NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
„Kupuj stalowowolskie,kupuj regionalne,
~~observer
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 09:13  
Cytuj

DO: stalowowolanin

osoba na zasiłku lub rencie czy emeryturze nie pojdzie tam gdzie drogo i tylko dlatego aby znajomy miał pracę, pojdzie tam gdzie taniej!

jeden czy 10 emerytów nie utrzyma sklepiku w tunelu bloku.



KUPUJ TAM GDZIE TANIO, KUPUJ PRODUKTY POLSKIE

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 09:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~Eliza
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
przypominam ze temat jest o wspieraniu stalowowolskich przedsiebiorców a nie ile serek waży
JEŚLI CHCECIE ŻEBY TWÓJ BLISKI LUB ZNAJOMY NIE STRACIŁ PRACY TO KUPUJCIE \\\"NASZE WYROBY\\\"
oczywiscie w miarę mozliwości

wspomniana wyżej kawa jest produkcji rodzimego przedsiębiorcy!!!! Co prawda nie naszego lokalnego ale POLSKIEGO. I jak ja mam go wspierać jeśli on robi mnie w bambuko???????????

 
 
 
 
~~...............
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 09:45  
Cytuj
nie wszystkie produkty są produkowane w stalowej woli i regionie!!

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 20:35  
Cytuj
http://przeklej.pl/d/0000sachj4fm/dziennik_odzki.pdf
któtki pdf do przeczytania, niewiele tekstu, nie zmęczycie się, pracownik hipermarketu mówi co jemy, po przeczytaniu będę chodził tylko do małych lokalnych sprzedawców

 
 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:31  
Cytuj
No to idź - tylko, że w takim dużym hipermarkecie przy tej ilości kupujacych, mniej jest przeterminowanego towaru niż w małym sklepiku gdzie przyjdzie kilkadziesiat osób dziennie. I wyrzucenie takiego trefnego towaru dla małego sklepikarza to dopiero tragedia. Więc nie łudź się, że tam nie robią przekrętów. Był kiedyś taki Tyzan - ten sklep miał chyba połowę towaru przeterminowanego, a do tego jakie ceny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
No to idź - tylko, że w takim dużym hipermarkecie przy tej ilości kupujacych, mniej jest przeterminowanego towaru niż w małym sklepiku gdzie przyjdzie kilkadziesiat osób dziennie. I wyrzucenie takiego trefnego towaru dla małego sklepikarza to dopiero tragedia. Więc nie łudź się, że tam nie robią przekrętów. Był kiedyś taki Tyzan - ten sklep miał chyba połowę towaru przeterminowanego, a do tego jakie ceny...

Teoretyzujesz ;-)
Dla małego sklepikarza jestem stałym klientem i to codziennie. Zna mnie i mówi mi po imieniu, uśmiecha się i to nie dlatego że szef od niego tak wymaga (może uogólniam), nie wciśnie mi gówna dlatego, ponieważ wie, że z chwilą kiedy się zorientuję, że mnie oszukuje nie przyjdę do niego więcej. W supermarkecie masz kupować i żreć to, co ci podadzą i tak nie zauważysz, a oni mają to gdzieś, bo jesteś dla nich tylko anonimem.

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 17:18  
Cytuj
Zresztą, mały sklepikarz zamawia towaru tyle ile mu schodzi, nie może sobie pozwolić na straty, więc nie teoretyzuj.

 
 
 
 
~~hahah
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 21:18  
Cytuj
HAHAHAHAHAH - maly sklepikarz zamawia towar raz na miesiac, zeby kupic duzo, dostac znizke i oszczedzic na transporcie. Potem ty idziesz do sklepu i kupujesz jajka, ktore pamietaja boze narodzenie, albo maslo, ktore samo biega po kanapcesmiech2 Maly sklepik - tam mozesz byc pewien, ze wlasciciel na tobie zarobi, lekarz na tobie zarobi i wszyscy beda szczesliwi!

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 03:42  
Cytuj
przecież wiem co i u kogo kupuję :-) daj więc spokój

 
 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 19:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mieszkanka
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 12:01  
Cytuj
Warto kupować chleb wyprodukowany w naszym mieście, produkty mleczne z Mleczarni, masło bardzo dobre, przecież tu żyje i pracuje nasza rodzina, znajomi, sąsiedzi... i to im warto dać pracę bo dzięki temu są podatki na nasze miasto a nie z jakiegoś teskacza czy biedronki gdzie utarg idzie do miasta w którym sklep ma siedzibę. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę - kupujmy regionalne i kupujmy polskie bo dzięki temu tak szybko nie zniszczą Polski.

 
 
 
 
~~Edek
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Warto kupować chleb wyprodukowany w naszym mieście, produkty mleczne z Mleczarni, masło bardzo dobre, przecież tu żyje i pracuje nasza rodzina, znajomi, sąsiedzi... i to im warto dać pracę bo dzięki temu są podatki na nasze miasto a nie z jakiegoś teskacza czy biedronki gdzie utarg idzie do miasta w którym sklep ma siedzibę. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę - kupujmy regionalne i kupujmy polskie bo dzięki temu tak szybko nie zniszczą Polski.

A ja juz nic nie kupię w sklepach Społem. Na czytniku cena ketchupu 2,99 zł a przy kasie 4,85. Cena pepsi 5,29 zł przy kasie okazuje się ,że pepsi 5,59 zł. No to o co tu chodzi????

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Warto kupować chleb wyprodukowany w naszym mieście, produkty mleczne z Mleczarni, masło bardzo dobre, przecież tu żyje i pracuje nasza rodzina, znajomi, sąsiedzi... i to im warto dać pracę bo dzięki temu są podatki na nasze miasto a nie z jakiegoś teskacza czy biedronki gdzie utarg idzie do miasta w którym sklep ma siedzibę. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę - kupujmy regionalne i kupujmy polskie bo dzięki temu tak szybko nie zniszczą Polski.

A ja juz nic nie kupię w sklepach Społem. Na czytniku cena ketchupu 2,99 zł a przy kasie 4,85. Cena pepsi 5,29 zł przy kasie okazuje się ,że pepsi 5,59 zł. No to o co tu chodzi????

napisz gdzie kupiłeś w którym sklepie to sprawdzimy czy piszesz prawdęco

 
 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 17:27  
Cytuj
Oprócz Społem są przecież inne sklepy. Jak uważasz że ceny są niewiarygodne to rób zakupy gdzie indziej. A co do produktów to kiedyś kiedyś był zakaz kupowania chleba z innych piekarni niż miejscowa.

 
 
 
 
~~Edek
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Warto kupować chleb wyprodukowany w naszym mieście, produkty mleczne z Mleczarni, masło bardzo dobre, przecież tu żyje i pracuje nasza rodzina, znajomi, sąsiedzi... i to im warto dać pracę bo dzięki temu są podatki na nasze miasto a nie z jakiegoś teskacza czy biedronki gdzie utarg idzie do miasta w którym sklep ma siedzibę. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę - kupujmy regionalne i kupujmy polskie bo dzięki temu tak szybko nie zniszczą Polski.

A ja juz nic nie kupię w sklepach Społem. Na czytniku cena ketchupu 2,99 zł a przy kasie 4,85. Cena pepsi 5,29 zł przy kasie okazuje się ,że pepsi 5,59 zł. No to o co tu chodzi????

napisz gdzie kupiłeś w którym sklepie to sprawdzimy czy piszesz prawdęco

sklep Wzorcowy.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »