NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
dymarze z domkow,
~~uch
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:03  
Cytuj
czy nie ma zadnego bata na tych dymiarzy z domkow.Mieszkam na porebach ,wieczorem nie ma czym oddychac nie mozna otworzyc okna bo smrod jest nie do opisania .Czy ktos sie tym zajmnie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:07  
Cytuj
Jest bat, zależy od gospodarza miasta

http://miast(...)ecu.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
czy nie ma zadnego bata na tych dymiarzy z domkow.Mieszkam na porebach ,wieczorem nie ma czym oddychac nie mozna otworzyc okna bo smrod jest nie do opisania .Czy ktos sie tym zajmnie?


tak prawdę powiedziawszy nie wiedziałam ,że z dymania - sądząc po tytule - smród....bo że czasem oddychać nie można to fakt,mogę się zgodzićgood

no chyba,że chodziło o "dymiarzy z domków"...ale jeszcze za wcześnie chyba i wszystko wilgotne żeby aż tak już dymili,że....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:15  
Cytuj
Najlepiej Piaski, Rozwadów, domki w okolicach Św. Trójcy i Hutnik zburzyć i postawić nowe bloki, wieżowce albo nowe miejsca pracy... A ludzi wyrzucic na bruk bo smrodzą wam pod nosem smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 Przypomne, że wieś STW powstala ze wsi Pławo gdzie poczatkowo były domki... smiech2 Wiec BLOKERSI polecam maski gazowe nocami albo petycje do Szlęzaka o zrównanie z ziemią dorobku ludzi jezyk

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:24  
Cytuj
Straz miejska o ile jeszcze istnieje, pracuje w godzinach 8-15 od pon-pt. A i jeszcze jak mi udowodnia, ze pale akurat gume, wyciagna z pieca ? Bo to, ze cos lezy kolo niego nie znaczy, ze znajdzie sie w srodku. Moga pelnic jedynie role prewencyjna jak zostalo napisane, a nie karac bo nie maja jak udowodnic wykroczenia.
Z tymi uprawnieniami dla strazy miejskiej to nierzadko jest taki problem, ze po pewnym czasie trafiaja do sadu, ktory stwierdza nieprawodlowosci w rozporzadzeniu i je cofa. Czesto mozna bylo posluchac o takich sprawach w kwestiach motoryzacyjnych.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:25  
Cytuj
Straży miejskiej w Stalowej już nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:45  
Cytuj
dymarz


1. dymarz znaczenie: dawniej: robotnik zajmujący się wytapianiem rudy żelaza w dymarce


występowanie: Nowy słownik ortograficzny - PWN 2002 - E. Polański
odmienność: tak

D dymarzy

N dymarzach, dymarzami, dymarzom

O dymarza, dymarzem, dymarzowi, dymarzu

T dymarzów

q dymarze

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dorota
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:25  
Cytuj
mieszkam na wsi, rzut kamieniem od Stalowej.Z przerażeniem myślę co się będzie działo,gdy słoneczko mocniej przygrzeje.Co prawda teraz też ludzie pala w centralnym czym mogą i czasem taka sadza "daje" z komina,że koszmar.Ale wiosna to jest poletko do popisu.palą nie tylko stare liście ale wszystkie smiecie.Prania nie da się suszyć na polu,bo śmierdzi jak cholera.A zwróć takiej uwagę, to cie zlinczować chce.Szamba pompują na pola za domami, smród jak w cyrku.

 
 
 
 
~~leonsio
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czy nie ma zadnego bata na tych dymiarzy z domkow.Mieszkam na porebach ,wieczorem nie ma czym oddychac nie mozna otworzyc okna bo smrod jest nie do opisania .Czy ktos sie tym zajmnie?


tak prawdę powiedziawszy nie wiedziałam ,że z dymania - sądząc po tytule - smród....bo że czasem oddychać nie można to fakt,mogę się zgodzićgood

no chyba,że chodziło o \\\"dymiarzy z domków\\\"...ale jeszcze za wcześnie chyba i wszystko wilgotne żeby aż tak już dymili,że....cool girl
moze sie guma zaczela jarac podczas dymania bo smarowania nie bylo "grunt to wysokie obroty i dobre smarowanie\"good

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 17:45  
Cytuj
leonsio - powinieneś przerabiać w ten sposób każdy temat !!!!
okokokokokokokokokokokok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »