrakcją w kolorach zielonych.
Przy piekarniku szyba hartowana. Ładnie wygląda i jest łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Natomiast nie jest to tanie. Ale kuchni nie remontuje się caodziennie ;-)
Tylko dla przykładu: poglądowo
http://darex-kuchnie.pl/grafiki.html
Gdzie można obejrzeć : Teka zlewy i baterie?
Czy zakupiliście już zmywarkę? Myślałam o Bosh 45 cm szer. pod zabudowę.
A jak sprawują się płyty kuchenne gazowe?
I osobne piekarniki elektryczne?


Z teki zlew na pewno jest w biurze u Pana Witonskiego kolo lotosu. Ale w biurach typu mebderw czy hitmeble tez powinien jakis byc. Z tym ze modeli i wariantow + kolorow jest tyle ze jeden zlew raczej Ci nie pomoże... Akurat to zamawialismy z neta (z 30 letnia gwarancja), to samo baterie teka, w stalowej nie uswiadczysz ciekawych modeli.
Co do zmywarki to mamy wlasnie boscha 60tke i to jakis wyzszy model. Kolejnym razem bysmy sie nie zdecydowali bo kosztowala ok 3 tys a wcale nie myje jakos doskonale. Kolejnym razem bylaby tansza choc ta ma pare przydatnych gadzetow z ktorych lubie korzystac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 21:30  
Cytuj
Moyra wybrałas już firmę, która robi Ci kuchnię? I jeśli to nie problem, to ile płacisz za metr kw tej płyty kuchennej? Zlew i baterię Teka widziałam już w zamontowanej kuchni, ale jak pisze feldt jest tyle wzorów, że ciężko się zdecydowaćumiech fajne jest to, że jest wiele kolorów ro wyboru, mi osobiście podobają się jasne, ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Co do sprzętu to napewno kupimy płytę gazową, kilku znajomych ma i nie narzekają. Jeśli chodzi o zmywarkę, moi rodzice mają Whirpoola, co prawda ma dopiero pół roku, ale świetnie się sprawuje i idealnie domywa. Też ją typuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 23:37  
Cytuj
Też mam lacobel w kuchni - polecam.
Zmywarkę mam Whirlpool i nie polecam. Byłam z niej zadowolona na początku, teraz już nie. I moim zdaniem zmywarka tylko 60, 45 to dla singla ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
Moyra wybrałas już firmę, która robi Ci kuchnię?
I jeśli to nie problem, to ile płacisz za metr kw tej płyty kuchennej?

Za zrobienie kuchni nie płacę od metra tylko za całość wykonania. U mnie jest sporo do roboty. Kucie, tynki, elektryka, gaz, woda itp. Generalka po prostu. Idzie oszaleć ;-) tym bardziej, że mieszkamy razem z remontem umiech bo inaczej się nie da. Nie stać mnie na hotel.
Nie wybrałam jeszcze firmy, która zrobi mi płytę, bo :
-primo - pomiary i montaż należy zrobić wtedy kiedy meble już stoją aby wszystko stało jak trzeba.
-sekundo - chciałabym aby zrobiła to firma ze Stalowej lub okolicy.
Czas oczekiwania to około 3-4 tygodnie niestety.
Ale efekt prima sort ;-)))
StW jest firma, która to robi.
Wymuśliłam sobie- aby nie robić dziur w płycie, że gniazdka na prąd będą wysuwane z mebliumiech. Są takowe i dobrze się sprawują. Wyjeżdżane z górnych szafek.
Jak już
CYTAT
Zmywarkę mam Whirlpool i nie polecam. Byłam z niej zadowolona na początku, teraz już nie. I moim zdaniem zmywarka tylko 60, 45 to dla singla ;-)

O zmywarce Whirpool słyszałam więcej negatywów niż pozytywów-odpada. To samo z Aristonami. Zwłaszcza tymi mniejszymi.
W moim wypadku oprócz wielkości rodziny (3os) muszę jeszcze wziąć pod uwagę miejsce.... 45 jest w sam raz.
Zlew i baterię Teka - podoba mi się 20-letnia gwarancja i wybór;-) i to, że nie są aż takie drogie. Już za 600 zł kupisz dobrej jakości zlew. Obleciałam wczoraj net ;-). Prawdę mówiąc nie wiedziałam o tej firmie.
Nadal nie mam zmywarki, piekarnika , płyty gazowej, okapu. Ale to nie problem w obecnych czasach ;-)
Chętnie się od Was dowiem jak się sprawują firmy które macie w domu:-)

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 09:49  
Cytuj
Co do pomiarow i wykonastwa - jak firma jest naprawde dobra to zrobi to za jednym zamachem bez najmniejszego problemu. My na nic nie czekalismy.

co do zmywarki to tylko 60. nawet przy rodzinie 2+1. 45ka chodzilaby u nas chyba caly czas....

Zastanow sie nad wysuwanymi gniazdkami Fajnie to niby wyglada ale blyskawicznie sie psuje. Nam to absolutnie odradzano. Ostatnio bylem u znajomych tez nowa, markowa kuchnia i tez te gniazdka juz sie sypały. Wysuwane nie ale np podwieszane pod wiszace szafki tak - i tak ich nie widac. I sa tansze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 12:12  
Cytuj
co do zmywarki 45 kupuje się pewnie z konieczności, ze względu na brak miejsca w bloku, do domu- tylko 60cm; moja rodzina-2+2, posiłek gotowany 1x dziennie, zmywarka włączana 1x dziennie, to przy zmywarce 45cm ale przyznam, że większe garnki myłam ręcznie bo szkoda mi było miejsca w zmywarce, z drugiej strony częstotliwośc mycia nie może być o wiele mniejsza gdyż zwyczajnie naczynia brudne śmierdzą

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 15:35  
Cytuj
Polecam Kmeble z Biłgoraja. Fachowe doradztwo i bardzo miła obsługa. Na prawde jak ktoś chce fajne meble to warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »