NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Multimedia- nowy układ programów niedostępny,
Posty: 4
Dołączył: 28 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 13:45  
Cytuj
Witam!
23 stycznia na oficjalnej stronie multimedia.pl ukazała się informacja o tym, iż dostępne będzie więcej kanałów HD w ofercie. Proces ten miał się zacząć 26 stycznia i zakończyć w pierwszych dniach lutego. Dzisiaj programowałem telewizor i nic nowego się nie pojawiło. W związku z tym zadzwoniłem do biura obsługi. Dowiedziałem się, że w Stalowej Woli rzeczywiście nowy układ programów nie jest dostępny. Zapytałem dlaczego na stronie nie ma żadnej informacji, że nie dotyczy to Stalowej Woli. Pani oczywiście nie potrafiła odpowiedzieć. Powiedziałem jej, że będę chciał odstąpić od umowy, ponieważ płacę za pakiet, który jest bogatszy w większych miastach a jego cena nie rożni się. Poza tym nie było na stronie informacji, o niedostępności w Stalowej Woli. Na to konsultantka powiedziała, że nie mogę odstąpić od umowy bez poniesienia kary umownej.
Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 13:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 13:56  
Cytuj
na moje oko niezgodność towaru z umową - czyli płacisz za coś innego niż otrzymujesz - chyba ze w zawartej umowie jest zapis że w Stalowej Woli część oferowanych usług jest niedostępna - jeśli takiego zapisu nie ma - śmiało odstępuj...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 14:10  
Cytuj
Obawiam się, że od umowy nie odstąpisz, gdyż umowa nie zawiera dokładnego wykazu programów, a jedynie, jeżeli już, ich liczbę, ew. nazwę pakietu, który to pakiet jest Ci udostępniony.
Na jakiej podstawie można stwierdzić, że towar jest niezgodny z umową? Kompletnie nie rozumiem.

CYTAT
chyba ze w zawartej umowie jest zapis że w Stalowej Woli część oferowanych usług jest niedostępna

A czy jest zapis, że usługi w Stalowej Woli są zgodne z tymi świadczonymi w innych regionach?

Trzeba sobie uzmysłowić jedną rzecz. Jeżeli podpisujesz umowę, że za 50 zł dostaniesz 50 kanałów, to obowiązkiem usługodawcy jest zapewnić Ci dostęp do 50 kanałów i pobrać opłatę w wys. 50 zł. Chyba, że załącznikiem do umowy jest lista kanałów, MM chyba takiego załącznika nie ma. Jeżeli okaże się, że sąsiad ma też 50 kanałów za 30 zł, to nie upoważnia Cię do rozwiązania umowy bez konsekwencji. Jedna oferta nie ma nic wspólnego z drugą. Są na to dwie oddzielne umowy, Ciebie wiąże niestety jedynie umowa między Tobą, a MM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 15:08  
Cytuj
Prst- informuj nas na bieżąco o calej sytuacji. Sam chętnie odstąpię od umowy z nimi z tych samych powodów co i Ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 15:11  
Cytuj
to może najpierw tą umowę przeczytaj, skoro nie robiłeś tego w momencie podpisywania.
W umowie masz określoną ilość programów a nie ich układ i zawartość.
Jak będziesz próbował rozwiązywać umowę z tytułu rzekomej niezgodności to się nie zdziw, że zapłacisz karę umowną, czy też zwrot przyznanej ulgi, w zależności od tego jak masz skonstruowaną umowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 15:36  
Cytuj
W umowie mam określony pakiet (w moim przypadku superbox). Nie ma wyszczególnionej ilości kanałów. Zawartość pakietu uległa zmianie na przełomie stycznia i lutego. Moim zdaniem skoro nie są w stanie świadczyć usługi na takim poziomie jak w innych miastach, powinni dać możliwość odstąpienia od umowy lub przyznać dodatkowy rabat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 15:44  
Cytuj
już to widzę, jak pozwolą Ci na odstąpienie od umowy...

co do pakietów - kolega w listopadzie podpisywał umowę na tv + internet niby w promocji... okazało się niedawno, że dali mu "gorszą" ofertę niż jest na stronce, ale babka mu mówiła, że u nas się nie da bo stare okablowanie i mają z tym problemy, żeby puścić to co w innych miastach...

jestem ciekaw co mi powiedzą jak pójdę w kwietni zmieniać neta... czy znowu policzą mi za aktywację usługiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 18:28  
Cytuj
ja od jutra jestem wolny od multimedia!! rozwiązałem umowę oddałem co było ich i mam tą firmę daleko w d...e

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
ja od jutra jestem wolny od multimedia!! rozwiązałem umowę oddałem co było ich i mam tą firmę daleko w d...e


wybrałeś już coś?
chodzi mi o neta oraz tv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 18:43  
Cytuj
cyfrowy polsat ! akurat konczyła mi się umowa z plusem wziąłem full pakiet tv ( bez ipla ) internet LTE 25 gb ( 2 miesiac jade i spokojnie wystarcza ) telefon gdzie mam darmowy internet rozmowy i smsy - całość wynosi 142 zł ( o ile nie dochodzą dodatkowe usługi w telefonie ) w tym jest 6 miesięcy chyba tv gratis! także warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 19:51  
Cytuj
Sprawdziliście, że w SuperBoxie kilku kanałów brakuje. Sprawdźcie teraz, czy nie ma takich, których w tym pakiecie być nie powinno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 9 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 20:14  
Cytuj
ale na ten przykla. brak dzwieku jest niewywiazaniem sie z umowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 21:52  
Cytuj
axn na axn hd tyle zmian zauwazylem tyle ze nadawane pasmem analogowyw takze roznicy nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
axn na axn hd tyle zmian zauwazylem tyle ze nadawane pasmem analogowyw takze roznicy nie ma


nie licząc skopanych proporcji obrazu na kilku programach, częstych rwań głosu na tvn turbo i ew. zaników kilku/nastu programów co kilka dni....

normalnie poracha!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 09:47  
Cytuj
też tak miałem używając mm..... mówie wam ludzie popierd....e to gówno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 13:28  
Cytuj
umowa mi się kończy w wakacje a 3 msc wczesniej mozna się wybrac i ich poinformowa "ze to już jest koniec" i nie przedłużam umowy, zostawie tylko telefon stacjonarny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 16:54  
Cytuj
Właśnie się zastanawiam jak to jest - umowę na 12 miesięcy podpisywałem 1 lipca i nie wiem kiedy mam udac sie do BOA żeby ją wypowiedzieć z tym nieszczęsnym 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia:

1. 1 kwietnia wypowiadam i płacę do 1 lipca
2. 1 lipca wypowiadam i płacę do 1 października

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd: Nisko, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Właśnie się zastanawiam jak to jest - umowę na 12 miesięcy podpisywałem 1 lipca i nie wiem kiedy mam udac sie do BOA żeby ją wypowiedzieć z tym nieszczęsnym 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia:

1. 1 kwietnia wypowiadam i płacę do 1 lipca
2. 1 lipca wypowiadam i płacę do 1 października

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o pomoc.


Ja wypowiadałam umowę na telewizję, bo załapałam się na jakąś promocję i po roku czasu płaciłabym wyższy abonament. Normalnie 3 miesiące przed końcem umowy wysłałam pocztą wypowiedzenie umowy, 1-go wyłączyli sygnał. Zapakowałam dekoder i zdałam go w BOK-u.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Właśnie się zastanawiam jak to jest - umowę na 12 miesięcy podpisywałem 1 lipca i nie wiem kiedy mam udac sie do BOA żeby ją wypowiedzieć z tym nieszczęsnym 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia:

1. 1 kwietnia wypowiadam i płacę do 1 lipca
2. 1 lipca wypowiadam i płacę do 1 października

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o pomoc.


1 kwietnia i płacisz do lipca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »