NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
każdy chodnik - swoimi dzi..,
Posty: 86
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 21:25  
Cytuj
Każdy chodnik -swoimi dziurami, prubóje zwrucić naszą uwagę na swoje piękno umiech
Napisz na początek taką małą sprzeczną samą z sobą (według naszych kategorii myślenia) prawdę -choć chodnik chce się każdemu idącemu po nim przypodobać -pokazać że ,,jeszcze nikt nie szedł po takim fajnym chodniku jak ten" musi nam czasami podstawić nogęcałus (czyt. pęknięta płytka, lub dziura po kostkę) -by zabiegany człowiek przystanął na chwilę i spojrzał na chodnik -rzucając jeszcze przez zęby, ciche pozdrowienie.. -tak sobie chyba wtedy myśli każdy chodnik.. pozdrowienie.. jednak niekiedy emocje towarzyszące niektórym takim pozdrowieniom są bardzo dalekie od rozumienia obyczajów towarzyszącym słowu pozdrowienie. -niestety.. to jest tylko część próbna tekstu - opisania czegoś co może nie istnieje.. zwrócenie uwagi na zwykłą codzienną rzecz, którą codziennie mijamy -chodzimy po niej codziennie, zapominając o niej i jej istnieniu -chodząc jakby nieświadomi świata obok nas.. -słowa te dedykuję pewnej dziewczynie którą spotkałem wczoraj, obok pizzeri Fior.. w Stalowej -wychodziłaś od strony małego społem (około 12 - 12.30)

nieśmiała -sama wie dlaczego..
uciekając przed wzrokiem innych.
Kryje w sobie białe spojrzenie dobra..
-może to anioł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 21:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 08:17  
Cytuj
W tym miejscu, gdzie spotkałem Cię w czwartek -zostawiłem dzisiaj uśmiech na jedne z płytek.. -może będziesz dzisiaj tamtędy przechodzić
(jesteś podobna do Stefani Rudeckiej -czyli pani Eli Starosteckiej z młodości)

mam takie przeczucie, że cieżko będzie cię spotkaç znowumlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 10:07  
Cytuj
Faktycznie problem dopalaczy wrócił :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 14:49  
Cytuj
SzoPeN rację możesz mieć, niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 16:29  
Cytuj
Krótkie pytanie do autora. Matka wie że ćpiesz???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 18:59  
Cytuj
Cieszę się że niektórym, mogłem choć na chwilę ubarwić ich szare, nudne życie
Ciekawe czy jeśli ktoś lubi dużo czytać, i jego wyobraźnię nie ogranicza siedzenie
przed komputerem i budowanie swojego wizerunku -przez stukanie w klawiaturę -potrafi mieć jakieś wartości z tych książek, że jeszcze musi do tego ćpać..?
Cieszę się że wystawiliście sobie opinię o samych sobie, pomagając kolejnej osobie
Nie chciałem nikogo obrazić -bo nie o to chodziło mi w pierwszym poście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
Cieszę się że niektórym, mogłem choć na chwilę ubarwić ich szare, nudne życie

A dlaczego uważasz, że ktoś (domyślam się że my) ma nudne życie? umiech bo nie siedzimy na forum i nie tworzymy poematów?
CYTAT
siedzenie przed komputerem i budowanie swojego wizerunku -przez stukanie w klawiaturę

Heloł, właśnie tego dokonałeś umiech
CYTAT
Nie chciałem nikogo obrazić -bo nie o to chodziło mi w pierwszym poście

Wydaje mi się, że nikogo nie obraziłeś. A o co Ci chodziło w pierwszym poście myślę, że wiesz tylko Ty. Jeżeli to jakaś firma sztuki na pokaz wystawionej, to z przykrością stwierdzam, że ciężko się to czytało :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 20:26  
Cytuj
zacznij brać hormony, albo rzuć te, które bierzesz!

Czytalem 5 razy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 00:02  
Cytuj
CYTAT
Każdy chodnik -swoimi dziurami, prubóje zwrucić naszą uwagę na swoje piękno umiech
Napisz na początek taką małą sprzeczną samą z sobą (według naszych kategorii myślenia) prawdę -choć chodnik chce się każdemu idącemu po nim przypodobać -pokazać że ,,jeszcze nikt nie szedł po takim fajnym chodniku jak ten" musi nam czasami podstawić nogęcałus (czyt. pęknięta płytka, lub dziura po kostkę) -by zabiegany człowiek przystanął na chwilę i spojrzał na chodnik -rzucając jeszcze przez zęby, ciche pozdrowienie.. -tak sobie chyba wtedy myśli każdy chodnik.. pozdrowienie.. jednak niekiedy emocje towarzyszące niektórym takim pozdrowieniom są bardzo dalekie od rozumienia obyczajów towarzyszącym słowu pozdrowienie. -niestety.. to jest tylko część próbna tekstu - opisania czegoś co może nie istnieje.. zwrócenie uwagi na zwykłą codzienną rzecz, którą codziennie mijamy -chodzimy po niej codziennie, zapominając o niej i jej istnieniu -chodząc jakby nieświadomi świata obok nas.. -słowa te dedykuję pewnej dziewczynie którą spotkałem wczoraj, obok pizzeri Fior.. w Stalowej -wychodziłaś od strony małego społem (około 12 - 12.30)

nieśmiała -sama wie dlaczego..
uciekając przed wzrokiem innych.
Kryje w sobie białe spojrzenie dobra..
-może to anioł.


Obrazek

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 04:39  
Cytuj
Nawet jeżeli zostanie to przeczytane przez odpowiednią osobę(tą do której kierujesz te słowa)to nie wiem czy się jej to spodoba.
Zwróć uwagę na błędy. Oprócz tego, że ciężko się to czyta, to przeszkadzają te błędy, które są.
CYTAT
prubóje zwrucić naszą uwagę na swoje piękno

Z zasady "-uje" się nie kreskuje.
CYTAT
Ciekawe czy jeśli ktoś lubi dużo czytać,

W większości Ci ludzie nie popełniają błędów ortograficznych.
CYTAT
Cieszę się że wystawiliście sobie opinię o samych sobie, pomagając kolejnej osobie

Nic sobie nie wystawiłam.
Proszę tylko abyś nie "raził w oczy" tymi podstawowymi błędami.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 19:37  
Cytuj
Chciałem.. chciałem przeprosić za wszystkie moje kąśliwości do użytkowników tego forum umiech -patrząc z perspektywy czasu, to wychodzi na to że troszkę przegiąłem przy pisaniu tego tematu, narażając tym samym na szwank, zdrowie psychiczne niektórych użytkowników.. -na przyszłość postaram się bardziej panować nad swoimi emocjami i nad tym co piszę.. umiech ~ifeelgood mam nadzieję że możesz to jeszcze przeczytać własnymi oczami

cool girl cool girl cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 22:36  
Cytuj
Aleś kotleta odgrzał umiech Było co chociaż? Zdybałeś ją w końcu? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cieszę się że niektórym, mogłem choć na chwilę ubarwić ich szare, nudne życie

A dlaczego uważasz, że ktoś (domyślam się że my) ma nudne życie? umiech bo nie siedzimy na forum i nie tworzymy poematów?
CYTAT
siedzenie przed komputerem i budowanie swojego wizerunku -przez stukanie w klawiaturę

Heloł, właśnie tego dokonałeś umiech
CYTAT
Nie chciałem nikogo obrazić -bo nie o to chodziło mi w pierwszym poście

Wydaje mi się, że nikogo nie obraziłeś. A o co Ci chodziło w pierwszym poście myślę, że wiesz tylko Ty. Jeżeli to jakaś firma sztuki na pokaz wystawionej, to z przykrością stwierdzam, że ciężko się to czytało :(
tu powinna byc opcja lubie to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »